Skocz do zawartości

Zlot Benchmarkowców


Pytania dotyczące Zlotu Bmk  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Miejsce spotkania?

  2. 2. Czy przyjechałbyś / przyjechałabyś na zlot użytkowników benchmark.pl?

    • tak, na pewno
    • wysoce prawdopodobne
    • zależy gdzie się odbędzie
    • nie? (to co robisz w tym temacie)
    • żeby tylko mama się zgodziła, ale będzie chlanie!


Recommended Posts

ciekawy temat, na razie biorę pod uwagę że coś takiego planujecie i będę obserwował. Gdzie, kiedy, co i jak - jak to bedzie wiadome będę mógł się bardziej określić czy przybędę ;)

 

PS. W odpowiedzi dałem Poznań i Kraków, ale co za problem ruszyć w Polskę, w inne miejsca? ;)

Link to post
Share on other sites

-mst
-sid
-igoruss
-darkatraz

-nowaj (o ile termin nie będzie wypadał między 20.07 a 10.08)

-kabak1991 (o ile termin nie będzie wypadał między majem a końcem lipca)
-shae6666 (fajnie by było zebrać się w kilka osób ze Śląska)
-dadulek(tutaj bym proponował sierpień-wrzesień)
-sliski15
-baker (o ile nie pójdę do roboty na wakacje to wpadam :P)
 
btw podoba mi się pomysł z tymi domkami, tylko musi się znaleźć ktoś, kto to zorganizuje.
Nie wykluczałbym też wszystkich niepełnoletnich, no ale wiadomo jak to jest, przez internet nie da rady sprawdzić czy ktoś przypadkiem nie jest ''nieogarem'' i się gdzieś w jeziorku po pijaku nie utopi   :->
Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

To nie chodzi o to czy ktoś jest "nieogarem", tylko o to, że jeśli coś sobie zrobisz, to odpowiedzialność poniosą dorośli. A w razie czego, nawet nie będziesz miał jak się wylegitymować. Tylko o to tutaj chodzi. Mówię w tej formie, ale słowa kieruję do wszystkich niepełnoletnich.  Wiadomo że jak już damy radę się spotkać, to każdy będzie chciał się napić. No może nie każdy, ale ja tak ;)  

Edytowane przez kabak 1991
Link to post
Share on other sites

Myślę że w ramach programu zlotu trzeba przewidzieć kilka atrakcji. 

Proponuję serię ustawek:

AMD vs Intel (strona Intela nie może używać noży i siekier bo AMD będzie musiało wystąpić jeszcze w kolejnym punkcie)

AMD vs nvidia (handicap dla AMD- pistolety zielonych mogą mieć tylko średni kaliber a maczety muszą być choć troszkę tępe)

 

I wisienka na torcie:

Hejterzy vs Sid (dostępne bronie- hejterzy: obieraczki do ziemniaków; sid będzie ranił ciętą ripostą)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

AMD vs Intel (strona Intela nie może używać noży i siekier bo AMD będzie musiało wystąpić jeszcze w kolejnym punkcie) AMD vs nvidia (handicap dla AMD- pistolety zielonych mogą mieć tylko średni kaliber a maczety muszą być choć troszkę tępe)

 

Po co tak ostro. Niech każdy weźmie swoją kartę pod pachę, postawić jakiś system na szybko na pierwszym lepszym kompie i w grupie, przy piwku przeprowadzić wspólne testowanie, dokumentując to np na video. To byłoby coś !

Zakładam, że nie będzie to zlot 18stek i ktoś przyjedzie swoim samochodem, więc kompa może bez problemu zabrać.

Link to post
Share on other sites

Może mógłbym zorganizować dobre miejsce do imprezy domki, katering, jeziorko, kajaki.

Niedaleko Grodzska Maz. teren pewnej dobrze znanej mi firmy która kiedyś takie rzeczy organizowała.

Oczywiście nic nie obiecuje ale atrakcji może być więcej quady przejazdy z zawodowym kierowcą dyscypliny Time Trial 4x4, a impreza "integracyjna" nawet może być na cały tydzień i dłużej wiadomo trochę ludzi musi być ale bez przesady coś ok 35.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites
Może mógłbym zorganizować dobre miejsce do imprezy domki, katering, jeziorko, kajaki.

Niedaleko Grodzska Maz. teren pewnej dobrze znanej mi firmy która kiedyś takie rzeczy organizowała.

Oczywiście nic nie obiecuje ale atrakcji może być więcej quady przejazdy z zawodowym kierowcą dyscypliny Time Trial 4x4, a impreza "integracyjna" nawet może być na cały tydzień i dłużej wiadomo trochę ludzi musi być ale bez przesady coś ok 35.

Może coś więcej o tym terenie? Bo do Grodziska mam niedaleko. 

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites
Może coś więcej o tym terenie? Bo do Grodziska mam niedaleko. 
Ciężko mi powiedzieć na daną chwilę muszę znać oczekiwania, datę, ilość osób, preferowaną długość imprezy, kwoty które możecie wpłacić.

Może nawet jak by podyskutować z firmami to byśmy wyrwali jakieś hardware do drużynowych testów OC (albo z budżetu imprezy).

Teren jest dość cichy ładny dojazd Trasą Katowicką majestatyczne położenie nad jeziorkiem cisza spokój miejsce bardziej wypoczynkowe więc problemów z głośnością nie będzie.

I oczywiście ja ze swojej strony nie mam zamiaru opiekować się osobami niepełnoletnimi których zapewne może być kilku.

Tak jak pisałem trzeba to przedyskutować.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites
Ciężko mi powiedzieć na daną chwilę muszę znać oczekiwania, datę, ilość osób, preferowaną długość imprezy, kwoty które możecie wpłacić.

Może nawet jak by podyskutować z firmami to byśmy wyrwali jakieś hardware do drużynowych testów OC (albo z budżetu imprezy).

Teren jest dość cichy ładny dojazd Trasą Katowicką majestatyczne położenie nad jeziorkiem cisza spokój miejsce bardziej wypoczynkowe więc problemów z głośnością nie będzie.

I oczywiście ja ze swojej strony nie mam zamiaru opiekować się osobami niepełnoletnimi których zapewne może być kilku.

Tak jak pisałem trzeba to przedyskutować.

No to by było fajnie :D Daleko nie jest, mógłbym nawet samochodem podjechać, ale na dalsze trasy to raczej pociąg wybiorę :P

Link to post
Share on other sites

Drogi ignorancie, jakbyś chciał wiedzieć, to miasta w tej aglomeracji chcą zrobić fuzję i utworzyć jedno wielkie miasto, a obecne Katowice mają być ich stolicą - tutaj będą mieścić się wszystkie urzędy, tak jak teraz Katowice są stolicą województwa Śląskiego ;)

 

Musisz mieć naprawdę nasrane we łbie, żeby po całym forum chodzić i SPAMować, czepiając się wszelakich sformułowań. To jest żenujące, tak jak Twój mini-słowniczek w sygnaturze :]

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Metropolis


I tym sposobem nawet Katowice będą miały własne metro!
A skoro Warszawa wcale nie ma więcej, to może przenieść stolicę całego kraju do tego powstającego na wzór greckiego polis Wielkiego Miasta.
Ale zmieńmy jeszcze nazwę na Wszechstolica i zabrońmy używać słowników bo tamtejsi mieszkańcy widocznie mają problem z ojczystym językiem.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...