Skocz do zawartości

Temat do rozwiązywania konfliktów - archiwum


Recommended Posts

Witam wszystkich. W tym temacie piszcie wszelkie swoje żale/problemy/uwagi do danych użytkowników, i tu je rozwiązujcie. Proszę jedynie o zachowanie bezwzględnej kultury osobistej.

 

 

*Temat ma służyć do kulturalnej wymiany zdań. Nie ma na celu nikogo obrażać, ośmieszać i poniżać. Wszystkie wulgarne i obraźliwe posty będą zgłaszane i kasowane jak i również spam. Nagminne łamanie tych zasad spowoduje kasację tematu.

Edytowane przez Igoruss
Moderacja tematu na prośbę założyciela
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

"Proszę odjedź, złóż dymisję by zachować resztki honoru. Już każdy się z ciebie śmieje". Taki cytat znalazłem na necie...

 

 

"W zasadzie to tylko jeden jest winowajcą wszystkiego, on jest początkiem konfliktu między partiami" Taki cytat jeszcze znalazłem.

Edytowane przez JackHammer
Link to post
Share on other sites

Usunął, bo pewien pa(tak z małej litery ma być), który jest moderatorem(każdy wie o kogo chodzi). Go usunął, bojąc się ze straci "stołek", na który tak ciężko pracował.

 

 

Ja powiem tyle, wiem że jest regulamin związany z sygnaturkami, ale szczerze, czy komuś przeszkadza 5 linijkowa sygnaturka, która jest o 1 (czy o 2 ?) linijki za długa. I usuwanie ciągłe tych sygnaturek, jest bez sensu, za zwrócenie uwagi, dostajemy warny -.-

 

A no i wtedy dostałem warna za obrażanie rzekome, od jacekgothic to rozumiem, bo wtedy miał podstawy, i ten ostatnio warn też rozumiem, ale ten pierwszy to bezsens :)

 

Ale tutaj innym bardziej uprzykrza życie

Edytowane przez JacobX14
Link to post
Share on other sites

Z tymi sygnaturami było akurat dużo dymu. W pełni rozumiem istotę problemu, bo niektórzy mieli tasiemce albo ściany tekstu które faktycznie przeszkadzały. Regulaminowe 3 linijki okazały się głupotą kiedy wstawiłem sobie sygnaturę:

 

TO JEST REGULAMINOWA SYGNATURA

NA TRZY LINIJKI

 

Ale mimo wszystko, okazała się być nie taka jak należy i była nagminnie kasowana...

Dlatego też, trochę nie rozumiem bicia się o to czy ktoś ma 3, 4, czy 5 drobnych wężyków pod postem które nie

wadzą w płynnym czytaniu - co było głównym kryterium zmian. Ale widać niektórzy traktują zasady zbyt

dosłownie i ostatecznie gubią się w swojej idei.

 

*Posiadaczy srajfonów przepraszam za ewentualne nieprzyjemne doznania wzrokowe związane z ukazanym

przykładem regulaminowej sygnatury.

 

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

No dokładnie, regulaminowa była, to co się rzucał :) JA miałem naprwde drobnym drukiem 6 linijek, albo 7, i kasował, zrobiłem potem 4 linijki, i usunął ją pare razy, to napisalem mu, wszedł na mój profil, poszukał po postach, dał mi warna za post z przed tygodnia :)

Link to post
Share on other sites

Z sygnaturami jest ten problem że redakcja sobie tak ustaliła. Zobaczę co da się zrobić bo oni i tak mało co wchodzą na forum...

Temat został ukryty ponieważ dyskusja zboczyła z toru i przerodziła się w atak na jednego usera (a dokładnie moderatora). Jeśli macie coś do któregoś moderatora, napiszcie to w sposób kulturalny bez wulgaryzmów i wyzwisk.

Link to post
Share on other sites

Jeśli macie coś do któregoś moderatora, napiszcie to w sposób kulturalny bez wulgaryzmów i wyzwisk.

Oj to już demagogia.

Poszła ostra krytyka, skoncentrowana na jednej osobie ale... nikt nie powiedział, że mamy prawo narzekać tylko hurtowo albo bezosobowo. A wulgaryzmów i wyzwisk tam nie było i tego jestem pewien.

Było za to mnóstwo niezadowolenia i oskarżeń (w granicach dobrego smaku oczywiście), jak się okazuje słusznych i wstyd, że po raz kolejny wybryki/krytyka Igorrodza są tuszowane.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jak zwykle wyjdzie na to, że Pan sejmowy jak to przeczyta to każdemu da po warnie lub banie ewentualnie usunie temat. No ludzie ogólnie samobója sobie strzeliliście usuwając tamten temat, przecież nikt nie klną, a tylko w sposób kulturalny wyrażał swoją opinię na temat marszałka.

Skoro nie potrafi pogodzić się z prawdą i krytyką to trudno ale z tego powodu niech nie wlepia banów na lewo i prawo bo ktoś podważył jego nadmuchane ego przez kolorek zielony.

 

@Sid ja na zasrajfonie to miałem każdą literkę z osobna. Ach te kochane zawijanie tekstu i ekran 3,2" %-)

 

@down: Jakiego spamu? Przecież jak na razie takowego nie ma. No chyba, że ktoś do lodówki zajrzy po puchę :P:wariat:

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Uogólniłem temat aby nie był wymierzony tylko w jedną grupę, a służył do rozstrzygania konfliktów itp. pomiędzy wszystkimi użytkownikami forum. Teraz nikt nie powinien mieć pretensji. Myślę ze teraz ten temat można podpiąć.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

Igorus, skoro i tak "gó**o wchodzą na forum", to co przeszkadza ci abyś aż tak nie wkurzał ludzi, usuwając im sygnaturki, które często bardzo długo robili formatowali tekst, ogólnie szmery bajery, tylko ładnie napisał, na PW, załatwić sprawy polubownie.

Link to post
Share on other sites

W końcu ktoś zauważył ze jestes trollem internetowym - tym screenem udało ci sie pokazać ze usilnie sie strajac zapelniles 4.5gb swojego 16gb ramu. Jestes nieudacznikiem i dzieckiem jeszcze. A twoje riposty sa żałosne

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Sato_- mylisz sie Sid nie jest trollem i posiada sporą wiedze w temacie.Chociaż bywa wkurzający :P

Dobra kończe już offtop bo zaraz wpadnie tu JacekGothic(pozdrawiam) i będe miał na kilka dni wolne od forum :D

Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko zecze wam wesołych świat i tobie rownież sid. Nic do ciebie nie mam, byłoby mi miło jakbyś mimo ze mam odmienne zdanie je uszanowal i przeprosił za nazywanie mnie kretynem. Czy twoje ego jest za duże?:)

Link to post
Share on other sites

Jest różnica pomiędzy odmiennym zdaniem, a głupią opinią i upartym siłowaniem się byle postawić na swoim.

Do tego dochodzi "to nie jest forum o języku polskim więc nie muszę pisać po polsku" i mamy pełny obraz uzasadnionego kretynizmu, a za to przepraszać nie będę, bo musiałbym przepraszać pół tego kraju.

Zmień postawę, to będziemy tutaj wszyscy dobrze żyli we wzajemnym poszanowaniu i duchu konstruktywnych dyskusji używając poprawnego języka pisanego, innej rady nie ma.

 

Niemniej, dziękuję za życzenia i również życzę spokojnych i wesołych świąt!

Link to post
Share on other sites

Będę teraz pisać idealną składnią, oraz ortografią, skoro masz problem z rozczytaniem prostego tekstu pisanego. Głupia opinia? Moja opinia jest oparta na moim doświadczeniu, oraz na przejrzeniu paru testów sprzętu i gier (racjonalne wytłumaczenie). Twoja opinia polega na powiedzeniu, że mając 16 gb ramu umiesz wykorzystać z nich 4,5gb, więc o czym to świadczy? Na pewno nie o Twojej inteligencji... Jeżeli nie masz dowodów na to, by udowodnić swoją tezę (nowe gry i programy są w stanie zużyć więcej pamięci ram), to jest to twoje subiektywne zdanie. Twoja opinia jest w takim razie tak samo "głupią opinią" jak i moja. Więc tak samo mogę nazwać cię teraz kretynem. Proponuje zarejestrować się na forum języka polskiego, jeśli umiesz tylko podważać opinie poprzez błędy ortograficzne. To smutne, że na forum wypowiadają się ludzie bezradni intelektualnie:)

Link to post
Share on other sites

O cholera! Naprawdę przenoszą tutaj konflikty forumowe!!

 

Przeczytaj sobie to co pisałem wcześniej jeszcze raz... i jeszcze raz. A potem jeszcze raz.

Masz tam pierdyliard przykładów jak można zagospodarować więcej niż 4GB bez użytkowania programów graficznych, co podważa twoje bzdurne wywody, że więcej niż 4GB nie jest nikomu potrzebne.

Nikt nie będzie testować oczywistych rzeczy, a brak danego testu nie dowodzi prawdy założenia.

 

o czym to świadczy?

Świadczy o tym, że to co pleciesz nie ma racji bytu skoro 4.5GB zostało połknięte przez dwa programy i pulpit.

Skąd Tyś się urwał? Otwórz sobie większy projekt w photoshopie i patrz jak znikają zasoby pamięci... chyba że to co widzisz będzie nieprawdą bo nikt nie umieścił tego w teście.

 

Pisać nie umie, argumentować nie umie, logiki się nie nauczył, ogłady też nie i jeszcze będzie mi robić łaskę,że nie nazwie mnie kretynem.

Polecam nauczyć się czytać, albo strzelić sobie w ten zakuty łeb, skoro nie umiesz przyjąć do wiadomości prostych przesłanek od kilku różnych osób, że to co mówisz jest błędne.

Zaiste smutne, że tacy jak ty się tutaj wypowiadają...

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

O cholera! Naprawdę przenoszą tutaj konflikty forumowe!! Przeczytaj sobie to co pisałem wcześniej jeszcze raz... i jeszcze raz. A potem jeszcze raz. Masz tam pierdyliard przykładów jak można zagospodarować więcej niż 4GB bez użytkowania programów graficznych, co podważa twoje bzdurne wywody, że więcej niż 4GB nie jest nikomu potrzebne. Nikt nie będzie testować oczywistych rzeczy, a brak danego testu nie dowodzi prawdy założenia. Świadczy o tym, że to co pleciesz nie ma racji bytu skoro 4.5GB zostało połknięte przez dwa programy i pulpit. Skąd Tyś się urwał? Otwórz sobie większy projekt w photoshopie i patrz jak znikają zasoby pamięci... chyba że to co widzisz będzie nieprawdą bo nikt nie umieścił tego w teście. Pisać nie umie, argumentować nie umie, logiki się nie nauczył, ogłady też nie i jeszcze będzie mi robić łaskę,że nie nazwie mnie kretynem. Polecam nauczyć się czytać, albo strzelić sobie w ten zakuty łeb, skoro nie umiesz przyjąć do wiadomości prostych przesłanek od kilku różnych osób, że to co mówisz jest błędne. Zaiste smutne, że tacy jak ty się tutaj wypowiadają...

Niechciałbym Ci kiedykolwiek podpaść bo potrafisz zmieszać człowieka z błotem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...