Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Nie wiem, czym się kierują Uruki.

 

Stosunkiem cena / jakość. Ja swojego procka dostałem za 0zł więc sam rozumiesz.

 

Więc wolałbyś 600t za 600pln, który owszem, wygląda świetnie, ale nikt nie powie, że jego wykonanie stoi na poziomie Fractala za 350pln..

Cena / jakość jak to mówisz pełną gębą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Cena / jakość
 

No tak, czeste kryteria w Polszy....cena.  Ja kupilem 600T w euro i mimo, iz byla ciut drozsza od konkurencji, to jakos szczegolnie nie uszczuplila budzetu na pc. 

Byc moze sam mialbym R4,  jednak jej premiera pokrywala sie z kupnem pc. Mimo, to bralbym ja ze wzgledu na design a nie cene.

 

Co do jakosci, moglbys mi z czystej ciakawosci wyszczegolnic w czym R4 jest lepsza od 600T, procz tego, ze jest z metalu- ja np nie siadam na budzie, to roznicy nie widze ;)

Link to post
Share on other sites

BON, nie bardzo zrozumiałeś poprzednie posty.

 

Zostało przedstawione porównanie cena / jakość FD R4 i Corsaira 600T.

 

Za cenę 600 pln mamy obudowę słynącą praktycznie tylko ze swojego unikalnego wyglądu. Obudowa jest plastikowa, wiele użytkowników skarży się na słabą jakość materiałów.

 

Za cenę 350pln mamy obudowę o wyglądzie minimalistycznym, który jednym się podoba drugim nie, lecz w tej obudowie idzie o poziom wykonania i jakości użytych materiałów, który jest niezaprzeczalnie wyższy od poprzedniej obudowy.

 

Obudowa tańsza jest lepiej wykonana, więc porównanie cena / jakość wygrywa Fractal. Autor porównania twierdzi, że kieruje się taką zasadą przy zakupach sprzętu. Co dziwne, neguje Fractala na korzyść Corsaira.

 

A jeżeli pytasz osobiście o moje zdanie, sądzę, że jest to kwestia gustu, mi się podoba zarówno minimalistyka Fractala jak i unikatowość Corsair'a. Obie budy są bardzo eleganckie, niczym wyrafinowane meble.

 

Wybrałem Fractala ze względu na wyciszenie i wyższą jakość wykonania, chodź byłem blisko złożenia zamówienia na  600t gun metal.

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

mi się podoba zarówno minimalistyka Fractala jak i unikatowość Corsair'a. Obie budy są bardzo eleganckie, niczym wyrafinowane meble.

To prawda, ja rowniez uwazam, ze mimo, iz sa totalnie inne, kazda ma swoj urok.

 

 

Wybrałem Fractala ze względu na wyciszenie

Kilak dni temu jeden z uzytkownikow forum jak i  R4 powiedzial mi, ze az tak wyciszona to nie jest, jak sie spodziewal.

 

Wiesz, rynek powoli przyzwyczaja mnie (niestety) do tego, ze produkty sa robione cos kosztem czegos.

Link to post
Share on other sites
Kilak dni temu jeden z uzytkownikow forum jak i  R4 powiedzial mi, ze az tak wyciszona to nie jest, jak sie spodziewal.

 

Ten sam użytkownik twierdził, że dyski WD Green psują się poprzez przebywanie w kompie i należy je po każdorazowym użyciu wyciągać z obudowy.

 

Jak ktoś zainstaluje sobie wewnątrz odkurzacz to nawet Fractal nie pomoże, ale z pewnością można w nim zbudować bezgłośnego kompa, o ile robi się to z głową.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie

na szczescie kwestia gustu nie podlega dyskusji i ta ja sie na to patrze a nie ty ;p

A teraz powaznie mam pytanie co do twoich wezy Tygon jak jest tak naprawde z ich "trzymaniem przezroczystosci"? nie robia sie "mgliste/mentne" po pewnym czasie. Pytam bo slyszalem rozne opinie, sam uzywam wezy od xspc i po pol roku zrobily sie matowe po swietach bede czyscil system, zmienial plyn i wymienial wentylatory. Mysalem tez o wymianie wezy na cos leprzego.     

Link to post
Share on other sites
iż cały efekt gwałci ten MPower

 

Tutaj masz troche racji. Plyta sam w sobie jest ok ale te cholerne zolte wstawki na radiatorach to porazka ktora kluje w oczy, myslalem zeby cos z tym zrobic jakies pomysly?

Btw. wymiana plyty nie jest przewidziana w tegorocznym budzecie.

Edytowane przez SzyjaZ
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...