Skocz do zawartości

Gry na które straciliśmy czas i pieniądze


Recommended Posts

BF Bad Company 2 i BF3 - jak kiedyś grałem klanowo w różnorakie fpsy, nawet cos tam się zdobyło, tak kurna od BC2, seria BF to dla mnie jakaś katorga na publiku. 

 

Nie chodzi o tyle o ciągłe ginięcie ale o ilość ludzi z WH albo innym dziadostwem + masa innych wkurzających rzeczy, których kiedyś nie było :(

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie Battlefield 3 - Az czlowieka to wkurza, kiedy zabija ktos, kto ma konto premium z wieksza efektywnościa broni, i wieksza iloscia zdrowia. Powrocilem do BF Bad Company 2, i moim zdaniem ta czesc jest lepsza od najnowszej produkcji DICE'a.

Link to post
Share on other sites

Far cry3? Można wiedzieć czemu ci się nie spodobał? Dla mnie to jedna z najlepszych produkcji roku ^^

Bo można go przejść w 2 godziny ;)

 

wszystkie gry to strata czasu i czasami pieniędzy

Tu masz rację ale ja tam sobie lubie pograc jak nie mam co do roboty:P

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie Battlefield 3 - Az czlowieka to wkurza, kiedy zabija ktos, kto ma konto premium z wieksza efektywnościa broni, i wieksza iloscia zdrowia. Powrocilem do BF Bad Company 2, i moim zdaniem ta czesc jest lepsza od najnowszej produkcji DICE'a.

Haha, kurde nie wiedziałem że premium dodawało takie rzeczy ^^

Link to post
Share on other sites

to tak...

 

  • Sniper Ghost Warrior wstępnie nawet ok, ale potem na tyle słabo, że o dwójce nawet nie myślę
  • Fallout 3 i to nie dlatego, że jestem fanem serii i miałem za wysokie oczekiwania itp itd, po prostu był słaby na każdym froncie, na szczęście trochę pomógł G.E.C.K
  • Fallout NV gra jest świetna, ale za nienaprawione bugi należy się jej miejsce na tej liście, do diabła z Obsidianem i ich kalekimi programistami/procesem niepotrzebne skreślić 
  • Deus Ex 2 - cień pierwszej części, grywalny i w ogóle, ale tylko cień
  • nowy AVP - jak wyżej, ładny i to tyle z zalet
  • Retribution do DoW 2 - jedyne co go broni to cena promocyjna
  • Two Worlds 2 - na dłuższą metę nuda
  • i perła w koronie tej listy SW:TOR, nawet nie chce mi się pisać, puki był płatny to jeszcze się jako tako grało, a teraz porażka kompletna
Link to post
Share on other sites

Dużo czasu straciłem na stareńkie Ghost Recon i Giants Citizen Kabuto, Operation Flashpoint i trochę na BF2.

A pieniędzy na nowsze: BF3 premium edition, BF BC, MOH:W, wszystkie Crysisy, trylogia Mass Effect, Bioshock Infinity, Tomb Rider, które kolekcjonuję od niedawna. 

Kolekcjonuję,to dobre słowo, bo świetnie określa to, co robię z tymi grami, bo mimo, że wreszcie miałbym na czym grać, to i tak nie mam kiedy  :cry:

Link to post
Share on other sites

U mnie to Ghost Recon Future Solider. Mimo,że gra podoba mi się wybitnie to jednak dostaje już szału z ciągłymi crashami. I nie pomaga nic fixy, service packi czy formaty...ot ubiSHIT

Link to post
Share on other sites

To ja tak:

 

Ghost Recon: Future Solider - zbyt dużo się nagrałem w Ghost Recon Online, myśląc, że Future Solider będzie za******y. Gra może być, ale nie kupiłbym jej ponownie, nawet gdyby była 2 razy tańsza.

 

Klocuch12 the game 1

Link to post
Share on other sites

kupiłem sobie ostatnio medal of honor warfighter

 

TOTALNE SCIERWO nie gra, już po instalacji to coś przywitało mnie błędem z PB po uporaniu się z nim "RĘCZNIE" wyświetliła mi się długa lista pustych serwerów. Po 2 minutach wchodzę na serwer z innymi ludzmi, po 10 sekundach słychać ludzi przez mikrofon na pulpicie! więc wymuszam szybsze otwarcie gry a tam ładowanie! 

Wchodzę do gry, żołnierz biega jak pod wodą albo gdyby miał kilogram kupy za gatkami (muuuułowato) 

A na domieszkę wrażeń po dwóch minutach popsuły się tekstury i były fioletowe wraz z sypiącymi się artefaktami

 

 

Gra zasługuje na ocenę 2/10 dwa dlatego że single player jeszcze jakoś nie jest naj tragiczniejszy 

 

 

Tania gra bo kosztuje 30zł ale i tak żałuje tych ciężko zarobionych pieniędzy 

Link to post
Share on other sites

Crysis 3 - Połasiłem się na edycję Hunter z bonusami do Multi za 179zł ! :/
A skńczyło się, na tym, że przeszedłem singla w dwa wieczory na najwyższym poziomie "TRUDNOŚCI"! WTF!
Zaś w multi pograłem tylko za czasów Bety :/
Teraz gra służy mi za benchmark :P
 
Hitman Retribution - Nuuuuuuuuuuuuuddddaaaaaaaaaaaa! i świecąca czaszka zabójcy, tyle zapamietałem z tej gry :/
 
Batman AC - Klon pierwszej części, który zanudził mnie na śmierć. To co mi sie spodobało w pierwszej odsłonie, czyli walka, juz w drugiej okazało się absolutnym bezsensem, ile można grać w to samo i tak samo?
Dobrze że kupiłem ją w jakiejś promocji, to przynajmniej dużo nie straciłem.
 
Dues Ex HR - za prosta, za krótka, tępi przeciwnicy na dłuższą metę nudzi.

Edytowane przez Bakak
ortografia!
Link to post
Share on other sites

SimCity 5, pokusiłem się na nią mimo tej wysokiej ceny, zagrywałem się ze znajmomymi z 5h, potem już się nie chciało.

Może, gdyby były większe mapy... .

Nie cieszy nawet fakt, że dostałem do niego Dead Space 3, którego nawet nie ściągnąłem.

Link to post
Share on other sites

Bezapelacyjnie SimCity 5, na szczescie na nie tylko pieniądze straciłem.

Gra ma miliony bugów, brak multiplayer (wymaga tylko połączenia z internetem, miasta ze sobą praktycznie nie współpracują), a do tego mamy już DLC z parkiem rozrywki za 20zł

 

Oby EA zbankrutowało....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...