Skocz do zawartości

[PC] Euro Truck Simulator 2


Recommended Posts

Mały update odnośnie garaży, pierwszy garaż to tak jak pisałem

Max 3lvl na 5 miejsc. 1lvl 1-miejsce 180k 2lvl 3-miejsca 100k 3lvl 5-miejsc 100k

Ale przy zakupie 2-go garażu wygląda to tak:

1lvl 3miejsca 180k

2lvl 5miejsc 100k nie ma 3lvl

Moja firma zaczyna się kręcić, 6 kierowców(+ja), wszyscy poza jednym na ulepszonych Volvach. 2 garaże na 5 miejsc. Zrobiłem podsumowanie zrobiliśmy już 132,5kkm.

Czy u was też prawie nigdy nie pada deszcz i nie ma mgły? Bo przez kilka tygodni padało 2x po parę h tylko.

Link to post
Share on other sites

Ja się wkurzyłem, nabrałem kredytu 3x100k€ (nie dało się już tego większego z mniejszą ratą), rozbudowałem garaż, kupiłem te dwa mocne volvo, z czego jedno przerobiłem pod siebie (silnik 750), a starą Scanię dam jakiemuś pracownikowi :D

 

Tylko muszę ich szybko zatrudnić, bo samemu mi będzie ciężko spłacić ten kredyt (na start miałem 100k, dobrałem 100k na rozbudowę garażu tylko ciężarówkę rozpieprzyłem i wybuliłem sporo na naprawę) :P

Link to post
Share on other sites

Mały update odnośnie garaży, pierwszy garaż to tak jak pisałem

 

Ale przy zakupie 2-go garażu wygląda to tak:

1lvl 3miejsca 180k

2lvl 5miejsc 100k nie ma 3lvl

Moja firma zaczyna się kręcić, 6 kierowców(+ja), wszyscy poza jednym na ulepszonych Volvach. 2 garaże na 5 miejsc. Zrobiłem podsumowanie zrobiliśmy już 132,5kkm.

Czy u was też prawie nigdy nie pada deszcz i nie ma mgły? Bo przez kilka tygodni padało 2x po parę h tylko.

 

Właśnie dzisiaj sie zastanawiałem nad "pogodą" w grze , bo gram już prawie tydzien codziennie i 2 razy padał deszcz a mgła ? pierwsze słysze jeszcze się z nią nie spotkałem w grze :o%-)
Link to post
Share on other sites

W zawartości nie ma różnicy, demo po pewnym czasie poprosi Cię o klucz, jeśli go masz, wpisujesz. Gra zostaje odblokowana wtedy i grasz dalej na tym samym save. I tak, ta gra tak mało waży ale jak modderzy się wezmą to znacznie urośnie. Jedynka miała 300MB a jeden z modów ważył 1,5GB

Link to post
Share on other sites

Gra jest na prawde wciągająca :) nie wiedziałem żę aż tak mnie wciągnie , zawsze wolałem grać w strzelanki typu Battlefield a teraz w wolnym czasie wole usiąść i bez stresu na luzie przejechać 1,2 kursy :) co do grafiki to bajka , jednak mogli by troche optymalizacje poprawić bo wymagania są na prawde duże a nie każdy ma komputer żeby gra szła na maxymalnych ustawieniach

Link to post
Share on other sites

Już dwie polskie strony z modami do ETS2 jakieś delikatnie mówiąc pajace zawirusowali (całe szczęście Kasper czuwa :D). Nie ma jak sprawdzić nowych modów.

 

Zna ktoś jakieś duże obcojęzyczne strony gdzie wrzucane są najświeższe mody? Szukałem trochę to znalazłem fora które świeciły pustkami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...