Skocz do zawartości

[PC] Euro Truck Simulator 2


Recommended Posts

Ja zawsze wschodnia EU - Anglia latam, kurs po 65k nawet jak adr wiozę. Ostatnio garaż na maxa na 5 miejsc, elegancko się teraz prezentuje. 4 kierowców 2 noobów ale 2 już ładnie zarabia. Ten nowy garaż i 2 Volva już bez kredytu, miałem cierpliwość i 350k na koncie. U mnie po staremu dalej tylko 700km pod maską.E: Mnie tam radary nie dotyczą, jestem zablokowany na 89 i tylko przy 80ce muszę uważać, Przejechałem 32kkm i nie dachowałem jeszcze. Zdejmujecie kagańce a potem narzekacie ;)http://img201.imageshack.us/img201/9729/eurotrucks2201211031706.jpghttp://img823.imageshack.us/img823/8798/eurotrucks2201211031708.jpgPS Nie wiem czy wiecie ale przy garażu na 3lvl macie własną stację benzynową. Paliwko po 1,012EUR :D

http://img37.imageshack.us/img37/3032/eurotrucks2201211031723.jpg

Edytowane przez misiek12_sdz
Link to post
Share on other sites

Ja zawsze fartem wychodzę z wywrotek i mam max. kilka procent uszkodzeń ciężarówki :P

 

Mnie tam radary nie dotyczą, jestem zablokowany na 89 i tylko przy 80ce muszę uważać

Ja już w PL i w Holandii płaciłem 500€ przy fotoradarze na ograniczeniu do 50 :P

Link to post
Share on other sites

Garaż lvl 3 we Wrocku mam, co do umiejętności to też się nad tym zastanawiam. Felgi można wymieniać, malować się nie da. Ja zapłaciłem przed chwilą w Cambridge, miałem 55km/h na 30m/h a wcześniej na jednym moście 3 fotoradary. Masakra w Anglii jest. Teraz się zastanawiam gdzie następny garaż robić. Myśle nad Amsterdamem tam wszędzie blisko.

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś ?

 

"Czy normą są lekkie luzy w G27 ? Rozchodzi się o to, że jak lekko poruszę kierownicą, to odczuwalny jest ruch kierownicy "tej żywej", ale kierownica w ciężarówce nie powiela tego. 1 mm jest luzu, G27 się rusza, w ciągniku nie, dalej już normalnie"

 

?

Link to post
Share on other sites

no właśnie, ja mam taki sam tylko w szczecinie. BTW co ogólnie daje garaż ? Bez garażu np 2 miejscowego nie możemy mieć 2 ciężarówek ? Da się jakoś "odrodzić" ciężarówką w swoim garażu ? Mam garaż w szczecinie, wioze pake do Londynu a później weź wracaj...

 

Na chwilę obecną tak to wygląda:

 

http://i49.tinypic.com/foj1o4.png

Link to post
Share on other sites

Tak, bez miejsca w garażu nie kupisz drugiej ciężarówki ;)

 

BTW, GPS średnio działa - trasę ze Szczecina do Wrocka chciało mnie prowadzić przez Poznań tymi dwukierunkowymi drogami... jechałem na pałę autostradą i byłem ponad godzinę szybciej niż prognoza :D

A towar był dostawą pilną, więc było warto :P

Link to post
Share on other sites

Aż mi się coś zrobiło, jak na pewnym forum o modach do tej gry znalazłem temat z modem któy nam daje kase i maksymalny lvl. Z jednej strony by się chciało bo dosyć dużo czasu zajmuje nasza kochana gierka, z drugiej strony niszczy to wszystkie koncepcje gry i wtedy pieniądze będą wyrzucone w błoto.

 

Chyba założę temat w dziale "Na luzie" "Pokaż swoją ciężarówkę" - co Wy na to ? Owszem kilka osób pokazało w tym temacie, aczkolwiek większość t jest dyskusja o samej grze, tam będziemy tylko pokazywać czym forsujemy autostrady i drogi lokalne ;)

Link to post
Share on other sites

No i kupiłem ETS2 i muszę powiedzieć, że to dobra gra. Kierownicy niestety nie mam, ale na padzie też bardzo przyjemnie się gra. Kwestia pomęczenia się nad ustawieniami i "rozgryzienia" ich. Plusem jest też fizyka - czuć masę ciężarówki.

 

Grafika jest przyjemna dla oka. Może nie jest to poziom np. GTAIV + lepsze tekstury + ENB, ale daje radę ;) Spodobało mi się też AI innych użytkowników dróg - niektórzy się wepchną, a inni ustąpią drogi.

 

W tej grze ukazuje się moja piracka dusza, tylko że hamuje ją słabe przyspieszenie TIR-a :D Wyprzedzanie na jednopasmowych drogach sprawia dużo frajdy. Ponadto muszę zachowywać większe odstępy za osobówkami, bo wczoraj zaliczyłem trzy kolizje :P Irytujące jest że gdy jest przede mną osobówka i zielone światło, ja daje but w podłogę, a tu włącza się żółte i autko z przodu gwałtownie się zatrzymuje... i ka-boom.

 

Do wad gry mogę zaliczyć słabą optymalizację pod Radeony.

 

Zgodzę się z tobą ,optymalizacja ogólnie trochę kuleje. Mam nadzieje ,że jak wyjdą kolejne patche ,to się wszystko polepszy. Ale też muszą wyjść ,tylko nie wiem kiedy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...