Skocz do zawartości

Temat do rozwiązywania konfliktów - archiwum


Recommended Posts

Sid potem tu popatrzy, więc się nie martwcie ;). Bardzo dobrze Sid! Z debilami się nie dyskutuje, tylko do Nich łopatologicznie od razu trzeba, by dotarło.

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

@dip

Zgaszony? Czym? Tym że się matoł powtarza w kółko niezależnie od tego co mówi otoczenie? Czy tym że użył długiego wyrazu i udało mu się nie s*******ić pisowni?

Z koniem można ciekawiej podyskutować...

 

@rezerwuar

Za chomika z czelabińska, miodu temu panu! :D

 

@dark&veeon

Dziękuję za uznanie, staram się jak mogę!

Link to post
Share on other sites

Veeon, nie jeden taki jest na forum, co jak się uprze to będzie ci gadał że ty jesteś taki i taki bo mówisz inaczej niż on. Tak poza tym ktos z moderacji może dałby Sato_ pare punkcików ostrzeżeń z okazji świąt :)

 

Taki banik sprawiłby że na pewno uspokoiłby się:)

Link to post
Share on other sites

Świeżaki na są najgorsze, wiem sam po sobie. Szukają sposobu jak zabłysnąć, robiąc spiny z starymi użytkownikami. Chcąc się wykazać i zaistnieć na forum nie znając tutejszej sytuacji.

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

Zacytuj kiedy powiedziałem ze nigdy nikomu wiecej niż 4gb nie będzie potrzebne ty matole jeden, napisałem że w tym przypadku konkretnym to wiele nie da. Jesteś zerem człowieku nerdem bez mózgu.

Edytowane przez Sato_
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Będę teraz pisać idealną składnią, oraz ortografią [...].

 

Nie chcę się wtrącać, ale dobrze, że nie wspomniałeś o interpunkcji, bo już składając tę "deklarację" postawiłeś przecinek w złym miejscu :).

Link to post
Share on other sites

Kolejne osoby w tamtym wątku przyznają mi racje, że w danym temacie nie jest konieczne wstawianie większej ilości ram. O pójściu na piwo powiedziałem jako żart, ale twoje jego poczucie jest nieistniejące... Ktoś tak uparty na swoje jak ty musi być bardzo ciężki w obcowaniu. Założe się ze zamykasz się na całe dnie ze swoim slicznym komputerem i grasz w gry - w takim razie nie mam z tobą o czym więcej rozmawiać.

Link to post
Share on other sites

Śliczny to jestem ja, zamykam się w moim komputerze a to gry grają we mnie całymi dniami.

 

Nie chełp się, że drachenfeles powiedział coś mądrego, czego ty nie potrafiłeś z siebie wykrztusić. Autor tamtego tematu wyraźnie powiedział czego i ile mu potrzeba, a ty dalej wciskałeś mu swoje farmazony że nie bo nie i od tego się zaczęło.

 

Skąd tyle kontradykcji w jednej małej osóbce?

Link to post
Share on other sites

@dip Zgaszony? Czym? Tym że się matoł powtarza w kółko niezależnie od tego co mówi otoczenie? Czy tym że użył długiego wyrazu i udało mu się nie s*******ić pisowni? Z koniem można ciekawiej podyskutować... @rezerwuar Za chomika z czelabińska, miodu temu panu! :D @dark&veeon Dziękuję za uznanie, staram się jak mogę!

Przecinków tutaj też dwóch brakuje...
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Zacytuj kiedy powiedziałem ze nigdy nikomu wiecej niż 4gb nie będzie potrzebne ty matole jeden, napisałem że w tym przypadku konkretnym to wiele nie da. Jesteś zerem człowieku nerdem bez mózgu.

 

Podbijam! W cytacie wyżej brakuje trzech.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Co do "mowa polska być trudna" to fakt, ortografia i gramatyka jest alogiczna ale jak to moja koleżanka powiedziała... jeśli pisze do niej ktoś kogo nie zna i jest to z błędami ortograficznymi/gramatycznymi tzn. że nieuk/leń (można użyć innych adekwatnych określeń) z niego i nie warto odpisywać, mimo że można go zrozumieć :) Więc lepiej wysławiać się chyba poprawnie :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Jak widać każdy popełnia błędy interpunkcyjne, dlaczego uparłeś się je mi wypominać?

Krolik_beny - kropki na końcu zdania, kropki po skrócie tzn. Nie da się ciebie prawie zrozumieć...

Edytowane przez Sato_
Link to post
Share on other sites

Słuchaj gościu, ja do twojego braku interpunkcji lub jej nieumiejetnego stosowania sie nie czepiam, bo to nie jest forum o języku polskim.

Broń się dalej.

 

Mówiłem zmień postawę, to będzie święty spokój i wzajemne poszanowanie ale nie... najpierw było pitolenie, potem przeprosin się zachciało, następnie urosły cojones do pyskówki... a skończyło się na wielkiej krzywdzie. Masz za swoje i tyle.

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Owszem, ale bardziej chodzi mi o to, że nie zawsze udaje się zabłysnąć mino szczerych chęci %-) .

 

Jeżeli już autor wspomniał, że 4GB to dla niego mało, to nie wiem po co było dalej drążyć temat, że 8 GB będzie zbytkiem, skoro nawet sam podał tego powód. Dwa lata temu można było pisać, że 4 GB to już maksimum tego co może wykorzystać zwykły użytkownik. Mniej więcej od roku zaczęło się to powoli zmieniać.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli już autor wspomniał, że 4GB to dla niego mało, to nie wiem po co było dalej drążyć temat, że 8 GB będzie zbytkiem, skoro nawet sam podał tego powód.

Pewnie że tak, zwłaszcza, że temat dotyczył wyboru odpowiednich, dodatkowych pamięci (Autor posiadał już 4GB). Wymiana uwag nt. doboru właściwych kości trwa w najlepsze i nagle wyskakuje mietek , który rozgłasza, że 4GB to dla niego maks i po co komu więcej ?

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

Świeżaki na są najgorsze, wiem sam po sobie. Szukają sposobu jak zabłysnąć, robiąc spiny z starymi użytkownikami. Chcąc się wykazać i zaistnieć na forum nie znając tutejszej sytuacji.

 

Kurde... gadasz jakbyś był tutaj od kilku lat i znał każdego użytkownika na wylot. Ty to musisz być gość i pewnie "zielonych" trzymasz w garści...

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...