Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Może aby mieć zmienione ustawienia graficzne trzeba pierw w single player wejść ? i będzie w multi

zmienione? Ja dzisiaj kampanie ukończyłem 2 godziny temu i teraz chwile pograłem w multi 4 rundy, i tez

tnie na początku nawet myszka w menu a gra zainstalowana na SSD

Trzeba czekać na dalsze patchy może :D

No ja kupiłem w dniu premiery pierwszy raz w życiu w dniu premiery :D ale gra przyszła w

piątek 107zł dałem za grę, więc to chyba nie drogo jak w dniu premiery bo zwykle bywa

drożej jak patrze po grach w dniu premiery.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Ja na zalecanych ustawieniach, automatycznie ustawionych przez grę, mam nie mniej niż 90 fps. najczęściej 120 - 140. Tak było podczas kilku meczy rozegranych przeze mnie wczoraj. Nie zauważyłem również lagów i nikt mi się nie zrespawnował na plecach.

Mapy mi się podobają, grafika pasuje, wciąż jeszcze nie trafiłem na cheaterów ale to pewnie niedługo się zmieni. Ja po kilku meczach jestem zadowolony. Szkoda, ze w opcjach nie ma możliwości oglądania powtórek meczy (tego całego kina, czy jak to się w BO nazywało). No cóż...nie można mieć wszystkiego.

Link to post
Share on other sites

Ta gra jest albo jakaś zj...a albo ja już sam nie wiem , po pierwsze w trybie MULTIPLAYER nie moge ustawić GRAFIKI wszystko mam tak jak ustawi komputer "ZALECANE" dlaczego tak ? W Singleplayer moge normalnie wszystko ustawić :[

 

I druga sprawa , Wam też tak tnie ? Na początku rundy to masakra , tnie się to mało powiedziane , dpiero po jakiś 2 minutach wszystko chodzi jak trzeba ale i tak zacina tylko duzo mniej mam np. 70 klatek a za chwile 20 i tak co jakiś czas :/

 

Do tego żeby pograć w Multi to musze sie łączyć za każdym razem ze 20 razy :]

 

To jest jakaś KPINA czy co ?

Ja mogę wszystko zmieniać, nic mi nie tnie gra mi się przyjemnie. Świetna gierka.

Link to post
Share on other sites

Czy wy tez macie lag ~30FPS na początku misji jak ratuje sie tego czarnego premiera? Na samym początku mam lag 30FPS później wzrasta do 40FPS ale tak większość gry śmiga po 100FPSów tylko momentami tak zalaguje :( Jak myślicie to wina FX 8320? Już miałęm go zmienić ale jeszcze w BF4 dawał radę ale jeśli to wina proca nie gry no to mówi się trudno i idzie pod młotek :)

 

Patrząc po forach ludzie z AMD piszą, że maja użycie procka po 75% ja mam może max 40% wiec czy to moze coś oprogramowaniem/systemem na moim PC?

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Chcę zacząć kampanię od nowa, ponieważ kilkanaście misji przeszedłem bez dostępu do sieci.
Jak zresetować ulepszenia szkieletu i zacząć od zera?


________________________________________

"Usługa Call of Duty: Adwanced Warfare jest niedostępna. Spróbuj ponownie później."


Nie mam zamiaru owijać w bawełnę. Moje spostrzeżenia po trzech dniach grania:

Lagi, rubberbanding i wahania pingów - w jednym meczu spadki z kilku kresek do jednej. Zapowiadała się dobra gra a wyszło jak zawsze. Moja rada: nie kupujcie.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak możecie w coda na pc grać ale okej ;p Na konsoli obecnie są jedynie problemy z pingami i to nie zawsze (z reguły 18-22 jak najwięcej ludzi gra, ale bez tragedii) Prestiż 1 wbity lecimy dalej

http://i.imgur.com/4yiAoVU.jpg

Link to post
Share on other sites

Tylko z pingiem?

No to rzeczywiście zupełnie błahy problem...



Może komuś to choć trochę pomoże

mnie nie pomogło.


120 zł. wyrzucone w błoto.


Są problemy z singleplayer i dostępem do usługi online, więc co się dziwić, że w multi nie da się grać. To jest po prostu skandal. 6 listopada kupiłem i zainstalowałem grę i tego dnia jakimś cudem rozegrałem kilka meczy bez problemów. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Katastrofa! Żenada!

 

I to wszystko co mam do powiedzenia na temat tego g*wna.

Link to post
Share on other sites

Z ostatniej chwili: dałem wszystkie ustawienia na minimum i jest lepiej.

Wygląda na to, że to kolejna gra z mnóstwem graficznych wodotrysków, o których najlepiej zapomnieć, ponieważ po ich włączeniu multi robi się niegrywalny (opis komputera w sygnaturce). A pingi nadal skaczą to w górę to w dół - AW pod tym względem jest bardzo sprawiedliwe, więc raz ja mam przewagę w dostępie do serwera a innym razem przeciwnik. Jak cudownie...

Link to post
Share on other sites

Ja na dwóch mapach mam dropy, a tak to wszystko spoko na wysokich ustawieniach ( mówię o multi ). Tak czy siak, kwestie sieciowe i brak serwerów dedykowanych deklasuję tę produkcję na tę chwilę dla mnie. Pograć można, kilka rundek bo później netcode robi się już męczący.

Link to post
Share on other sites

Z ostatniej chwili: dałem wszystkie ustawienia na minimum i jest lepiej.

Wygląda na to, że to kolejna gra z mnóstwem graficznych wodotrysków, o których najlepiej zapomnieć, ponieważ po ich włączeniu multi robi się niegrywalny (opis komputera w sygnaturce). A pingi nadal skaczą to w górę to w dół - AW pod tym względem jest bardzo sprawiedliwe, więc raz ja mam przewagę w dostępie do serwera a innym razem przeciwnik. Jak cudownie...

Czy na twoim i7 na singlu są dropy z ok 100 i więcej do 30-40FPSów?

Link to post
Share on other sites

Pomyślałem, że może jednak coś z moim komputerem/internetem. Sprawdziłem na stronie pingtest.net. Wynik taki jak zawsze: A. Żadnym utraconych pakietów, ping 20, jitter 1. Uruchomiłem Battlefield 4 i rozegrałem kilka meczy na kilku polskich serwerach, Wszystko ok.


Czy na twoim i7 na singlu są dropy z ok 100 i więcej do 30-40FPSów?

 

Zauważyłem dropy, uaktywniają się szczególnie podczas filmików i potem już cały czas gra tnie. Restart komputera usuwa problem na jakiś czas (do następnego filmu lub czegoś podobnego). Odpalę jeszcze raz kampanię (może dzisiaj, może jutro) i jeszcze raz sprawdzę. Spróbuję podać dokładnie gdzie się tnie i jakie dokładnie spadki zalicza. Miło by było gdyby ktoś mi wcześniej napisał, jak wyzerować wszystkie osiągi w kampanii - wszystkie ulepszenia egzo i zacząć od zera.

 

 

Ta gra od strony technicznej to kaszana, wstyd, brak słów. W żadnej recenzji żaden spasiony wieprz piszący standardowe brednie (wszyscy piszą to samo, zasada: ctr+v ctr+c) nie wspomniał o tym, że od strony technicznej to po prostu katastrofa.

 

 

Najwyraźniej kryzys odbił się również na jakości gier. Może studia cięły koszty i zaczęły zatrudniać stażystów w miejsce doświadczonych programistów. Zresztą... to było do przewidzenia. tak jest zawsze, gdy ktoś tworzy grę, której jedynym celem jest zarabianie pieniędzy na "ulepszonym" silniku. Wspomniany silnik jest w wersji wczesna alfa a my jesteśmy darmowymi testerami. W kolejnej grze będzie w wersji beta i już będzie trochę lepiej. Trzecia gra na nim, będzie działać prawidłowo i wszyscy się będą cieszyć, próbując zapomnieć, że efekty graficzne pochodzą sprzed pięciu lat.

Edytowane przez est_ars
Link to post
Share on other sites

Ja mam w konkretnych miejscach zawsze tych samych spadki i nie wiem czy to wina procka czy gry :( Np jak jest misja c się tego murzyna ratuje to zaraz na początku zanim się wypuści mecha muchę jest 30 FPSów później podczas lotu muchy 40. Kolejna misja co się zeskakuje z heli i szturmuje to podczas szturmowania 30 nie wyjęte :( Więc co prcka wystawiać pod młotek i zamawiać i5 4690k czy olać bo to wina gry??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...