Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

Firma Gigabyte udostępniła  VBIOS UEFI GOP dla kart GV-N660OC-2GD i GV-N66TWF2-2GD    :)

Noobskie pytanie. Co daje taki Vbios ? Jak do tej pory miałęm zainstalowane tylko sterowniki od nvidi. Moze miałem takie coś wgrane automatycznie przy instalowaniu OC Guru ?

 

A propos. Zainstalowałem ten oficjalny sterownik 314.22 i tomb raider trochę lepiej działa, ale nadal przy włączonej tesselacji pojawiają się artefakty ;( Nie wiem czy uda im się to naprawić. 

Link to post
Share on other sites

Noobskie pytanie. Co daje taki Vbios ? Jak do tej pory miałęm zainstalowane tylko sterowniki od nvidi. Moze miałem takie coś wgrane automatycznie przy instalowaniu OC Guru ?

 

A propos. Zainstalowałem ten oficjalny sterownik 314.22 i tomb raider trochę lepiej działa, ale nadal przy włączonej tesselacji pojawiają się artefakty ;( Nie wiem czy uda im się to naprawić. 

Jeśli nie masz zainstalowanego Win 8 w trybie UEFI to ci nic nie da. A jeśli masz to "secure boot" i "Fast boot"

Link to post
Share on other sites

Jak opinie na temat nowych sterownikow 314.22??obecnie gram w bioshock infinite na 314.07 i mam 60 klatek,czasami w dziwnych miejscach spadki do 30 ale to rzadko.

Nie ktorzy uzytkownicy pisza o problemach w innych grach z tymi sterownikami,wiec nie jestem pewien czy warto je instlowac?!

dzieki

Link to post
Share on other sites

Jak opinie na temat nowych sterownikow 314.22??

Zanotowałem na nich spadek 20-30 fps w BF3 , wracam do poprzednich.  Moim zdaniem nie warto, aczkolwiek możesz zobaczyc jak sie sprawują w bioshock infinite, czytałem że są właśnie zoptymalizowane pod ta gre.

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Borykam się z małym problemem i proszę o poradę.

 

Zastanawiam się pomiędzy zakupem gtx660Ti (i np po dwóch latach dokupienie kolejnej pod SLI ) czy dołożyć do interesu ~400 zł i brać na starcie zwykłego gtx660 podpiętego pod SLI (x2). Wybór 660Ti byłby tańszą opcją na obecną chwilę, jednak 400 zł to nie majątek i jestem w stanie dorzucić ową kwotę na dwie karty dające łącznie lepsze osiągni od  pojedyńczego gtx680 (według testów na benchmark.pl). Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez Barracudo
Link to post
Share on other sites

Zanotowałem na nich spadek 20-30 fps w BF3 , wracam do poprzednich.  Moim zdaniem nie warto, aczkolwiek możesz zobaczyc jak sie sprawują w bioshock infinite, czytałem że są właśnie zoptymalizowane pod ta gre.

Zainstalowałem wczoraj 314.22,gram z adaptive vsyn,i temp. na karcie spadły z max.62 stopinie C. do 55 stopni C.,gra jest płyniejsza w porówniu do 314.07.Włączyłem origin żeby sparwdzić Battlefield 3,ale zastałem nie miłą niespodziankę w postaci update 6,176 GB,więc sprawdzę tę grę później.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...