Skocz do zawartości

[PC] Euro Truck Simulator 2


Recommended Posts

Pochodź sobie po salonach i sprawdź. Dużo zależy od konfiguracji i dodatków.

Za 200k kupisz praktycznie wszystkie i do tego fajnie zrobione. Na topową Scanie Ci nie starczy (ale prawdopodobnie Twój poziom doświadczenia jest za niski i nie możesz jej na razie kupić), nie wiem jak z Renault. Polecam Volvo :)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko, czy można użyć kupionego klucza na dwóch kompach?

 

Spokojnie możesz. Ale nie szalej z tym rozdawaniem klucza bo jak go będzie za dużo to stanie się bezwartościowy.

ipkis dzięki kupiłem valianta(volvo)i jestem zadowolony.Teraz towary za 40 tysięcy euro xD

 

No jak kupiłem sobie Volvo (mod na prawdziwe marki) i miałem chwilkę nim pojeździć... zrobiłem już nim ponad 26000 km. Do tego silnik 700 km i brak kagańca :)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spokojnie możesz. Ale nie szalej z tym rozdawaniem klucza bo jak go będzie za dużo to stanie się bezwartościowy.

 

Chodziło mi żeby zarzucić klucz na nie więcej niż 2 kompy. Jakie może być ryzyko zablokowania?
Link to post
Share on other sites

@Up to żart nie?

Ja teraz testuję wszystkie autka. DAFem na początku ~15kkm potem Volvo 60kkm potem Scania którą sprzedałem po 5 kursach(~7kkm), w ETS1 latałem tylko na Scaniach a tutaj jakoś w ogóle mi nie podchodzi. Teraz hasam MANem 680km, 5ty kurs i czuć że jest słabszy od Volva czy Scanii. Iveco chyba na końcu stestuję. Na razie Volviak zdecydowanie najlepszy (stoi i czeka na koniec testów innych).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wie ktoś ? "Czy normą są lekkie luzy w G27 ? Rozchodzi się o to, że jak lekko poruszę kierownicą, to odczuwalny jest ruch kierownicy "tej żywej", ale kierownica w ciężarówce nie powiela tego. 1 mm jest luzu, G27 się rusza, w ciągniku nie, dalej już normalnie" ?

Hej. Ja też tak mam u siebie więc chyba można uznać to za normę ;) Generalnie w grze się tego za bardzo nie odczuwa jak sam wiesz. Powiedz mi, jak jeszcze grasz, jakie masz ustawienia skrzyni? Ja mam 2 skrzynie, dolna 1-6, górna 7-12 i się przełączam między nimi klawiszem na kierownicy (lewa łopatka centrowanie kamery z kabiny - gram tylko na takiej, prawa wycieraczki, lewy rząd klawiszy od góry: kierunek lewa, światła długie, zmiana skrzyni, prawy rząd klawiszy od góry: prawy kierunek, światła, <nie pamietam teraz>, reszta funkcji pod innymi klaw.) Spróbuj takich ustawień, uważam, że są wygodne.

 

Pozdro

Edytowane przez szary_turbo
Link to post
Share on other sites

Wyszedł Winter Mod dla tych którzy jeszcze nie wiedzą.

http://www.mediafire...q6pt6k9ti7xm41i

Edit

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rLSEoMVFR0s

 

Zna ktoś jakiś sposób na dźwięk kasy fiskalnej? We wnętrzu trucka jest cicho i muszę podbić głośność, ale wtedy ta kasa huczy na cały dom.

PS. 100kkm zrobione :)

Edytowane przez misiek12_sdz
Link to post
Share on other sites

O wiele łatwiej wpaść w poślizg, na autostradzie nawet przy 70 ciężarówka potrafi się złożyć(wcześniej przy ~90 tylko lekko naczepa uciekała), hamowanie też jest chyba gorsze. (po wgraniu moda zmieniłem suwak hamowania z ~40% na około 25-30%)
Inne zmiany znalezione w necie:

Jest ciemno od 19:00 do 7:00.
Temperatura w ciężarówce teraz od +1 do -10.
Wszystkie tekstury zostały zmienione.
Dodano efekt burzy śnieżnej i dźwięki.
Dodane cząsteczki śniegu na oponach.
Zmieniona fizyka pojazdów.
Zmieniono budynki firmowe.
Ekrany ładujący, piosenka i motyw został zmieniony.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...