Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

po samym zdjeciu widac ze to PE ale nawidzialem sie negatywnych opini na temat PE wobec wysokich temperatur . niewiem mam 660ti asusa DCU II OC i wszystko jest dzus cicho chlodno i szybko

Edytowane przez grbprc
Link to post
Share on other sites

Mam 660Ti PE nie mam wysokich temp to zależy zapewne jaką ma się bude

 

Dodatkowo w PE masz system antykurzowy podczas włączania kompa wiatraki chodzą w przeciwną strone przez ok 7-10s z maksymalną prędkością by wydmuchać kurz po tym czasie wracają do prawidłowej pracy i zwalniają do 30%

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Nie widzę oddzielnego tematu na Titan'a, zatem podzielę się spostrzeżeniem tutaj.

 

 

Jakie było moje zdziwienie, jak na domowym hd7870 uzyskałem o wiele lepsze wyniki w OpenCl niż Titan %-) 

Aż poszukałem w sieci trochę tego i tamtego - no i ... a zobaczcie np TU :P

 

No i wydaje się co niektórym (jak czytam), że TressFX radeony nie obliczą :) -- spokojna głowa :)

Link to post
Share on other sites

 

314.07 ??jak się sprawują

Średnie te moje wrażenia, ale po kilku dniach korzystania z nich wracam do 306.97.  Grałem w Wiedźmina 2, ale ta gra chodzi ładnie na wszystkich wcześniejszych sterownikach, więc akurat tutaj przyrostu nie zauważyłem. Natomiast w Shogun 2 nawet na średnich detalach i dużych jednostkach mam na zbliżeniu przycinki, które wcześniej nie występowały.
Link to post
Share on other sites

fajnie by było gdyby wydali optymalizacje z myślą o najnowszym TR , bo nastawiłem się na tressfx ze swoim gtx-em i coś mi się zdaje że będzie ciężko  , no chyba że bez tego ficzera no to ok , choć widzę że i bez tego gpu za ok. 800pln fps mają w okolicach 30kl , może podsystem ma na to wpływ , ogólnie tak sobie to wygląda, myślałem ze ta gra będzie miała mniejsze wymagania :(

 

http://gamegpu.ru/images/stories/Test_GPU/Action/Tomb%20Raider/test/TR%20ssaa%201920%20tressfx.jpg

 

http://gamegpu.ru/images/stories/Test_GPU/Action/Tomb%20Raider/test/TR%20ssaa%201920.jpg

Link to post
Share on other sites

 

http://www.facebook.com/NVIDIAGeForce/posts/629205717095857

 

Sprawdzał ktoś ? Ja zaraz ściągnę.

TR działał mi kiepsko bo na ultimate były spadki klatek i artefakty. Po wyłączeniu tesselacji było lepiej. Wczoraj dowiedziałem się o tej wersji beta i bez wahania zainstalowałem. Powiem tylko tyle że gra działała lepiej , tylko raz wyskoczyły artefakty ale potem już nie. Trochę więcej klatek ale bez szału ( podczas gry na ultimate miałem 45, w filmach spadało do 25). Dzisiaj podczas grania na multi w bf wyskoczyły mi artefakty. Powróciłem do stabilnej wersji 314.07. Będe musiał poczekać na nową wersje sterownika, a póki co zadowolić się Tomb Raiderem na niższych ustawieniach :(

 

PS. Sprzęt: GTX 660, Intel Core I5 2500k, 8Gb ram

Edytowane przez Sable_97
Link to post
Share on other sites

Dziwne , co prawda mi też spada do 25 w filmikach czasami ale poza tym jest płynnie, bez crashy w ustawieniach Ultimate :P

 

Właśnie po zainstalowaniu sterownika beta tego 314.21 miałem dużą lepszą rozgrywkę bez artefaktów na ultimate. Najwięcej klatek bierze według mnie ta funkcja na radeona tressFX :D. Z tym że po zainstalowaniu tego 314.21 Battlefield 3 działał mi niestabilnie. Wróciłem do pełnej wersji 314.07. TR działa teraz na ultra z wyłączoną tesselacją i jest płynnie ok 45 klatek, w filmach 26-28. :D

Czekam na pełną wersje sterownika i przejdę TR jeszcze raz bo to zacna gra :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...