Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Nie opłaca się ich ściągać w małych ilościach a ja dokupiłem nowy rez tubowy a zapomniałem, że braknie mi 2 złączek :sciana:

Kolejne dwie chcę do spustu płynu z układu. Znaczy mam w domu dwie w zapasie ale i tak muszę jeszcze dwie skombinować, więc lepiej zrobić zapas i kupić 4 sztuki :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Czesław jak blachy w 750D? Mocno rezonują czy jeszcze nie odpalałeś kompa?

Brakuje mi jeszcze kilku rzeczy, muszę pomalować na nowo chlodnice bo porysowana jest, kupiłem też taśmę uszczelniającą, węże dopiero we wtorek wg. Sleevekinga, więc na razie został mi tylko smartphone

Link to post
Share on other sites

Przysłali Ci z Angeli w miarę szybko, czy ściemniali?

Ja potrzebuję czarny mat. Może faktycznie zamówię u nich... Zobaczymy, bo jeszcze będę potrzebował kilku czarnych korków od Koolance. Trzeba wymienić w widocznych miejscach na chłodnicach (są paskudne miedziane) i w tubie Bits'a (srebrne i jeden na diodę bezbarwny)

Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się ich ściągać w małych ilościach a ja dokupiłem nowy rez tubowy a zapomniałem, że braknie mi 2 złączek :sciana:

Kolejne dwie chcę do spustu płynu z układu. Znaczy mam w domu dwie w zapasie ale i tak muszę jeszcze dwie skombinować, więc lepiej zrobić zapas i kupić 4 sztuki :wariat:

Gdybyś napisał wcześniej to bym w UK zamówił i przywiózł. A z angeli mam większość swojego sprzętu i zero problemów oprócz czasu realizacji :)

Link to post
Share on other sites

Takie polskie realia, 99% produktów LC jest ściąganych z niemiec/uk/usa. Praktycznie wszystko na zamówienie bo tego nikt nie trzyma w magazynie. Raz oddałem do angeli wadliwy top do d5 i ponad miesiąc czekałem na info co z rma. W końcu napisali, że jeszcze nie mają info z niemiec od producenta i oddali mi kasę. Poza tym żadnych przygód, ale jak komuś się spieszy to raczej PL nie jest dobrym krajem na zakupy części LC

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mnie ta cała Andżelika, czy jak się tam przedstawia robiła w konia jak Zorro w ostatnim odcinku...

A Rafał z SleeveKing, to była dopiero porażka, gadałem z nim kilka razy i motał się w zeznaniach jak niedoświadczony kryminalista.

 

Ja rozumiem, że czasem na towar trzeba poczekać, ale w rozsądnych ramach czasowych a nie tygodniami...

Zawszę kupuję za pobraniem i śpię spokojnie :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...