Skocz do zawartości

Gry na które straciliśmy czas i pieniądze


Recommended Posts

SP w BF3 - doszedłem chyba do 4 misji i miałem dość. Później gra leżała odłogiem parę miesięcy, aż w końcu zagrałem w MULTI i życie znów nabrało kolorów :)

To samo Crysis 2, singiel to fajny benchmark, za to w Multi jest masa zabawy :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Przypomniało się: Metal Gear Solid 4 - GNIOT GNIOT DO POTĘGI. Ludzie są chorzy, że im się to podoba. 10 minut gameplay - 50 minut filmik - i tak w kółko. Starcraft 2. Pograłem trochę i po sieci i przeszedłem ale 120zł... :/

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Nic. Ja wydałem 200zł na ten szajs bo koledzy z klasy grali.

Tak samo zrobiłem wydając 200zł na D3. Znów ten sam powód. Jednak GW2 czy WoW to już nie kupię.

 

BTW. Lepiej jest kupić grę 6-8 miesięcy po jej premierze. Przynajmniej jej cena będzie niższa o 50%.

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Nic. Ja wydałem 200zł na ten szajs bo koledzy z klasy grali.

Tak samo zrobiłem wydając 200zł na D3. Znów ten sam powód. Jednak GW2 czy WoW to już nie kupię.

 

BTW. Lepiej jest kupić grę 6-8 miesięcy po jej premierze. Przynajmniej jej cena będzie niższa o 50%.

 

Dokładnie a na dodatek zdążą jeszcze wypuścić patche.
Link to post
Share on other sites

No GW2 było w najlepszej formie tuż po premierze. Potem wyludniły się lokacje dla niższych leveli i ciężko tam kogoś spotkać... pies trącał takie MMO.

Pvp też się wyludniło, ze względu na brak opieki nad formatem - w porównaniu do Pvp w GW1 to bieda większa niż diablo3.

 

Miał być esport, a po 2 mcach nie było już zainteresowania bo wszyscy co się nawygrywali znudzili się prostotą formatu.

Jest zapowiedziana wielka rewolucja i wtedy pewnie wyruszymy z gildią na podbój pvp po raz wtóry, a co do pve... cóż, trzeba mieć garstkę znajomych do grania bo na losowe spotkania graczy w terenie nie ma co liczyć.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie Guild wars 2 to kibel, oprócz grafiki która powala nie ma nic wspólnego z najlepszym MMO, już na najniższym lv możesz wyskilowac kazda bron obyś ją tylko założył, masz 4lv idziesz na pvp masz 80lv i itemy kupujesz za free u gościa na mapie, każdy ma takie same ity, strasznie ich mało, gra miała potencjał ale nie m atego co prawdziwe MMO, expienie i jeszcze raz expienie, expisz po to żeby mieć lepsze ity i umiejetnosci które odblokowujesz jak w WOWIE czy Świętej Pamięci Age of Conan który miał potencjał kto pamęta tę grę wie o czym mówie ale zniszczyli ją sami producenci i teraz jest darmowa bez abonamentu, mam nadzieję że nowy SCROL ONLINE będzie kozacki. Kolejną grą to najnowszy medal taki bubel zrobić to wstyd, medal powinien powrócić do czasów II wojny

Link to post
Share on other sites

masz 4lv idziesz na pvp masz 80lv i itemy kupujesz za free u gościa na mapie, każdy ma takie same ity

Bo tak wygląda zbalansowane PvP, a nie jak to gó**o z wowa dla grubych dzieci które spędzając życie na grze mają w niej przewagę choćby nie wiadomo jak głupi byli, to itemy wygrają za nich.

Z taką postawą wróć do wowa, bo Guild Wars to MMO nastawione na pvp/esport. Niestety w przypadku GW2 chcieli upchnąć za dużo Pve żeby zadowolić wszystkich i zapomnieli w czym są najlepsi - stąd wyszło jak wyszło.

Link to post
Share on other sites

Risen 2 - nie wyszedłem nawet z tej pierwszej wyspy, zmuszam się żeby w to grać ale jakoś to przejdę na siłę.

Mass Effect 3 - dopiero się zacząłem rozkręcać a tu już koniec gry. Sama gra nie jest zła ale zbyt krótka i to legendarne zakończenie ...

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Risen 2 - nie wyszedłem nawet z tej pierwszej wyspy, zmuszam się żeby w to grać ale jakoś to przejdę na siłę.

Mass Effect 3 - dopiero się zacząłem rozkręcać a tu już koniec gry. Sama gra nie jest zła ale zbyt krótka i to legendarne zakończenie ...

 

A ja przeszedłem Risena 2 i jest fajny-ma pewne braki ale jest okey.
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze Duke Nukem Forever - Produkcja tworzona ponad 10 lat, a jednak gorsza od niejednej produkcji niezalezne tworzonej w niecały rok.

Po drugie Medal of Honor Warfighter - mam wrażenie, że oparł się na reklamie i szumie wokół niego.

Po trzecie Diablo 3 - Nie rozumiem idei gry, którą trzeba przejść 4 razy, mam wrażenie, że lepszy byłby film oparty na jego podstawie.

Link to post
Share on other sites

Numerem jeden będzie Diablo 3. Już po demie były wątpliwości, ale jednak zaryzykowałem i się rozczarowałem. Później FEAR 3 i tu mi brak słów (dobrze, że była to promocja na Steam). Ostatnia gra to Dawn of War 2: Retribution i gdyby był lepszy system zarządzania oddziałami to bym dalej w nią grał, a tak leży i się kurzy.

Link to post
Share on other sites

NFS MW 2012 - zdecydowanie..nei wiem co to ma byc.....! shit!

A to dlatego że tych NFSów to już tyle było ze szok,a w każdym prawie to samo,a jak nie to odświeżają poprzednie części... masakra,bicie kasy na silę,a ludzie kupują bo tytuł ma renomę i robi swoje... szok!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

No i co a jemu się akurat nie podobała.

Wszyscy się trzepią nad Halo na Xa a ja olewam ciepłym moczem - nie moje klimaty, nie podchodzi mi i tyle.

Skończyłem dwójkę i trójkę, ale de facto na siłę, bo akurat nie było w co grać.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...