Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Czyli mam zalać denaturatem i podpalić? Chleb upiec na ogniu. Ok.

A tak serio to jeszcze muszę zrobić kilka przymiarek. Chciałem poprowadzić węże ładnymi łukami ale odległości między blokami są bardzo małe i wąż załamuje się. Będę musiał użyć sporo kontówek a tego chciałem uniknąć.

Link to post
Share on other sites
lepiej idzie.

 

LC się nie buduje po to żeby było łatwo.

 

@Sony

Borygo. Mniam.

 

To dlatego zalewa się wodą- bo nikt tego pić nie chce. 

Nie kombinuj między kartami :)

 

Zrób to prostym połączeniem a łuki zostaw sobie na inne odcinki :)

 

http://unkool.com/wp-content/uploads/2011/04/tL_watercooled_10_960-595x396.jpg

Link to post
Share on other sites

Mam dwa pytanie dotyczące wentylatorów Corsair AF120 Performance Edition. Dziś odebrałem dwa i chciałbym je zamontować na bocznym panelu obudowy Cooler Master Cosmos II tak by wciągały powietrze do środka. 

1) Czy mogę je zamontować bez tych kolorowych kółek - czy będzie to miało wpływ na wydajność wiatraków?

2) W każdym pudełku znalazłem po jednej przejściówce ale nie wiem do czego służą - zmniejszanie napięcia i wyciszanie (żadnej instrukcji w środku, żadnych informacji na opakowaniu; nie wspominając, że nigdzie ani śladu języka polskiego)?

 

Btw Ciężko wkręca się dołączone śruby montażowe w to ustrojstwo.

Link to post
Share on other sites

1. Tak. Nie będzie miało żadnego wpływu. To jedynie ozdoba.

 

2. Do zmniejszenia napięcia i prędkości obrotowej.

 

 

 

wiatraków
 

 

http://img814.imageshack.us/img814/7124/wiatrak.jpg

 

To jest wiatrak.

 

Wiatrak i wentylator to nie są synonimy i nie należy używać tych słów zamiennie.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Wpisz w google: wiatrak słownik synonimów.

Nie chcę być upierdliwy, więc nie będę kontynuował tego wątku.

 

Dodam od siebie, gdyby kogoś interesowały tego rodzaju spostrzeżenia, choć pewnie co trzeci post o tym traktuje, że AF120 PE na najwyższych obrotach są dość głośne, więc najlepiej ich używać z jakimś panelem sterującym, żeby mieć możliwość łatwego modyfikowania obrotów i dostosowanie ich do aktualnie wykonywanych zadań. Siedzenie na forum w nocy przy tak intensywnych odgłosach może być irytujące. Ale do grania (szczególnie na słuchawkach) i benchmarków pełna moc się przyda.


Czy da się zarejestrować jakikolwiek produkt na stronie Corsair. Być może jestem ślepy, ponieważ nic takiego nie widzę. Chciałem zarejestrować wentylatory i h110.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Aktualnie używam Noctua NH-U12P SE1366 ze standardowymi wentylatorami i jest cicho jak na Noctue przystało. :)

Standardowe wyposażenie obudowy Cooler Master Cosmos S (wentylator przód, tył i góra, bez bocznego 200 mm.) też do głośnych nie zaliczam. Jednak kiedy pod gniazdo CPU podpiąłem 2xAF120 (użyłem PWM-Y) i uruchomiłem komputer, zrobiło się ciut za głośno. Chodzi o ten moment, gdy zaraz przed ruszeniem BIOSu całe chłodzenie kręci się na maksa.

Link to post
Share on other sites

Zestaw oczywiście bardzo ładny ale przy tak dużej budzie nie chciałeś wpakować wszystkiego do środka? Lubisz widok zewnętrznej chłodnicy? Środek wygląda jakby mógł z łatwością łyknąć dwie spore chłodnice :)

Link to post
Share on other sites

Były swojego czasu w środku 360 + 280 ale taki zestaw to był dużo, dużo za mało dla moich potrzeb.

A zewnętrznej w tej chwili nie widzę ani siedząc przy komputerze ani wchodząc do pokoju, musiałbym podejść do rogu aby wyłoniła się zza komputera także z tym nie ma problemu.

Wcześniej miałem ją po przeciwnej stronie, bardziej na "wolnym powietrzu" ale z czasem poszła do kąta...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...