Skocz do zawartości

Temat do rozwiązywania konfliktów - archiwum


Recommended Posts

Gość darkatraz

Przyznaje się do błędu popełnionego w słowie "kłótnia".

 

Co do sytuacji przed chwilą. Lepiej jakby jej nigdy nie było.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Nie było mnie niecały dzień, i 2 strony przybyło na szukaniu błędów ortograficznych :) A ja mogę z ortografią mieć problemy, bo moja polonistka w gimnazjum była bardzo ładna. I miała dwa olbrzymie "argumenty", przy których wszelkie inne "argumenty" wydawały się takie tycie.

 

A tak serio, Veeon widzę już prawie nic nie pisze, bo stwierdził że szkoda pisać. Sid pisze po 1 zdaniu żeby nie było że nie pisze, Nowaj zaczął pisać żeby mu coś wytłumaczyć, ale szybko się poddał.

 

Sato_, serio nie pasują ci ludzie, to trudno lepszych tu nie ma, WYPIER*****

Link to post
Share on other sites

Ja? Jak patrzeć besztasz każdego po kolei, twoje zdania nie posiadają większego sensu, a ty się mnie pytasz co ja do ciebie mam ??

 

No fakt wigilia, niby zwierzęta mówią ludzkim głosem, a tu ty dalej po swojemu :)

Link to post
Share on other sites

Na dzisiaj proponuję odpuścić już sobie spiny, dosyć obelg poleciało ;). Chyba dobrze mówię :)? Dalsze problemy może będziemy "wyjaśniać" kiedy indziej (np. jutro, a najlepiej po świętach).

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

Powiem tak, komórki używam tylko aby zadzwonić i to krótko na temat, lub czasem wyśle jakiegoś sms'a. Nie mam nawet smartphona, jakoś nie czuję większej potrzeby. A ile osób u mnie w technikum płacze jak wi-fi im nie działa i nie mogą wejść na Facebook'a (po prostu uzależnienie :mlotek:).

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Dla mnie 23 to dzieciak...

 

Czaasami się przerażam myślą jaka jest średnia wieku forum

 

A cóż w tym jest przerażającego.Czyli jakby średnia była 45 to byłoby ok, 23 lata to już stary koń a pozatym wiek nie jest wyznacznikiem inteligencji i osobowości-nie jeden nastolatek będzie mądrzejszy od starego buca.To jest forum komputerowe a nie o tym jak żyć i właśnie młode osoby najbardziej interesują sie sprzętem.Wkurzyłeś mnie normalnie.
Link to post
Share on other sites

To jest forum komputerowe a nie o tym jak żyć

A co? Korzystanie z komputera upoważnia Cie do zachowywania się jak niedojrzały kretyn?

Taką hołotę z niskimi standardami i stosem wymówek i usprawiedliwień na wegetację w stanie debilizmu to tylko tłuc w te puste łby.

 

Co do wieku to reguły na to nie ma, ale jednak widać tendencję, że im młodszy tym głupszy - szczególnie tutaj.

Poczytaj sobie co to jest inteligencja emocjonalna, bo ani inteligencja ani osobowość nie są tutaj największym problemem.

Poza tym, inteligencję określa się w odniesieniu do wieku, a mądrość nie jest inteligencją więc jesteś nieprecyzyjny.

 

Jak tu żyć z takimi ludźmi...

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Sid Ty naprawde chyba maż coś z głową, robisz takie wywody używając języka, którego nawet do końca nie rozumiem(widocznie głupi jestem) i nie wiem czy robisz to po to by sie popisać czy już tak poprostu masz i czy przypadkiem nie pomyliłeś forum.Rozumiem, że z tym niedojrzałym kretynem i hołotą to nie do mnie.Powinieneś startować do parlamentu bo masz taką gadke, że ło ho ho.

Link to post
Share on other sites

Odpowiedź była mierzona, głównie do tego co tu wyskoczył pełen dumy, że on ma 23 lata a kilka dni temu obwieszczał, że "to forum komputerowe a nie jezyku polskim wiec se bede pisac jak se bede chciec" robiąc tak rażące błędy w wypowiedzi, że nawet małpie by wstyd było się tak wysławiać.

 

Przykro mi, że wypowiedź pełna zdań złożonych jest dla ciebie niezrozumiała, zwyczajnie zapomniałem, że ty lubujesz się w zaledwie trzy-wyrazowych wypowiedziach i przepraszam za zakłopotanie.

I nie, nie popisuje się. Wręcz jak ognia unikam języka specjalistycznego i staram się aby moje wypowiedzi były tak proste i zrozumiałe jak tylko mogą, chyba, że sytuacja wyraźnie wymaga ode mnie czegoś innego.

 

Jednakże, jeżeli naprawdę odczuwasz, że na forum komputerowym nie należy trzymać życiowych standardów to ja się pytam gdzie?

W kościele, w domu, w pracy? No też nie, bo w pracy się pracuje a nie rozmawia o życiu, w kościele się modli a w domu się sra i śpi.

Więc całe życie ucieka na wesołej wegetacji w debilizmie i usprawiedliwianiu własnych niekompetencji, a co gorsza to daje marny przykład innym i ciągnie ten kraj w dół.

I niby dlaczego miałbym uważać, że ktoś z tak niewymagającym podejściem potraktuje akurat mnie dobrze i solidnie doradzi mi w sprawie komputera? Wychodzi na to, że nawet na forum komputerowe się nie nadajesz z takim podejściem.

 

Mam też szczerą nadzieję, że będziesz usatysfakcjonowany moim dogłębnym wyjaśnieniem i nie będzie ono sprawiało problemów z łatwym czytaniem.

 

 

maż

Marna prowokacja.
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Sid - pisarz i eseista :D

Odnośnie doradzenia w sprawie komputera, dołączyłeś na forum w maju i pierwszym tematem, który napisałeś była prośba o doradzenie w kupnie zestawu bo nie ogarniałeś tematu do końca i mam rozumieć, że w przeciągu kilku miesięcy stałeś sie ekspertem wręcz guru? Ja mam do czynienia z tematem 15 lat, przewinęło sie przez moje ręce tony(no może troszke przesadzam) sprzętu i mam niejakie pojęcie co i jak bo sie poprostu tym interesuje.

Z tym ,,maż'' to nie prowokacja tylko sie pomyliłem bo jestem tylko człowiekiem :majkel:

Link to post
Share on other sites

Prosiłem o doradzenie w kupnie zestawu, bo nie robię w tym zawodzie a komputer ostatni raz składałem sobie w 2007 roku, więc od tamtej pory pewnie wiele się zmieniło i wolałem zasięgnąć opinii - a jak mogłeś zauważyć, praktycznie cały zestaw i tak wybrałem sobie sam już wcześniej.

Więc nie wiem czy chcesz dyskredytować tutaj mnie, czy siebie podbudowywać ale jak widać, albo "ekspertem wręcz guru" się nagle stałem albo odświeżyłem starą wiedzę i jakoś jestem w stanie słusznie wytykać innym błędy na polu składania zestawów.

 

Gnębią cie jeszcze jakieś pytania?

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Sid-,,gnębią'' - no prosze Cie, chciałem Ci troche utrzeć nosa bo zachowujesz sie jakbyś zjadł wszystkie rozumy a ja nie lubie takich osób, chociaż może sie myle i nie jesteś taki czego Ci życze. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...