Skocz do zawartości

Gry na które straciliśmy czas i pieniądze


Recommended Posts

Witam jestem ciekaw jakie według was były największe wtopy producentów gier.

Które zachęcały reklamami i artykułami w prasie a okazały się dnem i strata kasy.

 

Dla mnie to np:

1. F.E.A.R. 2

2.BlackSite Area 51

Edytowane przez kruszyn
Link to post
Share on other sites

Diablo 3 big time.

Trochę się zawiodłem na GW2, bo kupiłem przedpremierowo w ojro jako długoletni gracz GW1. Spodziewałem się że przyciągnie mnie na dłużej niż półtorej miesiąca, ale z pewnością jeszcze do niej wrócę (głównie ze względu na znajomych) więc nie jest najgorzej.

Z bardziej odległych czasów, I-ninja który na PS2 kosztował mnie prawie dwie stówki, a niedługo potem dodawali go gratis na PC do pisemek dla dzieci, och ale byłem zły. Jeszcze strasznie liniowy Simpsons: Hit and Run, również wersja PS2.

A czy mówiłem już o Diablo 3?

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Czyli Diablo 3 to lipa?

 

Jest dobra jeśli nie grałeś w dwójke i masz nie więcej niż 10 lat ale Ty jesteś troszeczke starszy chyba :D

Ja sie zastanawiam co oni robili przez tą dekade-pewnie przerywniki filmowe, ta gra jest normalnie metroseksualna a sam Diablo jest gejem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

MoHW LE, Skyrim + Dawnguard, CoD MW3, BF BC2 + Vietnam, BF3 LE + Premium, NFS MW, NFS Carbon, NFS ProStreet, NFS Shift, Tomb Raider Legend, Tomb Raider Anniversary, Tomb Raider Underworld, Supreme Commander ZE.

 

 

LE - Limited Edition

ZE - Złota Edycja

 

 

Jednak tak patrzę, że to wszystko było kupowane na przedziale 5-6 lat.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jaki spam. Ja im tylko wytłumaczyłem, że trial pass już jest nie potrzebny i teraz działa w wersji demo tak zwanej starter.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Akurat demo D3 może się podobać. Pierwszy akt jest cacy, ale później już coraz gorzej. Przerywniki filmowe na piątkę z plusem, muzyka na piątkę z dwoma plusami (choć mogłaby być dłuższa playlista jak na grindową grę, szybko się osłu****e) ale cała reszta... eh.

Komercha, tandeta, skok na kasę, morderstwo na historii i oprawie całego cyklu... spodziewalibyście się tęczy w grze o nazwie Diablo? A jednak... Jakby tego pedalstwa było mało, to jak wspominał rezerwuar - przyprawili Diablo cycki.

Całą dekadę obmyślali jak zrobić grę, gdzie ludzie będą farmić przedmioty, sprzedawać je za ojro i oddawać 15% transakcji autorom.

Mimo to, grać się da, niektórym się podoba, a nabywając klucz po taniości i nie spodziewając się rewelacji można się nieźle bawić przez kilka/kilkanaście godzin.

 

Dodatkowo, nie porwały mnie ani Dishonored ani Farcry 3, na szczęście nabyte ze sklepu *** w celu sprawdzenia czy warto - no i dla mnie nie warto, zmuszam się do brnięcia do przodu od samego początku, czyli coś jest nie tak.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...