Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Casual shooter jak zawsze, szybko, łatwo i nawet nie musisz robić score streaków bo i tak Ci z paczki może wypaść i i tak komuś przywalisz. Na odstresowanie czy odskocznie od BF'a całkiem spoko.

 

W Black Ops 2 nie zawsze było szybko. Jak dla mnie oba Black Opsy pozostawiały trochę miejsca na myślenie taktyczne.

Natomiast MW3 to było hurra i do przodu ciągle na pełnym sprincie. Przynajmniej ja tak w to grałem. W tej części wprowadzili tryb likwidacja potwierdzona, który najmilej wspominam i dzięki niemu godziny spędzona na bieganiu po mapach dostarczały sporo radochy.

 

Zapytam więc jeszcze raz - zwracam się do wszystkich - nieco inaczej formułując pytanie: czy jest choć trochę taktycznie (BO2), czy raczej trzeba ciągle rushować (MW3)?

 

Obawiam się, ze na ciągłe bieganie jestem już za stary. Jeśli trafiliście w sieci na jakieś ciekawe filmiki z rozgrywki, wrzućcie proszę tutaj lub prześlijcie na PW. Do jutro pewnie podejmę decyzję: kupić czy nie. Dziś/jutro wbiję 10 generację w Titanfall. To chyba dobry moment by znaleźć sobie nową, dynamiczną rozwałkę jako odskocznię od Battlefielda. Miło się w to gra ale gracze z pingami powyżej 200 na serwerach używający smart pistol, bywają męczący.

 

Ghosta nie kupiłem. Czułem, że to strata czasu.

Link to post
Share on other sites

W tej części nie ma żadnej taktyki, nawet search and destroy to zasadniczo TDM tylko z dwoma obiektami gdzie możesz położyć bombę. Ta gra to bardziej arena shooter.

 

Poza tym obecnie na PC, to praktycznie tylko kill confirmed, tdm i dominację ludzie grają, ciężko z innymi trybami grę znaleźć.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

dużo osób skarży się z kartami amd więc trzeba poczekać na patch lub sterowniki od amd jak nvidia wydała to i może amd wyda, ja np mam teraz coś takiego że daje szukaj meczu i nic przerwało połączenie.. nie mówie o tym jak ludzie skarżą się też o niektóre mapy na których jest mega mało fps na kompach z nasa wiec no

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

Dla mnie gra troche nierówna.

 

Dobra fabuła,piekne filmy i przerywniki,ale grafika nie dorównuje BF4,Crysis czy Metro...zupelnie nie ta półka,a wymagania wyższe.

 

Scena na cmentarzu,momenty w drugim rozdzile jak chodzimy  po Atlasie i mamy ten samouczek...textury jak z 2010 r....no sory ( a mam na extra).Z drugiej strony dobry dzwiek,i dynamizm,fajne bronie......

 

dlatego .mam tak  mieszane uczucia co do tej gry daje mocne 6/10 .

Edytowane przez kuba223
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jest kilka rzeczy które mi nie pasują w tej grze. 24 godziny spędzone na multi więc coś tam mogę powiedzieć.

 

- Brak dedykowanych serwerów - netcode, lagi, beznadziejne hosty itd.

- Stosunkowo mało ludzi grających na PC ze względu na średnio udany port. Dropy fps na niektórych mapach, czasem nawet jakiś crash się zdarzy. Problemy z serwisem sieciowym, rozłączenia. W związku z czym rzadko kiedy można pograć jakieś ciekawsze tryby, wszyscy cisną TDM

- Mało broni, niezbyt równy balans pomiędzy nimi.

- System spawnów, 80% zgonów na multi, to strzał w plecy. Mam wrażenie, że są totalnie randomowe.

- UAV, wszędzie pełno tego cholerstwa i innych gadżetów dzięki którym wszystkich wszędzie widać. Nie mówię, że to złe, ale balans scorestreaków jest co najmniej słaby.

- Nie musisz już mieć konkretnego streaka w punktach, supply drop da Ci go za nic :) więc każdy może przysrać wrogom rakietą z orbity itd.

 

To by było na tyle. Podsumowując, jest to arena shooter dla każdego, nie trzeba mocno się przy nim wysilać i można się odstresować. Jeśli ktoś szuka bardziej taktycznego podejścia do FPS'a to powinien zagrać w coś innego. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jest kilka rzeczy które mi nie pasują w tej grze. 24 godziny spędzone na multi więc coś tam mogę powiedzieć.

 

- Brak dedykowanych serwerów - netcode, lagi, beznadziejne hosty itd.

- Stosunkowo mało ludzi grających na PC ze względu na średnio udany port. Dropy fps na niektórych mapach, czasem nawet jakiś crash się zdarzy. Problemy z serwisem sieciowym, rozłączenia. W związku z czym rzadko kiedy można pograć jakieś ciekawsze tryby, wszyscy cisną TDM

- Mało broni, niezbyt równy balans pomiędzy nimi.

- System spawnów, 80% zgonów na multi, to strzał w plecy. Mam wrażenie, że są totalnie randomowe.

- UAV, wszędzie pełno tego cholerstwa i innych gadżetów dzięki którym wszystkich wszędzie widać. Nie mówię, że to złe, ale balans scorestreaków jest co najmniej słaby.

- Nie musisz już mieć konkretnego streaka w punktach, supply drop da Ci go za nic :) więc każdy może przysrać wrogom rakietą z orbity itd.

 

To by było na tyle. Podsumowując, jest to arena shooter dla każdego, nie trzeba mocno się przy nim wysilać i można się odstresować. Jeśli ktoś szuka bardziej taktycznego podejścia do FPS'a to powinien zagrać w coś innego. 

 

Szkoda, że wcześniej tego nie napisałeś. Niestety już kupiłem.

Pograłem kilka godzin w kampanię i odkryłem, że gra tnie. Kiedy zaczyna ciąc, trzeba ją wyłączyć i uruchomić ponownie. Za każdym razem (w ciągu 3 godzin z 6 razy, jednym słowem: masakra!!!) pomagało. Zaliczyłem też jednego crasha po którym komputer się zrestartował. Singleplayer jest niezły ale po pewnym czasie zaczął mnie irytować - przy czym mnie wszystko po pewnym czasie zaczyna irytować.:)

 

Za multi jeszcze się nie wziąłem, bo UPC kolejny raz uraczyło mnie wielogonnym brakiem dostępu do sieci - sezon awarii trwa (co najmniej trzecia poważna w ciągu kilku tygodni).

Link to post
Share on other sites

AW traktuję jako odskocznię od Battlefielda. Titanfall rozstroił mnie nerwowo, więc postanowiłem zastąpić go czymś innym, równie radośnie infantylnym, szybkim i zabawowym. Trzeba sobie czasem zrobić przerwę od BFa na beztroską zabawę. W BFie wszystko próbuje być tak bardzo na poważnie, przez co najczęściej za bardzo się wczuwamy w rogrywkę. Dzięki CoD można od tego odpocząć.


Brak synchronizacji dźwięk w filmikach, w których występuje Hades i Spacey.


Chcę zacząć kampanię od nowa, ponieważ kilkanaście misji przeszedłem bez dostępu do sieci.

Jak zresetować ulepszenia szkieletu i zacząć od zera?


___________________________________________________________________________

Chcę zacząć kampanię od nowa, ponieważ kilkanaście misji przeszedłem bez dostępu do sieci.
Jak zresetować ulepszenia szkieletu i zacząć od zera?

Kiedy w menu klikam "Sklep", pojawia się komunikat:
"Musisz włączyć nakładkę steam w grze, że wybrać tę opcję."
W ustawieniach steam mam zaznaczone pole "Włącz dostęp do społeczności steam podczas gry".
Wciskam "shift+tab" skrót klawiszowy nakładki Steam i nic, nadal nie mogę wejść w opcję "Sklep".

Link to post
Share on other sites

Właśnie zainstalowałem i pograłem troche , bardzo szybka akcja ale dużo zależy od szcześcia , gdzie sie odrodzisz bo chwilami dostałem z 5 razy pod rząd w plecy przy odradzaniu więc średnio no i za dużo tych gadzetów radery , rakiety , drony , wieżyczki itp itd. Przez chwile myślałem że mi zabraknie przycisków na klawiaturze :roll:

 

Gra strasznie tnie , bez wzzględu na ustawienia , musza wypuścić jakąś łatke bo jest średnio :)

 

P.S gdzie ustawić grafike , w Kampani ? Bo w Multi nie moge mam wszystko na szaro ustawione automatycznie :>

Link to post
Share on other sites

Liczę że Treyarch zajmie się kolejną odsłoną bo black ops 2 w dniu premiery bylo bardzo dobrze zoptymalizowane i do teraz jest bardzo dobrze graną serią więc no, u mnie jak nie program przestał działać, to wywala do lobby a jak już gram to kilka map fajnie stałe 90fps a niektóre mapy to porażka mniej niż 40fps i lagi freezy itd

Link to post
Share on other sites

Ta gra jest albo jakaś zj...a albo ja już sam nie wiem , po pierwsze w trybie MULTIPLAYER nie moge ustawić GRAFIKI wszystko mam tak jak ustawi komputer "ZALECANE" dlaczego tak ? W Singleplayer moge normalnie wszystko ustawić :[

 

I druga sprawa , Wam też tak tnie ? Na początku rundy to masakra , tnie się to mało powiedziane , dpiero po jakiś 2 minutach wszystko chodzi jak trzeba ale i tak zacina tylko duzo mniej mam np. 70 klatek a za chwile 20 i tak co jakiś czas :/

 

Do tego żeby pograć w Multi to musze sie łączyć za każdym razem ze 20 razy :]

 

To jest jakaś KPINA czy co ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...