Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach AMD


Recommended Posts

Za 70 pln kupujesz Xoanara (mam, do grania mega) i niszczy ona wszystkie dźwiękowe zintegrowane.

 

https://allegro.pl/oferta/asus-xonar-dg-5-1-8400402417

 

Zapomniałeś, że PCI już pod AM4 umarło w zasadzie :) Jak już to DGX. Sam z tego powodu się pozbyłem DG.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Z pewnością ktoś kupi B350 na dzień dzisiejszy. A shilarda interesują płyty bez tego złącza.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Za 70 pln kupujesz Xoanara (mam, do grania mega) i niszczy ona wszystkie dźwiękowe zintegrowane.

 

https://allegro.pl/oferta/asus-xonar-dg-5-1-8400402417

No, nie powiedziałbym .Dobrze wykorzystane ALC 1150 jest na poziomie między Xonarem DX i D2. Czasami lepiej, czasami gorzej.

 

Ogólnie byłem zaskoczony jak to potrafi zagrać.

Link to post
Share on other sites

 

 

Testowałem SupremeFX S1220 z mojego C7h WIFI, na co dzień korzystam z Xonara DGX. W csgo, BF5 nie ma Integra startu do dedyka, także ten
 

 

Może właśnie nie ten dział... ale też coś kminiłem u siebie tylko bardziej pod audio niż gry, jaki jest teraz sweet spot jeśli chodzi o dźwiękówki do PC?

 

Tylko bez jazd w stylu druga blacha + Adnaco i tym podobnych solucji z pogranicza audiofilskiej heretycko-poetyckiej ideologii.  ;)

Link to post
Share on other sites

Niestety sam mam Xonara DG i nie podłączę, będę się musiał pozbyć;/ A jak na złość Nahimic, który dosyć zwiększa dB, raz działa raz nie, może przez WHEA, który odnosi się do HD Audio BUS. Nahimic jakby czasem sam się zawieszał, nagrywanie filmików bez dźwięku w ogóle, czy jeszcze inne problemy.  A niestety z racji problemów ze słuchem chciałbym coś głośniejszego pod 5.1 i czasem wieczorem słuchawki. Xonar DG był aż nad to.
Mam pytanie czym się różni Xonar DGX od SE? Bo takowy jest, SE nie jest to jakiś wybrakowany produkt? Patrząc po detalach obsługuje chyba lepsze zakresy?
Jakby ktoś mi mógł odpisać na priv, bez spamowania w temacie xD

Po teście sterowników chipsetu, w BF1 jak miałem czasem spadki zegara, to teraz nawet przy 150fps+ stałe 4.2ghz, użycie CPU ponad 60+%, kolega na forum pclaba napisał mi, że jak przetestował to też lepiej trzyma boost. Nawet napięcie spadło, jak sporadycznie dobijało do 1.4v, tak teraz w ogóle.

Link to post
Share on other sites
dobra nvm. bo Off-top

Przeniosę jutro do odpowiedniego działu, bo to temat na dłuższą dyskusję.

Testowałem SupremeFX S1220 z mojego C7h WIFI, na co dzień korzystam z Xonara DGX. W csgo, BF5 nie ma Integra startu do dedyka, także ten ;)

Siedzi tam Sabre ES9023P czyli  powinno być znacznie lepiej jak na ALC 1150, jeśli tego nie spaprali.

Link to post
Share on other sites

No to nie wiem, gram na słuchawkach i na Xonarze powiedzieć, że słysze ludzi przez ścianę to mało - ja ich czasami słyszę przez połowę mapy xD Tak samo pozycjonowanie dźwięku... No SupremeFX nie ma opcji żeby był lepszy.

Link to post
Share on other sites
Po teście sterowników chipsetu, w BF1 jak miałem czasem spadki zegara, to teraz nawet przy 150fps+ stałe 4.2ghz, użycie CPU ponad 60+%, kolega na forum pclaba napisał mi, że jak przetestował to też lepiej trzyma boost. Nawet napięcie spadło, jak sporadycznie dobijało do 1.4v, tak teraz w ogóle.

To u mnie jest dalej tak samo czyli: 4.1/4.1,50 czyli nic nie dało. Jakie masz dokładnie ustawienia w bios i planie zasilania? I jaką wersję biosu?

Edytowane przez krzyhox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...