Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Mam takie pytanie bo chce zakupić jakiś DLC do B3,i mam do wyboru CQ albo AK.Głownie interesują mnie nowe bronie,i tu moje pytanie...czy AK oferuje jakieś ciekawe nowe bronie ? czy tylko pojazdy ? i jak ogólnie wypadają te dwa dodatki.Wiem że to CQ to bardziej COD style a AK to tak jak B3 powinno wyglądać.Bardziej jestem za CQ o ile wnosi jakieś fajne bronie czy też fajne ciasne mapy.No chyba że AR to też fajny DLC który sprawia nie co radości.

Link to post
Share on other sites

Mój błąd ;p miał być AK. A na nowy pewnie się skusze bo wygląda ciekawie,a na razie interesuje mnie CQ albo AK,a B2K posiadam :) tylko ciekawi mnie czy AK jakieś nowe bronie oferuje czy tylko pojazdy co tak w kit mnie interesują.

Edytowane przez DonHugo
Link to post
Share on other sites

Nowe pojazdy od razu a później zadaniami odblokujesz np. lepsza amunicje (łącznie 6 ulepszeń) i to tyle, a w CQ masz 10 nowych Broni

które są naprawdę dobre, ale nie wykorzystuje ich w trybach z CQ, (nie przypadł mi do gustu, jedynie nieraz zagram żeby się pod expic lub coś tam szybciej odblokować, gram głównie na DUŻĄ SKALE ;D)

 

Masz tutaj wszystkie dostępne zadania :

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Shadloger/assignments/652298987/pc/

Edytowane przez shadloger
Link to post
Share on other sites

Hmm, może spróbuj tego http://tosiek.pl/spolszczenie-battlefield-3-bf3/

 

Mam pytanie i problem. Zainstalowałem sobie windowsa 8 obok 7 (BF3 instalowany na nim) i zainstalowałem origina i wskazałem sciezke w której mam bf3 ale origin nadal chce mi go pobierać co zrobic aby on juz wiedział ze go mam na dysku?

Link to post
Share on other sites

@shadloger

 

W ustawieniach Origina zmień domyślny folder gier i do niego skopiuj folder BFa. Potem uruchom go przez origina, powinien się zainstalować i ewentualnie pobrać brakujące pliki. Sam używam tego sposobu i u mnie działa

Link to post
Share on other sites

@Hubertus

Mało RAMu gra będzie się długo wczytywać, proc słaby nie da więcej jak 30fps (Przy 3,5GHz 35-40), grafika w FHD all low da ~40fps

@UP

Grafa na medium da koło 50-60fps ale proc będzie ciągnął w dół na pewno. C2D w tej grze nie ważne jakie detale da na 3GHz koło 30-35fps, przy 4GHz byłoby pewnie ~40fps już.

Link to post
Share on other sites

Pisze tu, bo wielki mod .daft oczywiście zamknął rozwinięty temat, bo przecież nie ma czego ogarniać.

 

Któryś już raz BF3 wyłącza mi się w trakcie rozgrywki. Grfam gram, nagle "rozszczepienie obrazu" i wyjście na pulpit, zwiecha komputera, trzeba przez menadżera wyłączać BF3.

 

PC jak wspomniałem wywala na pulpit i się zawiesza, by "obudzić" trzeba zakończyć proces BF3. BF3 po wywaleniu się nie wyłącza, tylko pracuje w tle, a kliknięcie na pasku na ikone BF3 nie powoduje wejścia spowrotem do gry.

 

Sprzęt tradycyjnie ten co w podpisie, stery 306.97

 

Nie pierwszy raz coś takiego dodam, od 3 tygodni nie włączałem PC i znowu...

Link to post
Share on other sites

Pisze tu, bo wielki mod .daft oczywiście zamknął rozwinięty temat, bo przecież nie ma czego ogarniać.

 

Któryś już raz BF3 wyłącza mi się w trakcie rozgrywki. Grfam gram, nagle "rozszczepienie obrazu" i wyjście na pulpit, zwiecha komputera, trzeba przez menadżera wyłączać BF3.

 

PC jak wspomniałem wywala na pulpit i się zawiesza, by "obudzić" trzeba zakończyć proces BF3. BF3 po wywaleniu się nie wyłącza, tylko pracuje w tle, a kliknięcie na pasku na ikone BF3 nie powoduje wejścia spowrotem do gry.

 

Sprzęt tradycyjnie ten co w podpisie, stery 306.97

 

Nie pierwszy raz coś takiego dodam, od 3 tygodni nie włączałem PC i znowu...

 

Może stery zmień
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...