Skocz do zawartości

Build log Biafry


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Tutejszy sklep z popłuczynami asortymentu LC zwodził mnie od 4 tygodni z dostawą tuby od bitsa. W związku z tym dziś anulowałem zamówienie i poszedłem w inną stronę. Zobaczymy czy efekt białego podświetlenia od wewnątrz jakoś wzbogaci prezencję aurory. Nawet jeśli nie to nadal zostanę z ładną, szklaną tubą. 

 

http://images.xs-pc.com/product_images/large/17/41645_04.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Zobaczymy czy efekt białego podświetlenia od wewnątrz jakoś wzbogaci prezencję aurory.

 

Rez bardzo ładny, sam rozważałem jego zakup ale po testach na pastelu doszedłem do wniosku, że ten "neon" nie da absolutnie żadnego efektu przy pastelu i prawdopodobnie również przy aurorze. Co do pastelu mam pewność, płyn jest za mało przejrzysty aby to dało jakikolwiek "fajny efekt" z aurorą będzie podobnie (chyba) Ten rez jest idealny od zwykłych płynów, również barwionych w tym przypadku daje świetny efekt podświetlenia.

Link to post
Share on other sites

Najważniejsze jest dla mnie że jest tylko 10€ droższy od tuby bitsa i będzie u mnie do końca tygodnia. Nawet jeśli nie będzie efektu podświetlenia (wydaje mi się że może troszkę podkreślić szklący efekt cząsteczek aurory) to i tak zostanę z dużą i ładną tubką (w dodatku całkowicie szklaną) a rurka w środku pozwoli oszczędzić z 50ml płynu :D

Link to post
Share on other sites

Dorzucę troszkę gruzu ze żwirem. Efekt dźwiękowy będzie przyjemnym dopełnieniem wizualnej mieszanki aurory i podświetlenia :P

Tak całkowicie serio to trzeba się czymś zająć do czasu premiery topowych maxwelli i nowego S2011. 

Link to post
Share on other sites

Prawdę mówiąc do czasu premiery W3 nie zanosi się na nowe tytuły które wymagałyby ode mnie wymiany sprzętu. Gram sobie w Rome 2, BF4, Dote 2, starcrafta i diablo. Wszystko śmiga przyzwoicie. Wieśka na bank chcę zobaczyć jako ultragracz więc wtedy nastąpi wymiana. Na ten moment nie ma ona najmniejszego sensu. Manię kupowania sobie czegoś ładnego ugłaszczę dopieszczając układ i będę gotowy na przyjęcie nowego sprzętu ;) Grzałki Haswella nie wchodzą w grę. Nie po to trzymam to pod wodą żeby mnie ograniczały przy OC temperatury. Skalpować nie mam zamiaru, a obecne S2011 jest już przestarzałe.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...