Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

 

 

Nie ma jeszcze autorskich (niereferencyjnych) wersji 290 i 290x więc nie wiadomo co będzie tańszym i lepszym rozwiązaniem.
 

AMD spierdzieliło całkowicie ich referencyjne chłodzenie ;), ale to dobry znak że 94 C jest wstanie uciągnąć :P, to oznacza że przy OC będzie łatwiej :P, bo większy próg :P

Link to post
Share on other sites

Witam z racji tego że dużo dzieję się ostatnio na rynku gpu a ja napaliłem się na r9 290x który okazał się tosterem teraz nie wiem co mam zrobić... wyszedł ten gtx780ti ale jest drogi więc myśle nad zwykłym super jet stream zatem moje pytanie jest takie czy jeszcze poczekać z pół roku nad obniżkami ti (i czy ta karta jest opłacalna w ogóle? ) czy brać tego palita ? Zależy mi żeby tak z 2 lata komfortowo pograć na ultra/vh.

 

Pisz poprawnie.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Witam z racji tego że dużo dzieję się ostatnio na rynku gpu a ja napaliłem się na r9 290x który okazał się tosterem teraz nie wiem co mam zrobić... wyszedł ten gtx780ti ale jest drogi więc myśle nad zwykłym super jet stream zatem moje pytanie jest takie czy jeszcze poczekać z pół roku nad obniżkami ti (i czy ta karta jest opłacalna w ogóle? ) czy brać tego palita ? Zależy mi żeby tak z 2 lata komfortowo pograć na ultra/vh.

 

Pisz poprawnie.

hehe poczekać z pól roku ? za pół roku to będą wchodzić Maxwelle i znowu bedzie czekanie. Ja czekam az cena 780 spadnie do normalnej czyli ~ 1750 zł bo jak narazie to sklepy lecą w kulki i nagle cena poszybowała w góre o ~ 250 zł. 

Link to post
Share on other sites

hehe poczekać z pól roku ? za pół roku to będą wchodzić Maxwelle i znowu bedzie czekanie. Ja czekam az cena 780 spadnie do normalnej czyli ~ 1750 zł bo jak narazie to sklepy lecą w kulki i nagle cena poszybowała w góre o ~ 250 zł. 

W UK nigdy obniżki nie było więc cena jest normalna. Tylko w PL takie dziwne rzeczy z ceną było chociaż chętnie bym zobaczył 780 za 1700

Link to post
Share on other sites

Panowie coś mi się wydaje, że ta cena to już nie wróci do końca roku. Jest mase osób napalonych na tą kartę w tej cenie, wątpię by sklepy zdecydowały się za obniżenie ceny do tego poziomu ponownie. Wprawdzie teraz jest posucha na stanach magazynowych bo najwyraźniej obawiają się jeszcze obniżki, która pewnie nie nastąpi. Różnica między 2800 za 780ti a 2000-2100 za 780 odpowiada różnicy w wydajności tej karty. Nawet bym stwierdził że cena 780 i tak jest niska....

Tym co skorzystali z ceny 1700-1800 gratulacje:)

Obym się z moją teorią mylił ;)

Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem, że BF3 jest grą szalenie popularną, ale jest to produkcja, która wyszła już dość dawno temu i nie mogę pojąć, dlaczego miałaby nadal stanowić wyznacznik wydajności GPU :/ Singla BF 3 skończyłem w 1440x900 na 6870, bez konieczności rezygnowania z bardziej znaczących wodotrysków.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...