Skocz do zawartości

Zlot Benchmarkowców


Pytania dotyczące Zlotu Bmk  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Miejsce spotkania?

  2. 2. Czy przyjechałbyś / przyjechałabyś na zlot użytkowników benchmark.pl?

    • tak, na pewno
    • wysoce prawdopodobne
    • zależy gdzie się odbędzie
    • nie? (to co robisz w tym temacie)
    • żeby tylko mama się zgodziła, ale będzie chlanie!


Recommended Posts

@up ale po co kompa? przeciez chyba nikt nie zamierza jechac przez pol Polski zeby se lan party zrobic :D

Ja obecnie w Krakowie siedze wiec Karakow Warszawa czy Zakopiec dla mnie ok.

 

 

@gibbass ja moja kobiete zycia 6 lat temu w Lineage 2 poznalem :P

Link to post
Share on other sites

Między 20. lipca a 10. sierpnia jestem na drugim końcu świata, a poza tym jestem (chyba) w stanie się dopasować do każdego terminu i lokalizacji. Zakopane może niekoniecznie, ale wynajęcie kilku domków w ośrodku nad jeziorem to nie są jakieś kosmiczne pieniądze.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jeziorko lepsze niż jakieś miasto. Zawsze to ciszej, ognicho wspólne. Jak coś to mogę gitarę akustyczną zabrać. Sid zacznie nam grać do kotleta i relacje się poprawią między nami wszystkimi na zlocie.

Link to post
Share on other sites

Wynajęcie domków w jakimś ośrodku powinno być sporo tańsze od noclegu w większym mieście, własny alkohol bez ograniczeń, brak służb mundurowych - produkty zielne można spożywać bez żadnych obaw, kac nad wodą szybciej mija, zawsze znajdą się jakieś miejscowe lub przyjezdne niewiasty...

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz
Wynajęcie domków w jakimś ośrodku powinno być sporo tańsze od noclegu w większym mieście, własny alkohol bez ograniczeń, brak służb mundurowych - produkty zielne można spożywać bez żadnych obaw, kac nad wodą szybciej mija, zawsze znajdą się jakieś miejscowe lub przyjezdne niewiasty...

 

Co na fletach zaczną grać %-) %-)

Link to post
Share on other sites
I zobaczycie jak to kapsel pierwszy raz będzie ostro pił %-) Mówię o sporej ilości alko bo piwo to wchodzi normalnie :P

Strach pomyśleć co robiłeś w sylwestra... pewnie znowu balety, 2/3 piwa i zgon :rotfl::hahaha::D:P

Link to post
Share on other sites

Kurde na taki właśnie temat czekałem. Sam mówiłem ostatnio o tym z majormajewskim na PW i na shoutboxie.  Ten piątek jako środek brzmi nieżle ale nie sądzisz sid że można by wybrać jedno miasto z każdego województwa i tam coś zrobić? Niektórym z nas m.in. mnie ciężko będzie znaleźć czas zeby pojechać np. do Warszawy. Druga sprawa to ograniczone fundusze które będą przeszkodą. No bo np. noc trzeba będzie gdzieś przespać, dojechać też trzeba  no i oczywiście wódeczka :menda:  Z Dolnośląskiego proponowałbym Jelenią Górę. Z tych proponowanych na ten Piątek stawiam bo tak będzie najuczciwiej dla wszystkich. 

A do pytań w stylu co tam będziemy robić... No jak nie wiecie?Pić wódkę :D  (Moglibysmy też robić takie bzdury jak  poznać się i wymienić numerami, porobić znajomości, kontakty, pofilozofować i takie tam... ale... wódkę pić tak tak, na pewno się napić potem można się napić, potem wypić jeszcze trochę i na drugi dzień jeśli taki by był to można poprawić jeszcze i na koniec przed rozjazdem napić się) Coś pominąłem? Aha, a mówiłem że można się napić? :rotfl:

Edytowane przez kabak 1991
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Sid proponowałbym Ci wywalić te miasta co nikt praktycznie nie głosuje albo jest po 2-3 głosy. Zostaw te co mają od 7 w górę i dodaj opcję spędzenia czasu przy jeziorze.

 

Zaznajamianie się zawsze lepsze było z dala od miast i tego całego zgiełku. Egzystowanie z naturą zawsze jest, było i będzie najlepsze przy zlotach :D

Link to post
Share on other sites

Niech sobie są. Bezsensownym jest ucinać możliwość wyboru po niecałym dniu ankiety - nie każdy ma możliwość pilnowania forum dziennie, ale oczywistym od samego początku było, że wybór rozbije się na Wrocław/Warszawę/Kraków bo tam mieszka najwięcej z nas...

A z tym jeziorem, to mamy czas do lata, tylko żeby nie było z tym ekscesów jak młodzi sobie podpiją i zaczną pływać bo już takie atrakcje w życiu miewałem i dziękuję za powtórkę z łowienia.

 

Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle ktoś wie jaka jest średnia wieku przeciętnego użytkownika forum? Nie chcem żeby jakieś stare babcie mi mówiły że rozpijam młodzież. A jak ktoś się spije za bardzo i nie daj Boże jakaś policja czy coś, to co wtedy? Dorośli się wylegitymują itp a reszta co?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz
A z tym jeziorem, to mamy czas do lata, tylko żeby nie było z tym ekscesów jak młodzi sobie podpiją i zaczną pływać bo już takie atrakcje w życiu miewałem i dziękuję za powtórkę z łowienia.

 

To jestem twoim pierwszym kandydatem do łowienia zwłok z dna jeziora :P

Link to post
Share on other sites

Dla mnie najlepszą opcją byłoby zjazd zrobić w centralnej Polsce.

 

Jednak chcąc wynająć większą ilość miejsc w ośrodku, w którym nie będziemy bali się usiąść to trzeba na poważnie zacząć myśleć. Gdy zbierzemy się w kwietniu/maju w większości ośrodków pozostaną terminy wrześniowe.

Link to post
Share on other sites

Osrodkow wypoczynkowych jest w Polsce na tyle duzo, ze w ostatecznosci daloby sie cos zalatwic nawet na tydzien przed, ale faktycznie im wczesniej, tym lepiej. Co do odpowiedzialnosci, to z oczywistych wzgledow odpadaja osoby niepelnoletnie.Nie sadze, by ktos chcial brac na siebie ewentualne szkody (zawsze cos sie 'popsuje') przez nich poczynione, lub lubowal sie w babysittingu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...