Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

 

A właśnie jak z OC, do ilu się kręci na powietrzu ?

Słabo, chyba trafiłem pierwszą kiepską sztukę.

Power Limit dałem na maksa 110%, napięcie ustawiłem na 1.212v, ale monitoring podaje tylko 1.200v, nie wiem dlaczego tak jest testowałem różnymi programami do OC.

W każdym razie Core w boost osiąga 1241MHz, a Memory 6700MHz, będę miał złączki to założę blok, wtedy sprawdzę czy przypadkiem mi się jakieś Elpidy w pamięciach nie trafiły.

Link to post
Share on other sites

Macie już jakieś typy, którą 780 Ti będzie warto w styczniu kupić? Nie "warto" w sensie ceny, ale w sensie jakości, zaufania do producenta i udanego rozwiązania chłodzenia. Zastanawiam się na razie pomiędzy EVGA GTX 780 Superclocked z chłodzeniem ACX lub zapowiedzianym ZOTAC GTX 780 Ti AMP! Edition. Może w międzyczasie MSI coś zaprezentuje - choć na razie nie widziałem newsów na ten temat.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
@delfinn

Grasz moją melodię więc się podłączę. Nowe stery miały poprawiać sprawę. Na dzień dzisiejszy 680 trzyma mi stałe 50kl/s w ac:bf, 7970 matrix nie dość że nie jest w stanie tego osiągnąć to jeszcze prawie gotuje się na stocku i miażdży moje uszy hałasem. Siadłem ostatnio do kozackich indyków. Stemworld DIG, Dust: An Elisian Tail sypią strasznym sutteringiem na czerwonce. NV, tu płynność jest idealna.

Link to post
Share on other sites

@up rozwiń swoją myśl ;)

 

Też myślę nad drugim GTX 780 ale najpierw zmienię monitor bo pakować taki zestaw pod FHD i 60Hz to totalny brak szacunku dla pieniędzy ;)

Nie spotkałem jeszcze gry, gdzie miałbym problem z utrzymaniem 50 FPS na rozsądnych ustawieniach.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

To przez Wiedźmina xD, ale ten 780tka za wydajna to to nie jest, myślałem że ma większego kopa :P, nadal się obawiam co do Ultra w Wieśku 3 xD, battlefielda jakoś tam ciągnie, w miarę tam te 60 fps trzyma, czasem mu się zjedzie xD, sterowniki to jakiś żart :P, tak ubogie możliwości dostosowania że LOL, do tego parę razy mi system się posypał, że niby za mało pamięci, z tego co czytałem też wina sterowników od NV ..., musiałem zmienić na WHQL

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Nie, okazało się że OC ma nawet nawet xD


o 40 FPS skoczyło mi w porównaniu ze stockiem xD

na tych samych ustawieniach miałem 40~ FPS a teraz mam 60/70 w minimalnych :P

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

 

 

na tych samych ustawieniach miałem 40~ FPS a teraz mam 60/70 w minimalnych
 

 

70/60 - 40 = 30/20

 

 

 

o 40 FPS skoczyło mi w porównaniu ze stockiem xD

 

Albo coś tu nie gra, albo jesteś baaaardzo kiepski z matmy ;) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...