Skocz do zawartości

Build log Biafry


Recommended Posts

tym bardziej patrząc na specyfikację zestawu nie trudno domyślić się, że w ciągu 12 miesięcy przejdzie 100x pomysł przez głowę aby przejść na X99 lub dokupić trochę ramu czy zmienić grafikę :)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

x99 hmmm w sumie czemu by nie ale nie przy tych cenach. Nie jestem biedny ale ceny jakie sobie krzyczą za x99 a zwłaszcza pamięci jest nienormalna. Muszę rozwiązać problem aurory w rezie więc może coś napiszę i powstawiam zdjęcia. Muszę mieć do tego wenę. 

 

Co do reza to wpadłem na taki pomysł, że kupię trójnik i przelotkę m20-g1/4 koszt niewielki a zysk wymierny. 

 

Na razie rozglądam się za ekranem bo mój asus kilka dni temu dał mi znać że jego żywot dobiega końca - pojawił się pasek szerokości 1piksela przez całą wysokość. Szkoda ale tak to już bywa. Przynajmniej jest okazja żeby wskoczyć w 27 cali na wyższej rozdzielczości niż HD

Edytowane przez Lord_Nikkon
Link to post
Share on other sites

5930k nie różni się niczym poza konfiguracją PCI (a ja nigdy nie będę miał SLI) więc nie ma sensu do niego dopłacać. 5960k to już cenowy kosmos. 


Płytka to oczywiście asusik

 

http://images.anandtech.com/doci/8449/3DWifi_575px.jpg

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

@Biafra - nie jesteś jedyny, sam się zastanawiam czy nie cofać zamówienia z 4790k ponieważ nadal nie skompletowali (brak xerówki i czegoś tam) czy nie brać 5820K.. dopłata na procku to 300zł... +300zł na 16gb ramie względem tridentów, na płycie względem asrocka pro to też 400zł... niby 1000zł to nie aż tak dużo, a z drugiej strony chyba za mały zysk względem lga1150... lepiej jednak cały czas wychodzi kupowac lga2011 z 4930k.. najwyżej za rok się wymieni trzy najważniejsze podzespoły w kompie  %-)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Pamięci są śmiesznie drogie więc posiedzę na jakiejś względnie najtańszej opcji póki się to nie unormuje. Pamiątki i płytę zamówie dopiero pod koniec miesiąca bo teraz wyjeżdżam do stanów. Moze do tego czasu bedzie troszke lepiej. Pocka chciałem jednak miec z wczesnej serii (moze voodoo) ;)

Link to post
Share on other sites

o_O widzę, że nie jestem jedynym, który zastanawia się nad 5820K. Starczy do SLI  x8/x8, więc poważnie się nad nim zastanawiam (oczywiście to byłoby dla mnie realne gdybym wygrał w totka).

Edytowane przez Kisiel442
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...