Skocz do zawartości

Jak Wam chodzi Far Cry 3?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Warren1987,

Recommended Posts

Ogólnie kiedyś była to prawda (choć różnice były nieznaczne). Obecnie sytuacja ma się podobnie w przypadku słabych procesorów. Jeśli masz przyzwoitego proca to wydajność albo nie drgnie albo wzrośnie w kompletnie niezauważalny sposób. Ja różnic nie dostrzegłem po dokupieniu mojego xonara d2.

Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze, że też mnie to zastanawiało i muszę się zgodzić z Biafrą.
Z empirycznych testów (Xonar STX) wychodzi na to, że faktycznie procesor może być odciążany przez kartę dźwiękową ale... z racji na dosyć ubogie traktowanie dźwięku w grach (czyli małe obciążenie) przez ich twórców i zapas mocy procesora wzrostu tego nie zauważymy, bo zwyczajnie jest to zbyt mała różnica aby było ją widać.
Co najwyżej można to sobie wyobrazić jako lekkie pogłębienie dna rzeki - jest głębiej ale nie widać.

A co do tematu, Far Cry 3 chodzi cudownie, płynnie, gładko... ale i tak mi się nie podoba.

 

Link to post
Share on other sites

Ja miewałem dropy w momencie walki z aligatorem i innym zwierzętami w wodzie. Generalnie gra jest płynna. FullHd, detale ultra, aax2. Nie wiem ile fpsów ale gra się dobrze. Gra moim zdaniem bardzo ładna. A ostatnio jak wysadziłem miną samochód i unosił się z niego kruczo- czarny dym to przebijały się przez niego promienie słońca. Efekt powalający. 

 

Xeon 3.3ghz, gtx660Ti 2gb, 8 gb ram. 

Link to post
Share on other sites
Ja mam minimum 65 klatek z wszystkimi ustawieniami na ultra, msaa x8 vsync off i fHD.

 

Kolejna "magiczna karta". Takie wypowiedzi można między bajki włożyć.

edit. doczytałem że w CF tak miałeś. Zwracam honor.

Edytowane przez mulator
Link to post
Share on other sites

U mnie ładnie chodzi w full hd 26 klatek w hd 50 :P

Powinni wyspę zrobić bardziej mroczną, bo za bardzo sie to wszystko świeci. A dżungli w ogóle nie czuć. Na gameplayach przed premierą o wiele lepiej wszystko wyglądało.

bardziej 'klimatycznie' - jak by tak można powiedzieć.

Link to post
Share on other sites
Kolejna "magiczna karta". Takie wypowiedzi można między bajki włożyć.

edit. doczytałem że w CF tak miałeś. Zwracam honor.

Tak miałem dopóki go nie oddałem dziś znajomemu. Żałuję że zamiast po testować to przeszedłem sobie far Cry na nim. Na jednej karcie słabiej jest dużo, ciekawy jestem jak jest w innych grach bo zastanawiam się nad dokupieniem drugiego, przestałem grać w grę jak wyjąłem drugą sztukę, łatwo się przyzwyczaić do dobrego. Edytowane przez decrypterie
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

http://img255.imageshack.us/img255/165/farcry3d3d1120130113114.jpghttp://img703.imageshack.us/img703/165/farcry3d3d1120130113114.jpghttp://img687.imageshack.us/img687/5199/fc3l.jpg



Odbijanie posterunku. GTX 670.

Link to post
Share on other sites

Osobiscie nie widze roznicy miedzy x1 a x0,tak jak mowisz mogliby tak nazywac ten tryb,mnie wkurza to ze ten obraz tak poziomo sie zozjezdza nieraz ale coz.Odkad oddalem 7970 druga sztuke, nie uruchamiam far cry 3.Mysle czy pakowac sie w druga czy wrocic do nvidii bo cos mi ciagle brakuje w stajni czerwonych.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...