Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

Ja  mogę pomyśleć mam ekipę od 3-4 gold, czasem też wbija jakiś unz lub gold2 do nas ale nie wiem jaki to ma wpływ na moją rangę w sensie awansu bo nie widzę w ogóle kałaszy, a już parę wygranych było nie wiem po prostu czy te niższe rangi nie ciągną nas(g4) na niższe.. :(


myślę o tym żeby zacząć solo do wbicia kałasza.


p.s może się ktoś wypowiedzieć na temat jak granie z niższymi rangami w teamie gdzie jest nas np trzech gold 4 a reszta to g3 g2 lub g1, unz, ma się do awansu na MG(kałasz) czy może mieć to negatywny wpływ na awans na jego szybkość?? ;).

Link to post
Share on other sites

Awans zależy od tego jak sam grasz i ilości wygranych meczy, czyli na ogólny wynik wpływa gra całej drużyny. Rangi przeciwników i tak są dobierane w górę, czyli do najwyższej rangi w twoim teamie. W sensie jak grasz z teamem g1, a ty masz g4, to przeciwnicy będą mieli rangi bliższe twojej.

Ja osobiście nie zauważyłem problemów z wyjściem z rangi grając ze swoją ekipą. Trzeba po prostu wygrywać. Dużo.

Link to post
Share on other sites

A co tu myśleć. W CSa gram tylko ze swoją ekipą. Robię to rzadko(bo wiem, że są osoby, które dziennie potrafią rozegrać z 6meczy), więc rankingowe gram parę razy, no maksymalnie do 20 meczy na miesiąc i nigdy nie miałem problemu z wyjściem z rangi. Jak miałem g2 i chyba +/- 30wygranych (w kwietniu), to grałem z jednym kumplem silverem5 i paroma g1/2. Osoby, które lepiej grały awansowały szybciej, gorsze wolniej ale... nikt nie spadł w dół. Teraz mam szeryfa(83wygrane), moi znajomi niegdyś goldy mają teraz podwójne kałachy. Trzeba grać dobrze, uczyć się na błędach, grać zespołowo i ciągle ciągnąć do przodu. Wtedy z niczym nie ma problemu, bo od Ciebie zależy los twojego teamu i na odwrót.

 

Edytowane przez Courius
Link to post
Share on other sites

Jak wam nie idzie na solo mixie to się nie przejmujcie,gra się tak o wiele ciężej niż z ekipa.

Ograna ekipa ubezpiecza siebie na wzajem to nie trzeba sprawdzac tak czesto radaru,albo 2 miejscowek na raz - wystarczy sie skupic na jednej i przeciwniku.

 

Mogę z kims pograć - DMG

Pyskaty (logo swinka peppa)

Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle, dlaczego tak dużo osób gra na 300 klatkach? Jest jakaś widoczna różnica czy o co chodzi? Osobiście zagrałem jakieś 700h na 120fpsach i było ok i nie wiem czy te 300 klatek jest potrzebne czy nie. U mnie w sumie ciężko te 300 klatek osiągnąć nawet, ale tak się zastanawiałem.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...