Skocz do zawartości

Jak Wam chodzi Far Cry 3?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Warren1987,

Recommended Posts

No tak jest ustawione i tak to lata na 60 klatek czasem 55 przez chwile

 

PS. Popatrzyłem teraz na youtube na filnik gdzie gośc przestwia MSAA x2 x4 x8 i wygląda jakby się to u mnie w ogóle nie włączył :/



natsu zwracam honor okazało się że gra się uruchamiała w dx9 , instalowałem jeszcze raz i teraz faktycznie widze co zabija wydajnośc aczkolwiek róznicy przy tym MSAA praktycznie nie ma , przynajmniej na moje oko ,

Edytowane przez aleksander12
Link to post
Share on other sites
msaa wylaczone i dystans widoku na polowe ustawiony dlatego tak chodzi,a v-sync x1 robi roznice tyko 5fps mniej,proponowal bym wlaczenie na x2 to bedzie 25 klateczek srednio,tak czy inaczej wynik ok wkoncu to gtx 670 a to po po OC czy przed?

 

A wiesz w ogole co znaczy co vsync x2? Na monitorze 60 hz klatka obrazu bedzie generowana co drugie odswierzenie obrazu. Na nv bedziesz mial stale 30 fps przy tym ustawieniu, na Radeonie 30 ze spadekami do 25-27 i sieczke zamiast plynnosci ruchow kamery, bo sterownik sobie nie radzi z synchronizacja. Kto karty uzywa do gier ten wie czego nie zmieniac w opcjach. Rysowanie szczegolow w oddali nie wplynie ci na obciazenie gpu tak jak na obciazenie cpu, w tej grze w nie ktorych lokacjach tym suwakiem zarzniesz kazde cpu i karta nie ma nic do tego. Sterownik nv rozbije obciazenie na wszystkie watki, na AMD przy suwaku na maxa po raz kolejny tragedia na ekranie.

 

Ja nie wiem po co jakieś zasobożerne MSAA włączać, jak mamy cud technologiczny FXAA.

 

nvispector pozwala na znacznie wiecej niz tylko wlaczenie fxaa, ale jak ktos malo gra, a radeona kupuje zeby puscic 3d marka to skad ma wiedziec.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nawet głupiec ma czasem trochę racji. Gdyby nic nie było na rzeczy to po co niektórzy po zakupie amd chcą ją wymieniać na 670 ? Cytat z mojej sygny myślisz skąd jest ? Od użytkownika 7970 który jako jeden z nielicznych otwarcie przyznaje że kupując amd po prostu wtopił kasę bo przez większość czasu walczy aby ta karta normalnie chodziła zamiast grać. Człowiek ten pisze wyraźnie - nowe stery dały kopa w wybranych tytułach a dco z tego jak np w la noire ma ma niższy fps niż miał na gtx 460 :]

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A śmiejcie się a ja mam to i tak gdzieś bo nie od dziś wiadomo że 99% z was, patrzy jedynie na słupki w testach (o których rzetelności nie raz była mowa) a nie na to co faktycznie dzieje się na ekranie. :]

Wasza kasa.

Link to post
Share on other sites

to się śmiej, 99% ludzi na oczy nie widziałeś, nie wiesz co mają w PC, a mimo to mówisz za nich ? sory ale to wygląda tak jakbyś miał zaburzenia osobowości, i tak sobie wmawiał ja mam inni nie mają ...

 

Nie obrażaj innych, powstrzymaj się od tego typu komentarzy :>

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zaburzenia osobowości... Kurna, kolejny psycholog po sidzie na forum ?

Nie ma co dyskutować bo nie ma z kim jak zwykle. Masz kartę AMD ? Tak go bronisz ? OK - udowodnij mi że się mylę - weź kamerę która nagrywa w 60fps (są takie ogólnodostępne), włącz far cry 3 na takich ustawieniach jak ja w tamtym temacie. Włącz Vsync (wiem posiadaczy amd on gryzie ale mimo to włącz) podejdź do jakiegoś obiektu i zacznij patrząc na niego obchodzić go dookoła. Jak zobaczę, że masz idealnie płynny obraz, bez najmniejszej ściny i stałe 60fps przy tym, wystosuję oficjalne przeprosiny i postawię ci 0,7l. :]

Link to post
Share on other sites

Macie tu oto filmik właśnie zrobiłem sorry za jakość ale telefonem przyłożonym do ekranu bo fraps pokazuję klatki,jak kliknę nagrywanie to w zapisanym filmiku niema pokazanych FPS.
http://www.youtube.com/watch?v=VMhyUjyh4_Q

w 49 sek. po filmiku mam lekki spadek.

pozdro.

http://www.youtube.com/watch?v=iJ6ZKoKVo-A

Przy msaa x4 jest spadek do 54 fps.

 

Z tego wszystkiego zapomniałem o objedzie w piekarniku i się spalił. :-/

Edytowane przez decrypterie
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mnie natomiast nie zaskoczyło to w ogóle. Bo po raz kolejny piszę - w du**e mam słupki - ja chcę na własne oczy zobaczyć jak to FAKTYCZNIE chodzi. Też miałem na 2x 4890 w bad company 2 80 klatek - co na tamten czas było wynikiem masakrycznym. Co z tego jak stuttering tak je*bał po gałach, że się grać nie dało.



Szkoda tylko, że miażdżąca większość graczy do niedawna jeszcze twierdziła, że nie widzi różnicy pomiędzy vsync wł. a wył.

Więc jak ktoś mi pisze, że mu gra za********e chodzi to zawsze traktuję to z przymrużeniem oka bo nie ukrywajmy - większość z Was nie ma bladego pojęcia jak wygląda granie na obrazie żylecie.

W takim wypadku zapraszam do mnie na pokaz :]

 

A zamilkłem, bo pakuję się do Egiptu. 2:30 mam samolot. :menda:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...