Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

Wczoraj doszła mi 780 gigabyta WF3 OC rev 2. I mam pytanko dla posiadaczy tych kart i innych 780. Czy wam też pod obciazeniem  karta boostuje wyżej niż ustalił producent ? U mnie wygląda to tak ==> http://images64.fotosik.pl/394/5524803ad9d60457m.jpg  

 

a powinno być 1006 MHz. Ktoś wie o co biega ? Temperatura w Crysis 3 dochodzi do 79*C.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj doszła mi 780 gigabyta WF3 OC rev 2. I mam pytanko dla posiadaczy tych kart i innych 780. Czy wam też pod obciazeniem  karta boostuje wyżej niż ustalił producent ? U mnie wygląda to tak ==> http://images64.fotosik.pl/394/5524803ad9d60457m.jpg

 

a powinno być 1006 MHz. Ktoś wie o co biega ? Temperatura w Crysis 3 dochodzi do 79*C.

Tak - to normalne. W moim przypadku Phantom GLH od Gainwarda ma maksymalny boost 1150MHz, a Palit SJS 1110MHz.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

mojej 690'tce moze jajka wypucowac :P 2fpsy wiecej od 2 letniej karty :D niezle xD

zreszta wystarczy ze lekko podkrece moja 690'tke i Ti moze isc spac ;d

wystarczy że ja mam podkręcone radeony ;), możesz iść już spać :P

Link to post
Share on other sites

Chłopie przestań już się popisywać tą kanapką, bo po pierwsze : specjalnie nie masz czym, po drugie : zakup tej karty był dość głupi, po trzecie : są tu ludzie, którzy mają pierdylion razy lepsze konfigi, które są dodatkowo sensownie dobrane - GTX 690 i Asrock P67 brzmi jak mokry sen składacza gotowców z Allegro, po czwarte : nabija się z ciebie pewnie już ponad połowa forum i jak tak dalej pójdzie to niedługo powstanie nowa ranga : "Pajac".

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

nabija się z ciebie pewnie już ponad połowa forum
 

Nabijać to się mogą z ciebie, i pustych jazd na katolików xD, i ty się jeszcze ateistą nazywasz ehh, na prawdę nie wiem czemu wylewasz swe żale tu na bmk a nie na jakieś stronie swojej parafii ;).

 

 

specjalnie nie masz czym

To pierwsza oznaka że kogoś w tyłek strzyka ;)

 

są tu ludzie, którzy mają pierdylion razy lepsze konfigi

że są to wiem, ale pierdylion razy lepszego konfigu raczej tu nie znajdziesz, musiałby być to sprzęt z 4 Way SLI/CF + jakieś dwa Xeony ;)

procek za 3 k czy jakieś tam w SLI 780tki, to nie jest od razu jakiś super konfig ;)

 

 

jak mokry sen składacza gotowców z Allegro

Twój także się do takich zalicza ;), chyba po kosztach, by G43 kupować do I5 2500k, istny grzech ;) 

Link to post
Share on other sites

 

 

I5 2500k

 

Ja tam u siebie "K" nie widzę xD 


 

 

procek za 3 k czy jakieś tam w SLI 780tki, to nie jest od razu jakiś super konfig

 

Pewnie, że nie. Od dawna wiadomo, że 7970 jest lepszy od 780-tki, więc twoje CF to najlepszy tandem na całym forum xD

 

Nie tak dawno temu głosiłeś podobną teorię o cepach AMD xD

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
Od dawna wiadomo, że 7970 jest lepszy od 780-tki

większej głupoty to już nie mogłeś napisać ;),

moja wypowiedź w skrócie brzmiała w ten sposób

iż 7970 po OC jest wstanie dogonić 780tkę na stocku, więc nie wiem skąd wnioskujesz że uważam 7970 za lepszą kartę, przeinaczanie słów ? tego to bym się po dzieciach spodziewał, a nie tu ;)

R-koniu widzę też do tej grupki dzieci należy ;), najpierw radzę ze zrozumieniem przeczytać czyjąś wypowiedź, zanim zaczniesz wygłaszać swe "mądrości" ;)

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Dobra Panowie,  koniec offtopu.
 
DRIVER 331.82 WHQL DOWNLOAD(link do sterowników dla systemów 64bit)
 
Szczegóły


Release Summary
This 331.82 Game Ready WHQL driver ensures you'll have the best possible gaming experience in Assassins Creed IV: Black Flag and Need for Speed: Rivals. These Game Ready drivers will also provide performance enhancements in a wide variety of different games. When running at 4K resolutions, SLI performance increases by as much as 50% in key titles like Metro: Last Light, Crysis 3, and Battlefield 4.
In addition, the new 331.65 Game Ready driver is bundled with GeForce Experience v1.7.1 which includes support for two highly-anticipated new technologies. NVIDIA GameStream™ provides end users with the ability to stream PC games from their GeForce GTX-equipped PC directly to a SHIELD device. This update also introduces the Beta version of GeForce ShadowPlay™, an innovated new game capture tool with exceptional features and performance.
New in GeForce R331 Drivers

  • Performance Boost – Increases performance by up to 50% for GeForce 400/500/600/700 series GPUs in several PC games vs. GeForce 327.23 WHQL-certified drivers. Results will vary depending on your GPU and system configuration. Here is one example of measured gains:
  • GeForce GTX 770/780/TITAN/780Ti:
    •  
    • Up to 50% in Metro: Last Light
    • Up to 26% in Crysis 3
    • Up to 18% in Battlefield 4
  • SLI Technology
    • Assassins Creed IV: Black Flag – updated profile
    • Path of Exile – added profile
    • Natural Selection – updated profile
  • 3D Vision
    • Assassins Creed IV: Black Flag – "Good"
  • Gaming Technology

Additional Details

  • Installs new PhysX System Software 9.13.0725.
  • Installs HD Audio v1.3.26.4
  • GeForce Experience 1.7.1 (v9.3.21.0)
  • Includes support for applications built using CUDA 5.5 or earlier version of the CUDA Toolkit. More information athttp://developer.nvidia.com/cuda-toolkit
  • Supports OpenGL 4.3 for GeForce 400-series and later GPUs.
  • Supports DisplayPort 1.2 for GeForce GTX 600 series GPUs.
  • Supports multiple languages and APIs for GPU computing: CUDA C, CUDA C++, CUDA Fortran, OpenCL, DirectCompute, and Microsoft C++ AMP.
  • Supports single GPU and NVIDIA SLI technology on DirectX 9, DirectX 10, DirectX 11, and OpenGL, including 3-way SLI, Quad SLI, and SLI support on SLI-certified Intel and AMD motherboards.

 

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kurcze tak czytam i zacząłem się zastanawiać , czy nie pozbyć się 670 DCUII SLI na rzecz 780Ti, tym bardziej że chcę zwodować kompa. Jednak wydajnościowo dostanę pewnie w plecy i mimo że tylko jeden blok będzie do kupienia zamiast dwóch, to i tak wyjdzie 780Ti drożej. Co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...