Skocz do zawartości

Jak Wam chodzi Far Cry 3?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Warren1987,

Recommended Posts

jaki ja mam sprzęt a jaki ty, tu po pierwsze ...

nie wiem kto na tym forum cieszy się 100Fpsami

nawet ja nie mam tyle fpsów a tym bardziej, na ultra detalach z MSAA x8 ...

 

"jaki ja mam sprzet a jaki ty" - po pierwsze masz proca AMD- juz chyba wole Pentium 4 :P

Edytowane przez lukill
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Z taki dyskusjami który ma lepszy sprzęt to idźcie na PW, a nie zaśmiecacie temat.

 

Co do działania FC3. Na sterach 310.70 nie uświadczyłem już błędów typu rozjechane wektory.

Link to post
Share on other sites

Hejo :) U mnie gra działa bardzo dobrze w FullHD w ustawieniach optymalnych (wysokie / ultra) . Na początku miałem kilka crush`y na pulpit ale to dlatego że kartę miałem podkręconą o 200Mhz. Po zmniejszeniu taktowań wszystko super. :)

Polecam "trójkę" :)

Link to post
Share on other sites

jaki ja mam sprzęt a jaki ty, tu po pierwsze ...

nie wiem kto na tym forum cieszy się 100Fpsami

nawet ja nie mam tyle fpsów a tym bardziej, na ultra detalach z MSAA x8 ...

 

no wlasnie, nawet najmocnieszy fx 8350 4Ghz jest na poziomie i5 -760 2,8Ghz.

 

http://img526.imageshack.us/img526/4198/fc3testcpus.png

Link to post
Share on other sites

Ja mam I5 2320 więc nie mam źle :)

Max łapie 3,3 Gh a w 2d z 1,8Gh.

Jak na razie nic lepszego mi nie potrzeba

chociaż wolał bym 2500K i P67 + chłodzenie

ale to za drogo wychodzi.

Mocny procesor to podstawa do gier komputerowych z detalami zawsze można zjechać a co jak procesor nie domaga

wtedy gra chodzi tak samo na low jak na ultra i jest stękanie na forum czemu nie zmienia się wydajność po obniżeniu detali.

 

Gra jest całkiem fajna zrobiłem całą wyspę na 100% bez fabuły i dopiero potem fabułę przeszedłem

już dopakowaną postacią na drugiej wyspie też tak zrobie już pół wyspy odkryłem i dopiero jak zrobie

wszystko na 100% przejdę fabułę i na tym koniec można wystawić grę na allegro albo komuś sprzedać.

Link to post
Share on other sites

Miałeś zdjęcie mojej kopii w temacie "co ostatnio kupiłeś"? Nie mam 120 fps :P Nie gadaj głupot bo lordonosa i tak nie przebijesz.

 

Ty nie masz 120 fps ale ja mam i co żal ci du*e ściska, nawet jak gram na low to co za róznica ja na grafikę nie patrzę, a po to mam ustawienia żeby poustawiać tak jak mi się podoba a nie jak sobie wymyslił producent a wy jak bydło dajecie wszystko na ultra

i gracie w tych 40 fpsach, sprawdzałem da się grac na ultra w tych 40 fposach ale jak się wczesniej grało w 70-100 to nie ma nawet sensu się zmuszać do grania w ciut lepszej grafice z 2x wolniejszym frameratem.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Ty nie masz 120 fps ale ja mam i co żal ci du*e ściska, nawet jak gram na low to co za róznica ja na grafikę nie patrzę, a po to mam ustawienia żeby poustawiać tak jak mi się podoba a nie jak sobie wymyslił producent a wy jak bydło dajecie wszystko na ultra i gracie w tych 40 fpsach, sprawdzałem da się grac na ultra w tych 40 fposach ale jak się wczesniej grało w 70-100 to nie ma nawet sensu się zmuszać do grania w ciut lepszej grafice z 2x wolniejszym frameratem.

nie zbyt podoba mi się ton ten wypowiedzi, ale mimo wszystko muszę się zgodzić, bo to prawda.
Link to post
Share on other sites

Powyżej 60 klatek i tak nie widzisz różnic więc po ch... te 120fps jak mogę grać na ultra bez msaa i mieć 60 klatek= taką samą płynność jak 100. Jedynie na 120Hz monitorze niewielka różnica będzie

Link to post
Share on other sites

Widzę bo na customie mam od 70 do 120 a na low nie sprawdzałem ale gra chodzi jeszcze szybciej.

Jak spada ze 100 na 70 to postać troche zwalnia i celownik, wiec twój ludek w 60 fpsach nie porusza sie tak dynamicznie i szybko jak mój w 120 daj wszystko na low zobaczysz 150 fps a potem daj na te swoje ultra i na 60 fps i jak nie zobaczysz różnicy to jesteś ułomny.

 

A grafike mam GTX260 192 sp wcześniej miałem GTX460 336sp

A kupie GTX470 bo crysis 3 tylko dx11.

 

Ortografia, te ułomności sobie daruj. // Sn1PeR

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

Widzę bo na customie mam od 70 do 120 a na low nie sprawdzałem ale gra chodzi jeszcze szybciej.

Jak spada ze 100 na 70 to postać troche zwalnia i celownik, wiec twój ludek w 60 fpsach nie porusza sie tak dynamicznie i szybko jak mój w 120 daj wszystko na low zobaczysz 150 fps a potem daj na te swoje ultra i na 60 fps i jak nie zobaczysz różnicy to jesteś ułomny.

 

A grafike mam GTX260 192 sp wcześniej miałem GTX460 336sp

A kupie GTX470 bo crysis 3 tylko dx11.

 

Ortografia, te ułomności sobie daruj. // Sn1PeR

 

to ta karta nawet na low da wgl radę wygenerować ponad 100kl/s w tej grze...?! Racja te ułomności sb daruj , ten post to był twój gwóźdź do trumny ... Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Przy monitorze 60Hz , 60 FPS to pełen komfort rozgrywki , powyżej to tylko "Pusty FPS"

Dokładnie kolego przy 60 FPS jest idealnie płynna i komfortowa rozgrywka, ja robiłem testy na streamie i grałem w okienku w 1280x720 i miałem na wysokich cały czas powyżej 80 / 90 i ponad 100 FPS i niech mi nikt takich głupot nie opowiada że między 60 a 100 FPS ludzkie oko potrafi zauważyć różnicę to tylko puste cyferki, a GTX 260 to przecież potężna grafika i pewnie ma na niej tyle fps ale zapomniał napisać że w rozdzielczości starych komórek :rotfl: 166x80

Link to post
Share on other sites

Far Cry 3 jest jakoś dziwnie zrobiony bo jak jest spadek do 50 FPS to gra już to czuję i to bardzo widać spadek płynności i komfort gry spada i w przypadku tej gry FPS w granicach 30 to dla mnie zwolnione tempo (bulet time) i gra jest niegrywalna i robiłbym wszystko aby mieć te 60 nawet jakbym miał ustawić wszystko na LOW i zjechać z rozdzielczością.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...