Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Ciekawie ;) Ja jak uruchomię na PC internet to też zrzucę zdjęcia z aparatu mojej nowej TT M9 ;) Powiedz mi tylko czy te katody to ładnie świecą i się nie grzeją? A ew. widzieliście takie diody LED od revolteca, czy one dobrze świecą? Warto kupić? (niebieskie)

Link to post
Share on other sites

Te diody, to to co ja nzawałem "laserem", ponieważ jest napisane na opakowaniu. Spójrz na mój cooler CPU - są na nim dwa takie umieszczone czerwony i niebieski. Świecą dobrze, ale na małą odległość.

Co do katod, to nie grzeją się one zbyt mocno - jak widać jedna leży u mnie na karcie grafiki, a w obudowie jest ich teraz 8, a temperatury w budzie mi się nie zmieniły.

Acha jeszcze jedno zdjęcie ;)

Porządek od frontu kosztem, sporego bałaganu z tyłu:

http://img5.imageshack.us/img5/9071/img3047n.th.jpg

 

Niestety kable od katod są dość krótkie i posiadją w połowie długości dosyć sporej wielkości inwerter, o ile schowanie jednego nie powinno stanowić żadnego problemu o tyle z 4 jest już duży problem.

Całe szczęscie w HAF932 jest mnóstwo miejsca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Wczoraj przełożyłem wszystkie 'bebechy' do nowej obudowy ;) :

 

http://www.benchmark.pl/uploads/image/My_Dragon_PC_small.jpg

 

Więcej zdjęć znajdziecie w mini-recenzji "Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - edycja trzecia, podejście drugie" ;), która ukaże się już niedługo :)

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Andrzej, serio fajnie masz w tej obudowie. Jak byłem kupować płytkę w prolinie to widziałem tą obudowę na wystawie - bydle jakich mało xD największa ze wszystkich jakie stały :?: Pewnie cyrkulacja jest na 6+ :) Ale faktycznie ten wentylatorek w kolorze... jak mój pies się naje :?: Ale na serio mam pytanko: ile wentylatorków powinno wdmuchiwać, a ile wydmuchiwać powietrze? Mam dwa 120 i 2 92 i na razie dwa wdmuchują, jeden pod 'sufitem' cyrkuluje, a jeden z tyłu wydmuchuje (tt m9). O Vista się zainstalowała :P Może odpalę interent na PC :)

Link to post
Share on other sites

Ale na serio mam pytanko: ile wentylatorków powinno wdmuchiwać, a ile wydmuchiwać powietrze? Mam dwa 120 i 2 92 i na razie dwa wdmuchują, jeden pod 'sufitem' cyrkuluje, a jeden z tyłu wydmuchuje (tt m9).

U mnie w tej chwili chodzą dwa 120 mm (po jednym z przodu i z tyłu) i jest very good :?: Miałbym jeszcze 230 mm na bocznym panelu, ale nie mogę wtedy domknąć boku (Noctua jest za wysoka :) ) W planie mam jeszcze trzy zamontować na suficie z białym oświetleniem, ale to już jest kwestia 'bajeru'.

*y0ddh4 - ogólna jest taka zasada, że z przodu i z boku wentylatory wciągają chłodne powietrze, a z tyłu i z góry wyciągają nagrzane powietrze.

W Twoim przypadku, wydaje się być OK (powinieneś wiedzieć po temperaturach)

Jak LC złoże a chyba składam na początku maja to też wam wstawie kilka fotek i może filmik :?:

czekamy :)
Link to post
Share on other sites

Tylko, że ten na górze to on jest na taśmie klejącej przyczepiony do blachy i jest tylko szpara (wiatrak odstaje od obudowy) na powietrze, nie ma nawet dziurki na powietrze z zewnątrz i w efekcie tylko jeden wentyl 120 wyciąga powietrze. Mam możliwość jeszcze zamontować wentylator na bocznej ściance, ale wyżej niż ten co jest teraz, może kupić jeszcze jakiś mały do wyciągania? Przez kilka dni płyta (płyty) leżały na biurku i temperatury były dużo wyższe :) PS. udało mi się ten modem na VIście zainstalować :?:

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanko :) bo mam w obudowie płytke asusa M3A78 Pro no i ona ma 1 wejście 4 pin pwm (podłączony wentyl od proca) 1 wejście 3 pin pwr (podłączony wentyl 120mm od zasilacza) i 1 wejście 3 pin fan i tu mam przejściówke 2x 3 pin i podłączone 2 wentylatorki arctic cooling 80 mm, do niektórych z tych nowszych obudów dodają wentyle w zestawie np. antek ten 230 mm przykładowo, i jaki on ma kabelek? jak bym kupował nową bude kiedyś to podepne nowe wentyle pod 4 pin molex (pod zasilaczyk) ? chyba są takie przejściówki 3 pin na 4 pin molex z tego co kojaże xd bo jak bym kupował to nie chciał bym któregoś chować do szafy ;] nie piszą jakie mają złącze te wentylatory razem w zestawie z obudowami

Link to post
Share on other sites

Z tymi kablami to bym bardzo chciał, ale jakiś bardzo inteligentny człowiek (rodem Kononowicza) wymyślił takiej długości kable, że zasilanie płyty głównej ledwo sięga (jest bardzo naprężone), a zasilanie procesora jest napięte na jego chłodzeniu. Przez to wszystko jest pomieszane i jest syf xD Planuję kupić http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ ... ,id,47217/ - powinien styknąć :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...