Skocz do zawartości

Build log Biafry


Recommended Posts

Biafra, masz możliwość, więc czemu sobie nie dorobisz backplate do Xonara z tego samego materiału co mają być plakietki?

Nawet srebrna z jakimś fajnym napisem, logo wyglądałaby świetnie :D  Co do montażu, można nawet położyć na jakichś dystansach izolujących  :)  Ewentualnie wykonać to z czarnego alu  :menda: 


 

 

Koniec i bomba komu się nie podoba ten trąba.

 

Święte słowa :wariat:  (odnośnie koloru mojego płynu) %-)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Hmmm. Może to i pomysł. Normalnie nie uznaję tych BP z plastiku czy pleksi. Zupełnie to do mnie nie przemawia. Aluminium takie jak na grafice byłoby niezłym pomysłem. Zawsze mogę to podkleić cienką gumą.  :menda: Zobaczymy co da się zrobić  :->

Link to post
Share on other sites

Ucieka sobie przez meshową podstawę obudowy. Na spodzie są dwa filtry a cały cokół obudowy ma ~5cm (od podstawy chłodnicy) więc jest tam dosyć miejsca żeby nic się nie dusiło. 

 

 

http://imagescdn.tweaktown.com/content/5/7/5726_13_phanteks_enthoo_primo_ultimate_chassis_review.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Słuszna uwaga. Niestety obecnie nie ma możliwości zmiany tego niebieskiego paska LED. Raz- zastosowano tam 5mm paseczek o który trudno. Dwa- ten pasek to pojedyncza dioda z długim elementem rozpraszającym światło. Przy zwykłym pasku będzie widać punkty w których są diody. Wygląda to strasznie (jest kilka takich modów na OCN). Zasilanie do diod frontowych wentylatorów właśnie odpiąłem żeby się nie odznaczały (choć i tak widać je jedynie od frontu. Pasek na ten moment zostawię bo jest bardzo dyskretny (no chyba że pojawi się jakiś sposób na wymianę z zachowaniem efektu :) ). 

Link to post
Share on other sites

 

 

węże XSPC
 

 

Tak. Te od CPU mają już 2 miesiące i pracowały też z aurorą. Nic się nie zafarbowały. Chłodnica-->GPU i GPU--> chłodnica musiałem dociąć nowe bo ten tygon doprowadzał mnie do szału i wyglądał na zbyt krótki (a napinał się kręcąc się na złączce).  


@desmon

 

Dzięki ;) 

Link to post
Share on other sites
(no chyba że pojawi się jakiś sposób na wymianę z zachowaniem efektu :) ).

 

Pojawi się jak tylko dojdzie do mnie zapasowy panel :menda:

Wymienię go a na starym będę testował różne warianty oświetlenia, więc spokojna Twoja rozczochrana :menda:  Będzie biały a i pewnie za sprawą takiej oto diody -

http://www.komputerswiat.pl/media/530647/swietlowki2.jpg

 

i dość taniego sterownika na pilota będzie również możliwość uzyskania dowolnego koloru :D

Już ja o to zadbam :evil:

 

 

Z czymś takim nieprędko przejdę na rurki.

 

To jest fakt, efekt jest zajefajny :D

 

 

 

Za kilka tygodniu aurora 2 i ciekawe kto zmieni :D

 

Ja :D

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

A można prosić jakieś screeny temperatur ?
 

 

Gram teraz więc płyn już dawno ma temperaturę pracy. Wentyle na 800RPM. Grafika wygląda tak i nigdzie już nie pójdzie. 

http://i.imgur.com/id0gEkc.jpg?1?3814

 

Nie mam teraz czasu na dłuższe OCCT ale ostatnio cep miał 55 stopni na najgorętszym rdzeniu po godzinie katowania. Reszta w okolicach 48 stopni. Pracuję zwykle na 4,8 GHza.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...