Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Bo V570 ma jedno trafo i teoretycznie 2x60W na wyjściu. V800 ma 2x110W i dwa transformatory - szkoda tylko, że nie dual-mono.

Poskładam go do kupy i jak słabo będzie grał to wymiana na V900 albo kupię SE-A3 :D

 

V900 już lepiej niż 800... jak dopłacać to z górką, ja za swój 570 dałem... 202zł :P

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

właśnie po 15 latach bycia PCMR odbiłem od tej choroby zwanej - GRANIE NA PC ;)

 

 

cyferki to ja sobie w kalkulator wbije a nie w przyjemność z grania kolego ;)

Spokojnie jak wolisz grać na konsoli to spoko nikt nie mówi że nie można grać w 30 klatkach ale sam przyznasz że trochę sony i microsoftowi nie wyszło na pewno nie na tyle żeby nazywać to NextGen :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
że pcmr ma lepsze i śmieszniejsze gify.

 

:)

 

 

 

że nie można grać w 30 klatkach ale sam przyznasz że trochę sony i microsoftowi nie wyszło na pewno nie na tyle żeby nazywać to NextGen

 

oczywiście :)

nikt nie mówił, że nie można grać w GTA 5 - 2lata po premierze, jarając się przy tym jak dzieciak, że działa to w większej ilości klatek niż na sprzęcie kiedy wychodziły  pierwsze procki 2 rdzeniowe....

Baaa ! - nikt nie może mieć do Ciebie pretensji , że grasz w pół produkty w postaci ostatniego Batmana czy MKX - oczywiście PC MASTERRACE czasem się przytrafia bo niby port z konsol (PORT Z KONSOL - jakie to już dziwne się zaczyna robić biorąc pod uwagę, żę PCMR)

 

po ostatnie - pokaż mi sprzęt za 1249 zł i nazwij go NEXT GEN(tak po dzisiejszej obniżce cen tyle kosztuje ps4 1TB w biedrze odliczajac 3 gry) z pełnym systemem , napędem BR ( no bo jak to w 2015 roku grać w gry z 7 płyt...), kontrolerem i wsparciem producenta do licząc mniej-wiecej 2022 (tyle będzie trwał support propdcenta) 

 

PS -  OSTATNIE   :)

 

pokaż mi gdzie i na jakim nawet ze złota sprzęcie  pogram w moje ulubione serie gier w postaci Forza , killzone czy kilka innych ???

Dam Ci za takiego nawet dziś  "BAŃKĘ" nowych złotych Panie mistrzu wielbicielu NEXTGENOWEJ technologii  tylko daj mi odpalić na tym moje ulubione gry  :D

 

http://static1.gamespot.com/uploads/original/112/1127413/2587842-laugh.gif

Link to post
Share on other sites

Ja się zastanawiam co takiego super jest w Steamie, że w każdym gifie PCMR o nim się wspomina, lub to całe 4K. Sprzęt do komfortowego grania w 4K aktualnie zabija ceną, więc idę o zakład, że 90% tych śmieszków co tak głośno krzyczy PCMR nie ma nawet gtx'a 970/Radka 380/390 itd. Szkoda w sumie klawiatury strzępić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra, to może i ja się podpytam, bo zabrakło mi miejsca na zasilacz w piwnicy :D jakieś pomysły ?

 

 

https://images.tapatalk-cdn.com/15/10/24/c911f99cbb0aa7c64660e87b0109dc6b.jpghttps://images.tapatalk-cdn.com/15/10/24/24fa14abca373de0b5ef16eec2dd953c.jpg

Edytowane przez PatrykT
Link to post
Share on other sites
Wymienić 360 na 240 i miejsce się znajdzie. Ewentualnie zatoki chyba, że ich też nie będzie.
360 będzie wymieniona z czasem ale na drugą 480. Zasilator ucieka w w zatoki, tylko jeszcze muszę wszystko sobie dokładnie wymierzyć bo będzie tam ciasno : zasilacz, drugi rez "reaktor" i dwa sqd oraz aquaero :D

Powoli do przodu, na dziś już nie mam siły

 

 

12065729_1813223145571219_83355573181911

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...