Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

kopec23 ale o porządek to nie dbasz :D :D ale gdyby nie te kable było by spoko:)

 

Jutro zamawiam CM 690, więc jak przyjdzie to zrobię porządek, bo w tym Modecomie to nie jest możliwe, kable się nie mieszczą, więc to co teraz jest to typowa prowizorka :D

Link to post
Share on other sites

entuzjasta789 - 1.41v 100% stabilny, ale mosfety zdecydowanie nie dawały rady podać tyle prądu.

 

Swoją droga już praktycznie miałem zaoszczędzone na Antka 300, ale padł router. Ale nadal sobie wyobrażam że mam miejsce na poprowadzenie kabli :D

Link to post
Share on other sites

Widać że masz porządek w swoim blaszaku :D

ps;po co Ci taki mocny PSU do takiej platformy??? :D Pozdro

Dzięki. Zasilacz kupiłem "na szybko" bo po kupnie grafiki, badziewny colorsit 400W nie wyrabiał i zaczął dziwnie piszczeć a po rozkręceniu go okazało się ze 2 kondensatory już są wybite. wziąłem się za czytanie recenzji i 2 dni później wybrałem się po jakiś 500W zasilacz. Wbijam do sklepu patrze a tu do mnie merda wiązką Pentagram 620W. Nie wytrzymałem pytam o cenę a tu 320zł a 450zł w kieszeni. I jak tu go nie wziąć. Chcieli mi wcisnąć Xilence 800W ale na szczęście kasy mi brakło. I tak oto mam zasilacz na przyszłość i nie może się martwic czy jak coś kupie to braknie mi wacików bo kto powiedział ze z takim konfigiem to do końca życia uciągnę.
Link to post
Share on other sites

Dzięki :?:

@2y0ddh4

Buda to Thermaltake Tsunami, tylko ze zdjętymi drzwiczkami :) Spisuje się całkiem nieźle, choć nie jest bez wad. Po pierwsze dodatkowe złącza usb i audio z jakiegoś niejasnego dla mnie powodu są na samym środku górnego panelu obudowy, przez co przy robieniu porządków za każdym razem trzeba je odkręcać bo inaczej nie da się wyjąć zasiłki. Po drugie kieszeń na dyski przynajmniej w moim egz. nie siedzi idealnie przez co czasami wpada w wibracje. No i zatrzaski przy śledziach zaczęły przeszkadzać po wymianie chłodzenia na grafie, więc je odkręciłem. Może się i czepiam bo to wszystko duperele :?: Tak czy inaczej ponownie bym jej nie kupił - jak na mój gust trochę za mało w niej miejsca. Przy następnej modernizacji planuję zmienić na coś większego np CM Cosmos S

 

@kugelfangxxx

Panel w sumie przeciętny. Czujniki działają w porządku, przewody są wystarczająco długie, sterowanie wentylami też nie nastręcza problemów, choć trzeba się trochę na klikać - sterowanie potencjometrami byłoby dużo wygodniejsze. No i w moim egzemplarzu wyświetlacz czasami przygasa u dołu, trzeba go walnąć parę razy i zaczyna świecić jak należy :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...