Skocz do zawartości

Dlaczego benchmark forum schodzi na psy ?


Recommended Posts

No tyle to ja wiem, ale ma tego admina, w ogóle się nie udziela na forum jedynie jak już to rekrutacja i wchodzi na forum raz na 2 dni, więc mi chodzi bardziej z jakiej racji jest adminem, jest założycielem benchmarka czy jak?

 

Założycielem nie jest, ale jak sam wspominał przy tym, jak serwis zaczynał zaproponował swoją pomoc i został adminem.

 

 

Sid, wreszcie powiedziałeś coś mądrego o.0

Mimo wszystko powinno się zmienić "ustrój" forum. Na Benchmarku jestem od niedawna - kim właściwie jest TheSpeed?

 

@up już nie chcę poruszać znowu tej sprawy, ale tak robił jak Kubus_73 chyba, nie pamiętam nicku publikował dowody na "skorumpowanie" Igorussa.

 

Może i mądrego, ale dalej nic się nie zmienił i zamiast podejść łagodnie i olać, to zamiast tego wyzywa innych użytkowników.

 

Niestety nie było mi dane zobaczyć tego tematu, gdzie Igoruss wychodził na "skorumpowanego".

 

 

Osobiście uważam, że z dobrego pomysłu naboru nowych moderatorów przekształciło się to w kolesiostwo i wybieranie wygodnych osób.

Mówiłem :). Jeszcze dobry tydzień (może dwa) temu śmiała się pewna część osób, kiedy to używałem słowa "kolesiostwo".

Link to post
Share on other sites

No to dzięki za wyjaśnienie "pochodzenia" TSa. Myślę że powinien on się wiele bardziej angażować w forum. A powiedziałem że napisał coś mądrego bo rzeczywiście a przy tym nikogo nie wyzwał ;) Spokojnie, nie zmieniłem zdania o naszym ukochanym Sidzie.

Link to post
Share on other sites

Co do pochodzenia możesz sam się go spytać, ale pewnie to samo powie. Jak gadałem swego czasu z kilkoma osobami, to jest podobno zajęty i ma na głowie sporo spraw. Nawet czasu nie miał na odpisywanie na pw modom, a co dopiero zwykłym użytkownikom. Zaproponowałem żeby znaleźli drugiego admina, ale pomysł gdzieś przepadł i tyle.

 

Mógłbyś może (lub ktokolwiek) wyjaśnić sprawę z Igorussem? O co chodziło?

 

 

Tak btw, bo bym zapomniał.

Nie ciśnijcie tak Igorodz'a. Postawcie się w jego sytuacji. Przez takie ubliżanie mu i gadanie "jaki on jest" może być mu przykro. On wypełnia po prostu swoje obowiązki i jedynie dla was jest problemem. Reszta modów razem z adminem nie skarżą się na niego i nie zdjęli go ze stanowiska. Ba, został nawet moderatorem. Kolesiostwo, skorumpowanie i jeszcze raz kolesiostwo przypiąłbym kilku innym osobom.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Czemu kolejny mój post na temat sida został usunięty? Przecież nic strasznego nie powiedziałem. Po prostu WIELKA SZKODA, że ktoś taki przebywa na tym forum i jeżeli chce podnieść jego poziom, to niech usunie się w cień i odejdzie.

 

Oplułem monitor jak czytałem te wasze posty...

 

Nie wiecie o co chodzi, a *******icie jakbyście pozjadali wszystkie rozumy.

 

Masz u mnie zaje******o plusa. Ba, nawet 100 plusów.

 

Post usunąłem ja (Sn1PeR), ponieważ nie chcę tu kolejnej kłótni.

 

//Natomiast post Sida usunąłem ja - aby było sprawiedliwie. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

I oto jest przykład czemu ludzie odchodzą, a forum zaniża się. Jak każdy temat zamienia się w burdel, a nie dyskusję i za KAŻDYM razem moderacja edytuje lub usuwa wiadomości. Najbardziej podoba mi się jak sama moderacja też z nimi dyskutuje. Stare h*uje, a zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy. Kazać komuś iść z forum jest tak samo "wykonalne" jak wyczyścić forum z ludzi, ktòrzy poprawnie po polsku napisać nie potrafią. Czasami uważam, że kilka osób jest tutaj jakoś spokrewnionych.

Link to post
Share on other sites

//Natomiast post Sida usunąłem ja - aby było sprawiedliwie. //Igorrodz

%-)

Marszałek w formie, znów bezpodstawnie kasuje posty.

Sprawiedliwie? Z której strony? Komuś skasowali post to mi też należy skasować? Aż taka niesprawiedliwość drzemie w moich postach?

Czy napisałem tam coś niezgodnego z regulaminem?

 

Marszałek chodzącą parodią moderatora... jak zwykle.

Jeden moderator zajął się prewencją i wyczyścił temat z potencjalnej kłótni, ale ten drugi musiał przyjść i poczuć się ważnym kasując zupełnie normalny post pominięty przez pierwszego moderatora. Żenada i kpina nabierają tutaj nowego, głębszego znaczenia.

Link to post
Share on other sites

Ja muszę bronić Marszałek - jeśli chodzi o "bezpodstawne usuwanie postów" to ja to popieram, on nie patrzy na podpunkt regulaminu i kasuje tylko te posty które regulamin naruszają jak inni modzi, on po prostu pilnuje OGÓLNEJ kultury na forum, a jej tutaj na prawdę brakuje.

 

Sid oczywiście że Marszałek w formie, tia, ty na pewno byłbyś lepszym moderatorem... No przecież wyzywanie ludzi od kretynów jest takie ok...

 

Gdybyśmy mieli więcej takich ludzi jak Marszałek to Sid już dawno by pływał w bananolandii, ale nie, on ma półtora tysiąca postów więc jest nietykalny.

Edytowane przez Jaazik
Link to post
Share on other sites

Sid oczywiście że Marszałek w formie, tia, ty na pewno byłbyś lepszym moderatorem... No przecież wyzywanie ludzi od kretynów jest takie ok...

Nie sądzę aby Sid nazywał ludźmi kretynami bo tak po prostu Mu się podoba. On to tylko robi jak ktoś na to zasłużył albo rzeczywiście jest lub zachowuje się jak debil. A na tym forum takich "debili" nie brakuje więc trzeba się do nich zwracać się po imieniu. A co do Jego postów to nie jest spam robiony na ilość a wartościowe porady.

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

Nie sądzę aby Sid nazywał ludźmi kretynami bo tak po prostu mu się podoba. On to tylko robi jak ktoś na to zasłużył albo rzeczywiście jest lub zachowuje się jak debil. A na tym forum takich "debili" nie brakuje więc trzeba się do nich zwracać się po imieniu.

 

Mnie i jeszcze kogoś wyzywał od debili i idiotów bo złożyłem taki zestaw który mu się nie podobał... No bez przesady.
Link to post
Share on other sites

Mnie i jeszcze kogoś wyzywał od debili i idiotów bo złożyłem taki zestaw który mu się nie podobał... No bez przesady.

Nie będę obstawał ani za tą stroną ani za drugą bo nie wiem co między Wami zaszło. Z własnego doświadczenia wiem że aby zostać u Niego nazwanym debilem to trzeba sobie na to zasłużyć własnym brakiem pokory, kultury lub wiedzy w danym temacie w którym chcemy się na "siłę" udzielić.

Link to post
Share on other sites

%-)

Marszałek w formie, znów bezpodstawnie kasuje posty.

Sprawiedliwie? Z której strony? Komuś skasowali post to mi też należy skasować? Aż taka niesprawiedliwość drzemie w moich postach?

Czy napisałem tam coś niezgodnego z regulaminem?

 

Marszałek chodzącą parodią moderatora... jak zwykle.

Jeden moderator zajął się prewencją i wyczyścił temat z potencjalnej kłótni, ale ten drugi musiał przyjść i poczuć się ważnym kasując zupełnie normalny post pominięty przez pierwszego moderatora. Żenada i kpina nabierają tutaj nowego, głębszego znaczenia.

 

Jeżeli nie rozumiesz dlaczego Marszałek usunął twój post i nie potrafisz wyciągnąć wniosków, to jedynie sam dobitnie pokazujesz swój poziom. Lepiej spożytkuj swój czas zamiast pisać prowokacyjne posty skierowane do mnie. Ujmę to tak: calm the fu*k down.

Link to post
Share on other sites

Marszałek - jeśli chodzi o "bezpodstawne usuwanie postów" to ja to popieram, on nie patrzy na podpunkt regulaminu i kasuje tylko te posty które regulamin naruszają jak inni modzi, on po prostu pilnuje OGÓLNEJ kultury na forum

Trzeba zacytować klasyka, który po raz kolejny świetnie podsumowuje wypowiedź:

Nie wiecie o co chodzi, a *******icie jakbyście pozjadali wszystkie rozumy.

Link to post
Share on other sites

A ty próbujesz rozpętać kolejną wojnę w tym temacie

Nihil novi sub sole.

Ja już przywykłem, że ludzie którzy mnie nie lubią (a nie lubią z reguły dla tego że "nazywam ich po imieniu") będą dla zasady bronić każdej kretyńskiej sprawy której jestem przeciwny. A najgłośniej będą krzyczeć ci którzy mają najmniej do powiedzenia... ot taka już kolej rzeczy.

 

Teraz będą stawać za Marszałkiem, moderatorem który urwał się prost z Monty Pythona (Profesor J. R. Patafian), do momentu aż sami dostaną "warna za twarz" i zacznie się ból du*y.

Link to post
Share on other sites

Takim nic nie poradzi, do Nich nie dotrze ze zachowują się jak gimbusy bez wychowania, pokory i ogłady. Wiecznie będą wylewać swoje żale na innych, czuć się pokrzywdzeni i robić zadymę bez przyczyny praktycznie o nic. Można kogoś nie lubić, nie przepadać za nim, ale da się żyć i dyskutować w spólnym poszanowaniu.

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

Oplułem monitor jak czytałem te wasze posty...

 

Nie wiecie o co chodzi, a *******icie jakbyście pozjadali wszystkie rozumy.

Klask, klask, klask (brawa ode mnie). Ten post jest taki tajemniczy, taki mroczny, tak intrygujący. Teraz wyobrażam sobie Ciebie jako posąg przed siedzibą benchmarka. Jako taką majestatyczną postać z rozbudowaną klatą a'la 300, tyle że z klawiaturą w umięśnionych ramionach. A pod tym posągiem tabliczka a napisem: "Sn1PeR - dIerżawca tajemnic benchmarka". W tym poście zabrakło tylko, tak samo dobrego żarciku, ale lepszego niż tekst o najsłabszym ogniwie czy gdzie jest bobas. Wtedy byłby to post całkowicie nieprzewidywalny, tajemniczy i zabawny jednocześnie.

 

No, a teraz się obudź i powtórz trzy razy:

 

"Chociaż jestem jeszcze dzieckiem, muszę udawać dorosłego, ponieważ jestem moderatorem. Mój post był głupi"

 

Powinno pomóc w zrozumieniu tej historyjki.

 

Pozwolę sobie obiektywnie odpowiedzieć na pytanie zadane w temacie. To chyba jeden z moich ostatnich postów na tym forum, więc bardzo proszę o nie edytowanie. To tylko moja skromna opinia.

 

Jakiś czas temu po dużych ruchach z ortografią, szerzącą się głupotą wśród wypowiedzi oraz ogólną niską jakością forum, TS postanowił zwerbować dodatkową ekipę. Argumentował tę decyzję olbrzymią ilością postów oraz nowych tematów, które były niemożliwe do ogarnięcia przez czwórkę moderatorów. Wszyscy się zgodziliśmy i dostrzegliśmy nadzieję na filmowe, lepsze jutro. Ekipa została wybrana, maszyna ruszyła. Jakie są moje obserwacje?

 

- ortografia przestrzegana tylku przez dwóch, może trzech moderatorów. Bez zgłoszenia nie ma reakcji, a miało być lepiej. Do tego błędy są tylko poprawiane, żadnych szerszych konsekwencji. Ogólnie poziom na tej płaszczyźnie bez zmian.

 

- setki zdublowanych tematów jak "jaki gtx", "jaki radeon", "jaki zestaw", itp. Praktycznie nikt poza drachenfelesem nie wyszedł z pomysłem do własnego działu, by stworzyć jakiś poradnik, jakieś kategorie, cokolwiek. Wystarczy przejrzeć inne olbrzymie fora, by podłapać pomysł. Do tego te tematy nie są usuwane i dochodzi do sytuacji gdy 3 tematy "zestaw do 4k" są obok siebie.

 

- Igoruss podłapał pomysł z tematami o kartach/procesorach danej firmy w odpowiednich działach. Nawet do jednego napisałem mini wstęp. Chętnie napisałbym więcej, ale mam tylko ipada i pisanie takich esejów jest dla mnie wielogodzinną udręką. Nikt z moderatorów nie zatroszczył się o te tematy, a wystarczyło napisać kilka podstaw i przekierowywać/zamykać tematy do tych działów. Tutaj jest katastrofa - codziennie się śmieję jak widzę "nową zawartość".

 

- Multum nowych spamerów i ludzi delikatnie pisząc "bez wiedzy", którzy wypisują totalne głupoty (hi dam111, hi Jaazik, hi plejhard i inni). Nie ma reakcji i nikomu to nie przeszkadza.

 

Takich spraw jest o wiele więcej, ale to są te najważniejsze w mojej opinii. Teraz chciałbym obiektywnie ocenić pracę naszych moderatorów (to moja ocena):

 

DomiHD2 - Niewiele wiem. Podobno pożyczył pieniądze od kilku użytkowników i zapomniał oddać. Ostatnio niaktywny, ale jak wróci, na pewno odda. Póki co moim zdaniem jest niepotrzebny.

 

drachenfeles - Gdybym miał oceniać jego formę wypowiedzi, dostałby 0. Za estetykę dostałby 0. Za wiedzę 10. W "Mam talent" by odpadł jednak tutaj jest przydatny. Posiada olbrzymią wiedzę, a ostatnio ktoś mu musiał przekazać, że jest moderatorem, bo w końcu zaczął coś robić. Zostawiamy.

 

GreQonE - kojarzy mi się z misiem, ale to chyba przez avatar. Ogólnie lubiany, co jest bardzo słodkie i bezużyteczne. Posiada sporą wiedzę, jednak umiejętności moderatorskich brak. Do tego wielokrotnie zwracałem mu uwagę na jego niepoprawną pisownię słów "na pewno" i "w ogóle". W związku z tym, że to aż dwa słowa, poprosił o miesiąc czasu na naukę. Niestety czas minął, a on dalej robi to źle - wyrzucić.

 

Igorrodz - Mój ulubieniec. Samozwańczy Marszałek (najwyższy stopień wojskowy w wielu krajach). Można to tłumaczyć jego kompleksami czy problemami, ale nie mam na to czasu. Niedługo będę składał nową budę, wahałem się co do procesora. Dzięki niemu wiem, że do gier i do użytku domowego najlepszy jest Xeon i właśnie ten procesor wezmę. Dziękuję! Zdegradować do szeregowego i odesłać na wcześniejszą emeryturę.

 

Igorruss - Bardzo solidny gość. Widać, że chce dobrze, ale niestety ogranicza go reszta kolegów z zielonego kółka różańcowego. Na admina z Nim!

 

jacekgothic - Nie wiem kto to. Wyrzucić.

 

orbik - Jego wszechstronna aktywność na tym forum, bardzo mi imponuje! Może zostać!

 

kubbak - pasjonat rowerowy i samochodowy. To super, ale pomylił fora. Wyrzucić.

 

Sn1pEr - mieszane uczucia. Wstrzymuję się od głosu.

 

SoundsGreat - Bardzo mi się podobało jak opowiadał sidowi jak bardzo go nie lubi. Tak świetnie brzmiał, że aż wstyd było mu przerywać. Moderator nie powinien lubić/nie lubić użytkowników - wyrzucić.

 

SP1DER987 - nie lubię pająków. Wyrzucić.

 

TheSpeed - największy kozak na koniec. Tłumaczy swoją nieobecność i błędy na forum brakiem czasu. Rozumiem go, bo ja w liceum też nie miałem na nic czasu. Tyle imprez, tyle piwa i tyle nauki miałem, że szok. Może warto przekazać berło komuś innemu. Do tego przyjął ode mnie łapówkę, a moderatorem mnie nie zrobił! Nieładnie.

 

No to na tyle koledzy. To moja opinia, nigdy nie chciałem nikogo urazić pisząc ten post. Pozdrawiam!

Edytowane przez mst
Link to post
Share on other sites

Prawie jak wstępniak do ortografii. Szczerze się uśmiałem po ciężkim dniu. Ciężko się nie zgodzić.

 

Niedługo będę składał nową budę, wahałem się co do procesora. Dzięki niemu wiem, że do gier i do użytku domowego najlepszy jest Xeon i właśnie tn procesor wezmę. Dziękuję!

Monitor opluty :D

 

 

Argumentował tą decyzję olbrzymią ilością postów

 

;)

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

mst - Wyrzucić.

 

 

Nie mogłem się oprzeć ;>

 

Niestety muszę się po części z tym zgodzić... kilku moderatorów jest tutaj zbędnych i przydałby się nowy admin. Igoruss odpada z powodu "skorumpowania", które ktoś tam ujawnił.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

No to ja też zrobię swoją listę:

 

Igoruss - Mimo wyjaśnienia powinien wylecieć za "skorumpowanie" w sprawie z Effendim.

 

DomiHD2 - Kto to jest? Nie widzieć na forum.

 

drachenfeles - Ma ogromną wiedzę, to wiem, mimo wszystko mi nie oceniać jego wypowiedzi itp. Zostawić.

 

GreQonE - Osobiście zrobił na mnie dobre wrażenie, jednak powinien zostać moderatorem lokalnym przez małą aktywność lub wylecieć.

 

Igorrodz - Wypowiedziałem się wcześniej, mimo wszystko moderator czy "świeżak" każdy walnie coś głupiego i tylko z powodu że to mod nie powinno się do niego przyczepiać o każdą pierdołę. Mimo wszystko pilnuje kultury. Zostawić.

 

jacekgothic - Mało aktywny, osobiście też go lubię ale do widzenia.

 

orbik - Kto to do cholery jest? Pierwsze słyszę o kimś takim.

 

kubbak - Daje bany za byle co, ja dostałem za to, że nie cofnął się o stronę (wyjaśnienie sprawy na niej). Do widzenia.

 

Sniper - Solidny gość, zostawić jak najbardziej.

 

SoundsGreat - Bardzo, bardzo pozytywne wrażenie, głównie z nim miałem doczynienia na PW, jest to świetny mod, gdyby był aktywniejszy to by był idealny na admina.

 

SP1DER987 - Kojarzę, lecz brak doczynienia.

 

t.luk - Jego wiedza jest na prawdę ogromna, jak drachenfelesa, jednak za mało się udziela ogólnie, powinien dostać lokala w chłodzeniu, moddingu, worklogu i zestawach.

 

 

 

 

No nie mogę, jest na forum miesiąc i ma czelność oceniać pracę wszystkich moderatorów... Połowy nawet na oczy nie widział... Obiektywizm pierwsza klasa!

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...