Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Mój komp: i5 3550, Sapphire HD7850 2GB, 4GB RAM

 

Jakie są optymalne ustawienia video w multi dla mojego zestawu? Kupiłem niedawno nowy monitor LED, który z miejsca mówi, że chce 1080p ;). Jaka rozdzielczość będzie najlepsza do gry 720p czy 1080p? No i jakie ustawienia video w grze mam dać żeby chodziła płynnie...

Edytowane przez dondemon
Link to post
Share on other sites

Witam,mam problem z bf3 multi,otóż gram na ustawieniach średnich bez AA w rozdziałce 1280x1024 i mam włączony v-sync (monitor 60hz) ,gra nie trzyma stabilnych 60fps tylko są spadki do 35fps ..a co dziwne że jak ustawie na na wysokie lub niskie ustawienia dalej jest to samo.. directx zaktualizowałem i sterowniki najnowsze ze strony nvidia.. Temperatury w normie : cpu max 57 stopni ,gpu 80stopni nie przekracza.Proszę o pomoc ..

 

 

Sprzęt : i5 2300 2.8ghz ,4gb ram , geforce gtx275 896mb , hdd 160gb samsung + 250 segate system win7 x32 monitor 17''

Edytowane przez rastin204
Link to post
Share on other sites

W trakcie ładowania gry, gdzie pokazuje się ikonka BF na pasku zadań, wyłącz w tym czasie Origin :) powinno pomóc, ten programik potrafi w trakcie gry "pożreć" dużo ramu znikąd i też to powoduje spadki, mi takie zastosowanie pomogło :)

Edytowane przez PeterD
Link to post
Share on other sites

Miałem tą kartę pol roku temu i wtedy pamiętam grałem płynnie na średnich w 1920x1080 i to jeszcze na core2duo E8400(tyle że mocno podkręcony) . U ciebie w tej rozdzielczości to już wogle na ultra powinno działać xd. może w panelu sterowania nvidi ustawieniami się pobaw i tam też będziesz miał opcje synchronizacji pionowej (v-sync)

 

Edit: i w biosie sprawdź czy karta nie ma włączonego jakiegoś dziwnego trybu extreme,turbo itp

Edytowane przez Pafel
Link to post
Share on other sites

Jak ustawię na ultra to jakoś działa ale przy większej zadymie już pokaz slajdów widzę , v-sync mam włączony ( max 75klatek ) w biosie karty nie mam żadnych takich trybów .. już nie wiem co może sprawiać problem..

Edytowane przez rastin204
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Po pobraniu dodatku Aftermath mam problem z grą otóż na środku ekranu widzę celownik ale nie mam broni, mogę poruszać się po mapce ale nie mogę strzelać ? Dodam że przed aktualizacją wszystko działało jak należy.

 

CPU: i5 2500K 3,3Ghz

GPU: GTX 560 TI MSI OC 950Mhz

RAM: DDR3 1333Mhz 2x4GB Geli

Mobo: Asrock P67 Pro3

 

Win 7 64bit

 

Sterowniki Nvidia 306.97

Msi Afterburner v 2.3.0

 

 

Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...