Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

@Antiax

W opisie pod filmikiem jest:

GPU: GIGABYTE Windforce 3x GTX 780 1200/3251 @ 1.2125v on Techinferno Custom Vbios with GPU Boost off

Nie 760. Nie ma tak dobrze :)

 

PS. Podoba mi się przenoszenie ciał i ta zgaszona, górska zieleń bardzo. Mam dość przejaskrawionego FC 3 chyba.  ;)

Fakt. Mój błąd.

Enough internet for today. 

Link to post
Share on other sites

Istnieje coś takiego jak piractwo ;)

Gry Ubisoftu trzeba sprawdzać żeby więcej nie kupić takiego korniszona jak watch dogs czy unity

 

Istnieje coś takiego jak czekanie do premiery i obejrzeniu gry na youtube/poczytaniu recenzji.

Grę przejdziesz do premiery i tyle.

Typowy piraciarz.

Link to post
Share on other sites

 

Typowy piraciarz.

:rotfl:  :rotfl:

Na tym zakończę jałową dyskusję a później palnę Ci w avatar kupionym kluczem do gry i zamknę Ci twarz tak samo jak mst. On miał problem nawet jak wkleiłem screena ze ściąganym watch dogs z uplay

 

Co do samej gry to taki FC3.5,ale w tym wypadku nie przeszkadza mi to ani trochę. Schemat jeszcze nie zmęczony, otwartość świata jak w trójce. Warto kupić

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Istnieje coś takiego jak czekanie do premiery i obejrzeniu gry na youtube/poczytaniu recenzji.

Grę przejdziesz do premiery i tyle.

Typowy piraciarz.

nie kazdy ma tyle pieniedzy co Ty od rodzicow zeby wszystko kupowac nowe oryginalne, np ja pobieram sobie pirackie wersje zeby to sprawdzic jak dana gra dziala i potem biegne do sklepu :) nie bede bral kota w worku, sory to gra od ubi wiec no

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Natsu jesteś pirat i tyle. I dokładnie na tym możemy zakończyć dyskusję. Twoje upośledzone argumenty o kupnie gry po sprawdzeniu pirata są żałosne.

 

Ciekawe czy jak pirat ci się nie podoba, też kupujesz grę?

 

Ustalmy raz na zawsze - jesteś pirat i złodziej - tak długo jak to będzie jasne, ja nie będę komentował twoich przedpremierowych komentarzy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Natsu jesteś pirat i tyle. I dokładnie na tym możemy zakończyć dyskusję. Twoje upośledzone argumenty o kupnie gry po sprawdzeniu pirata są żałosne.

 

Ciekawe czy jak pirat ci się nie podoba, też kupujesz grę?

 

Ustalmy raz na zawsze - jesteś pirat i złodziej - tak długo jak to będzie jasne, ja nie będę komentował twoich przedpremierowych komentarzy.

no chyba logiczne ze jak pirat mu sie nie spodoba to nie kupuje gry? po to to jest żeby ludzie którzy nie rzucają pieniędzmi rodziców jak dużo na tym forum osób sprawdzili sobie daną grę i później ją zakupili :) wiec nie rzucaj sie tam, nazywaj go jak chcesz ale sam z tego korzystam bo nie bede wyrzucał ponad 100 zł w ciemno :) wole wpierw sprawdzić, działa fajnie biegne do sklepu, proste :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Natsu jesteś pirat i tyle. I dokładnie na tym możemy zakończyć dyskusję. Twoje upośledzone argumenty o kupnie gry po sprawdzeniu pirata są żałosne.

Ciekawe czy jak pirat ci się nie podoba, też kupujesz grę?

Ustalmy raz na zawsze - jesteś pirat i złodziej - tak długo jak to będzie jasne, ja nie będę komentował twoich przedpremierowych komentarzy.

Dokładnie tak, jestem pirat i złodziej. Mam Ci przypomnieć jaki miałeś ból du*y jak ściągałem z uplay watch dogs, które kupiłem bo ów pirat mi się spodobał i twoje upośledzone docinki? Mam gdzieś jak będziesz mnie nazywał i to cY będziesz komentował moje wypowiedzi czy nie. Farcry 4 też już mam właśnie dlatego, że jestem piratem i mi się gra podoba :)

 

Było mówione nie raz nie dwa, że takie postawy na tym forum nie są ani propagowane ani nawet tolerowane. Rób sobie co chcesz, ale nie musisz się tym tutaj chwalić. /sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Ale ja nie mam bólu du*y, gdy czytam twoje opinie przed premierą. Też mam dostęp do polishtracker, więc zapewniam cię, że wielkim odkrywcą nie jesteś. Cieszę się, że to ustaliliśmy - jesteś pirat i złodziej. I mnie już tu nie ma.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja już nie mogę się doczekać wtorku, mam wszystkie części oryginalne, jestem wielkim fanem całej serii - nie może być inaczej żebym nie kupił czwóreczki :)

 

Co do piracenia - też miałem ostatnio wątpliwości czy nie skosztować Call Of Duty AW - przeraziło mnie jednak ściąganie 40 GB i dałem spokój choć kusiło mocno. Generalnie jest przyjęte że na tym forum nie jest to mile widziane także dajcie spokój Panowie z przekomarzaniem się i rzucaniem argumentacji w stylu ile kto ma kasy od rodziców bo to są żałosne gadki. Również byłoby miło gdyby nikt nie spoilerował itp w temacie Far Cry 4.   

Link to post
Share on other sites

 

 

Odnośnie tematu "sprawdzania" gry przed premierą to nawet nie zaczynajcie ze mną tej dyskusji. Mówiłem już, że tutaj NIE BĘDZIE to tolerowane!
 

 

 

Brawo :)

 

 

 

 

nie kazdy ma tyle pieniedzy co Ty od rodzicow zeby wszystko kupowac nowe oryginalne, np ja pobieram sobie pirackie wersje zeby to sprawdzic jak dana gra dziala i potem biegne do sklepu nie bede bral kota w worku, sory to gra od ubi wiec no

 

Przecież można poczekać aż gra stanieje, a jeśli chodzi o kupowanie kota w worku to fakt, lepiej grę pobrać z neta przed premierą, niż poczekać na sensowne opinie i wtedy kupić. Ja nie kupuję gry w premierę, bo zawsze czekam aż stanieje.

 

Ale ja nie mam bólu du*y, gdy czytam twoje opinie przed premierą. Też mam dostęp do polischtracker, więc zapewniam cię, że wielkim odkrywcą nie jesteś. Cieszę się, że to ustaliliśmy - jesteś pirat i złodziej. I mnie już tu nie ma.

 

 

No i o to chodzi :)

Link to post
Share on other sites

Problem byłby rozwiązany gdyby wypuszczali wersje demonstracyjne ;) Dobry produkt się obroni i dobrze sprzeda. Ale jak to w GTA II przy starcie był tekst "Szacunek to wszystko" to też trzeba uszanować reguły panujące tutaj :) Za 2 dni premiera - Miło będzie jak zdacie relacje z działania gry pobranej oczywiście z Uplay :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...