Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

http://charlieintel.com/wp-content/uploads/2015/04/CCLGdbDWIAE9RWl.jpg


 


Kolejna odsłona popularnej strzelanki FPP, tym razem wyprodukowana przez studio Treyarch Studios.


 


26 kwietnia nastąpi pełna zapowiedź nowej produkcji.


 


Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Czyli na 100 % Przyszłość

 

Call of Duty®: Black Ops 3 is the first title for next-gen hardware in the critically acclaimed Black Ops series. Developed by Treyarch, the award-winning creator of the two most played games in Call of Duty® history. Call of Duty: Black Ops 3 deploys players into a dark, twisted future where a new breed of Black Ops soldiers emerges and the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead, in a world where cutting-edge military robotics define warfare. With three unique game modes: Campaign, Multiplayer, and Zombies, it providing fans with the deepest and most ambitious Call of Duty ever.

 

http://charlieintel.com/wp-content/uploads/2015/04/CCLGdbDWIAE9RWl.jpg

Edytowane przez owenek0811
Link to post
Share on other sites

Ehh czyli znowu nowoczesna wojna, robi się to powoli nudne. Tym bardziej że jeszcze niedawno były przesłanki że kolejna część może powrócić do klimatów II Wojny Światowej. Ja bym chętnie zobaczył CoDa gdzieś właśnie w czasach II a może nawet I Wojny Światowej bo tego już bardzo dawno nie było albo w Wietnamie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Również czuje się zawiedziony tym, że po raz kolejny gra osadzona zostanie w przyszłości. Choć pewnie ta produkcja była już w produkcji od dłuższego czasu, zanim cały hype na nowe Call of Duty umiejscowione w przeszłości się rozpoczął. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

czyli kolejny black ops w przyszłości.. choć dla mnie bo 2 w multi było spoko i ogólnie fajne to już sie rzygać chce tą przyszłością... sto razy lepiej by wyszli na nowym cod waw 2 czy coś ale to było do przewidzenia że będzie trylogia wiec pewnie po bo 2 będziemy mieć ghosts 2 albo advanced warfare 2 albo po prostu nowy tytuł i tutaj sami sobie dopowiecie w jakich realiach XD

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja mam nadzieje, że exo zostanie... Sporo odświeżyło call of duty... Gra się bardzo fajnie... Mam nadzieje tylko, że optymalizacja będzie ok... W Advanced Warfare skopali... Update z początku kwietnia sporo popsuł zamiast poprawić (i7 @4.6 z gtx 980 daje komfort na każdej mapie na low ustawieniach)... Ale pomysł był ok wg mnie. Jeśli chodzi o tematyke II wojny to cieżko jest coś nowego wymyśleć... Wszystko już było, a nikt nie chcę po miesiącu mieć dosyć... Mogliby troche killstreak pogorszyć. Na dominacji zdecydowanie za łatwo się nabija drona czy warbirda...  Brakuje też PROMOD'a tak jak to było w cod4 (każdy ma te same perki, brak streakow, search & destroy)...

 

Btw. Szukam dobrych graczy w COD'a z PL... Moje obecne KD 2.79 (25 miejsce na świecie na PC)

 

Nie muszą być super pro. KD 1.6 wystarczy może, ważne żeby grał objective a nie DNA czy inne K.E.My na dominacji... 

 

steam: _t5un4m1_

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...