Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

Wentylatory na froncie dostarczają chłodne powietrze do GPU a te pozbywa się już ciepłego na zewnątrz obudowy. 

 

P.S. Przy chłodzeniu referencyjnym 

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

wersje 3gb chyba maja w 2gb maja byc ogolnie jezeli karta ma backplate to powinno byc w specyfikacji przewaznie producenci podaja takie dane zeby zachecic . od asusa wersje dragon napewno maja a od evgi mozliwe ze signature

Link to post
Share on other sites

Troszke inne pytanie... Jak uruchomić gniazdo hdmi w 680 gtx ?

Pod dvi > hdmi wszystko dziala ale gdy podłącze tv bezpośrednio kablem pod gniazdo hdmi nic się nie wyswietla

 

A tv zamiast pod nazwą panasonic tv wyswietla sie pod dziwną nazwą

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Yyyyy to nie wiem. Ja przełączam u siebie co chwila i nie ma żadnego problemu. Mam dwa kable hdmi-hdmi - do tv i hdmi-dvi do monitora. Wszystko działa bez zarzutu. TV też panasa. Netbook też go bez problemu wykrywa na innym kablu hdmi-hdmi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Siemano. Mam gtx680 z jednym wiatraczkiem, niestety nie potrafie ustalic od jakiego producenta, sprawdzalem na 3 programach i zaden nie wykazal firmy nawet po wyciagnieciu bydlaka z kompa nie ma logo... jedynie z boku pisze geforce gtx680 zielonym drukiem i na slocie nvidia. Kompa kupilem od dell alienware aurora r4. Czy ktos wie jak zidentyfikowac karte i drugie pytanie to moja temperatura dochodzi srednio do 65 C a wczoraj ok 78 C grajac w WOT. Czy to normalka? WOT chyba taki wymagajacy nie jest. Do jakiej temp bezpiecznie moze dojsc? Ile mniej wiecej moze kosztowac dobry watercooling do tej karty i czy oplaca sie to zrobic? Bo moze lepiej sprzedac i kupic cos lepszego? Dziekujr

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...