Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Fajnie, czwórka dalej niedorobiona, nie połatana i ci już się za nowego biorą, i to jeszcze podjeżdża jakimś surwiwalem, mi się nie podoba ta koncepcja :/ Ostatecznie wciąż najlepszy FarCry to jest jedynka i liczyłem kiedyś na jakiś powrót do korzeni, czyli troche jakichś eksperymentów, mutantów, laboratoria i te sprawy, mniej sandboxa z lataniem i odhaczaniem lokacji a więcej takiego crysisowego sznytu czyli akcja, ciekawi różnorodni wrogowie, zawiązana nieźle fabuła 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Też póki co najmilej wspominam właśnie pierwszą część. Świetna gra ze świetną grafiką jak na ówczesne czasy. W FC4 jeszcze nie grałem a tu już na horyzoncie kolejny, rozpędzili się z tymi FC i AC jakby to hurtowo robili. xD A co gorsza powielają ten sam schemat który zapoczątkowali w trójce tyle że zmieniają miejsce i czas akcji.  

Link to post
Share on other sites

 W FC4 jeszcze nie grałem a tu już na horyzoncie kolejny

Ja kupiłem FC4 z season pass za 140 zł i też pograłem tylko 4 godziny bo gra miała okropne stutteringi, nie trzymała 60 fps nawet przy niższych detalach, przy jeździe samochodem lubiła lagować i ścinać i tak po każdym patchu to samo i niezależnie od sterowników, poczytałem o jakimś dłubaniu w pliku cfg i ręcznym kastrowaniu tekstur, o innym patenciarstwie i stwierdziłem że nie mam na to siły żeby się użerać. Co gra od Ubi to nie może po prostu działać. Dlatego czekałem na jakąś łatkę i tak aż zapomniałem o tej grze a tu zapowiedzieli następnego, co się równa że FC4 już nie naprawią, 140 zł w błoto i tak jak po AC3 żadnego assasina już nie kupiłem i nie grałem tak po FC4 już żadnego następnego nie kupie i nie zagram   :/

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

jazdę na mamutach mamy więcej niż pewną [już w FC4 można szaleć na słonikach]

zapowiada się ciekawie, oby tylko nie skończyło się na przejmowaniu szałasów / ziemianek i wspinaniu się na drzewa po synchro :D

ciekawe kim teraz będzie [o ile będzie!] główny "zły", mam nadzieję, że zmienią trochę wytwarzanie przedmiotów i rozwijanie postaci

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu myślałem sobie, że chętnie zagrałbym w grę osadzoną w realiach prehistorycznych, do tej jednak podchodzę na razie sceptycznie, wołałbym coś bardziej realistycznego tak jeśli chodzi o realia historyczne jak i o mechanikę gry. A filmiki z Primala klimatem przypominają mi nieco te filmy w których ludzie biegali obok dinozaurów. ;)

Link to post
Share on other sites

Nie 10mln a co najmniej kolejne 40M ;) 
A łuków wyglądających na kompozytowe też  w okresie w którym dzieje się gra  nie było a na filmikach coś takiego się przejawiało. Tak więc faktycznie nie zdziwiłbym się gdyby w DLC dodali jakieś dinozaury  :D

 

Chodziło mi o to, że marzy mi się jakaś realistyczna gra w okresie 40-10 tys. lat przed naszą erą. Z broni to oszczepy, kamienne topory, z miotanych proca i atlatl. A rozgrywka polegałaby na tym aby zdobyć coś do żarcia zanim coś nie zeżre ciebie.  Potencjał jest ogromny bo uwzględniając okres w którym Europę zamieszkiwali jednocześnie  ludzie i neandertalczycy można by nawet jakieś survival-RPG zrobić. Niestety widać ewidentnie, że to nie będzie taka gra tylko FarCry w którym jazdę na quadach i skuterach zastąpi ujeżdżanie niedźwiedzi jaskiniowych a łuki pewnie będą miały magazynki automatycznie ładujące strzały :D

Edytowane przez _szarlej_
Link to post
Share on other sites

 

 

A łuków wyglądających na kompozytowe też w okresie w którym dzieje się gra nie było a na filmikach coś takiego się przejawiało. Tak więc faktycznie nie zdziwiłbym się gdyby w DLC dodali jakieś dinozaury

 

true

choć z tymi łukami i innymi wynalazkami to nie przekreślałbym, jak już dokopaliśmy małopowatym pod Cor Magdon to było komu wymyślać różne ciekawe rzeczy, które miały bardzo marną szansę na zachowanie się


 

 

Chodziło mi o to, że marzy mi się jakaś realistyczna gra w okresie 40-10 tys. lat przed naszą erą. Z broni to oszczepy, kamienne topory, z miotanych proca i atlatl. A rozgrywka polegałaby na tym aby zdobyć coś do żarcia zanim coś nie zeżre ciebie.

 

są podobne projekty, ale to raczej z kategorii The Forest

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...