Skocz do zawartości

Zlot Benchmarkowców


Pytania dotyczące Zlotu Bmk  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Miejsce spotkania?

  2. 2. Czy przyjechałbyś / przyjechałabyś na zlot użytkowników benchmark.pl?

    • tak, na pewno
    • wysoce prawdopodobne
    • zależy gdzie się odbędzie
    • nie? (to co robisz w tym temacie)
    • żeby tylko mama się zgodziła, ale będzie chlanie!


Recommended Posts

Pojawiają się coraz częstsze głosy i chęci na jakiś zlot, więc żeby nie robić burdlu naokoło postanowiłem założyć ten temat abyśmy mogli sobie ustalać co, czy, jak i gdzie chcielibyśmy się spotkać.

Wstępnie zrobiłem listę bardziej popularnych miast, ewentualne zmiany, dodatki będzie można edytować w miarę rozrostu tematu.
 

Link to post
Share on other sites

Mam przeczucie, że rozbije się to nam na Wrocław i Warszawę, bo z tych okolic zdaje się być najwięcej osób (chyba, że nie doceniam Krakowa) - w razie czego zrobi się dwa zloty, jak ktoś nie będzie mógł dojechać do jednego miejsca - to przecież nie jest jakieś wielkie przedsięwzięcie logistyczne, a pogadać przy piwie zawsze wesoło :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zakładam, że na taki zlot, przyjeżdża już raczej dojrzalsze grono, więc myślę, że nie byłoby problemu z dogadaniem się i zrobieniem tak jak wcześniej napisałem: wynająć jakieś miejsce, zrobić plan. Myślę że zakopane byłoby idealnym miejscem. No bo w mieście to jak taki 'zlot' będzie wyglądał: do baru, uchlej i tyle - buee.

Link to post
Share on other sites
Myślę że zakopane byłoby idealnym

Ze względu na lokalizację - niekoniecznie. Mi podróż z Warszawy zajeła by pół dnia a co mówić jak ktoś jest znad morza. Myślę że właśnie warszawa czy wrocław były by lepsze - ze względu że większość miała by bliżej :P

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A co to za problem z organizacją ? Mieszkam w górach. Dzwonię, rezerwuję i tyle. Chyba mamy do czynienia z poważnymi ludźmi, którzy mogą na 100% się określić, czy przyjadą czy nie ?



Igoruss - już nie bądź taki mieszczuch ze stolycy :) Ja mam nie bliżej niż Ty, i do tego, nie mam teraz prawka, ale podjechałbym bez problemu, gdyby odpowiednie grono osób potwierdziło swoją obecność.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej gdzieś pod  Łodzią ten zlot... tak centralnie :D albo lepiej niech wszyscy chetni powiedzą skąd są i sie wyliczy najlepsze miejsce :) a tek serio to jestem za Krakowem (albo Bielskiem w rodzinnych stronach :) )

 

@gibbass jestem za! niech wszyscy swoje ładniejsze połówki zabiorą! Zabijemy mit o komputerowych nerdach z kobietami w formie .jpg albo .avi :D

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

co wy właściwie chcecie robić na tym zlocie?

 

jak to co, będą peplać o IT, że intel to, a amd tamto, w końcu ktoś się wkurzy i stwierdzi, że się tak nie da i trzeba inny temat, na pytanie jaki, po chwili wahania rzuci - o du***h!

nastanie niezręczna cisza po czym ktoś nieśmiało bąknie - moja karta graficzna jest do du*y

 

  :P

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz
jak to co, będą peplać o IT, że intel to, a amd tamto, w końcu ktoś się wkurzy i stwierdzi, że się tak nie da i trzeba inny temat, na pytanie jaki, po chwili wahania rzuci - o du***h!

nastanie niezręczna cisza po czym ktoś nieśmiało bąknie - moja karta graficzna jest do du*y

 

  :P

Mistrz normalnie, mistrz.

 

Wracając do tematu. Też się pisze. Najwyżej się kasę odłoży i tyle. Tylko, że ja mieszkam w Szczecinie więc mam najdalej gdzie kol wiek. Do Warszawy pociągiem musiałbym jechać 8h, a do Zakopanego jakieś 10-12h. I ogólnie kompa nie widzi mi się taszczyć tam bo laptopa nie posiadam. :P Jestem zwolennikiem stacjonarek do grania :P

 

Więc mi pasuje termin lipiec-sierpień bo do końca czerwca mam szkołę :/

 

I zobaczycie jak to kapsel pierwszy raz będzie ostro pił %-) Mówię o sporej ilości alko bo piwo to wchodzi normalnie :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...