Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

juz wiem ze ten samochod go**o bedzie mnie irytowal na rowni z granatnikiem. W CoD4 gra wiecej osob niz w mw2. 3. Juz w listopadzie bede mial wszystkie kody! :(

 

Co do autka to takie coś pojawiło sie w polskim Targecie lata temu:) To była gierka...

Target - Służy do grania :/

Link to post
Share on other sites

Xfire o niczym nie świadczy. Ja np. nigdy nie używałem tego programu. Ciekawe ile jeszcze jest takich osób. Jakby MW1 też miało obowiązkową rejestrację steam, to ta platforma mogłaby ogłosić porównanie. A tak, to du*a. Ale chyba mw2 sprzedało się w większej liczbie kopii, więc jest popularniejsze. :(

Link to post
Share on other sites

W CoD i BF zauważyłem coś takiego ( CoD mowie tu o pcw! a BF o publikach!!) że w CoD jak zobaczysz przeciwnika to jest 90% szans że go ubijesz a w BF jakieś na moje zdanie 20%. Dojrzenie przeciwnika nie zapewnia fraga , zbyt szybko amunicja ucieka z BF mimo że UMP45 w CoD ma taki sam magazynek i taką samą szybkostrzelność jakoś więcej zostaje ammo w UMP. No i nie wyobrażam grać sobie PCW na BF.

 

Wole CoD za taktyke,szybkosc, i za to że jeśli X klan jest o wiele lepszy od Y to na sparze to widać. A w BF można skampić się tak że Cie nawet snajper nie zobaczy.

 

BTW. Intervention na CB jakoś jeszcze gra, ale karabiny snajperskie w BF to jest IMO dziwna rzecz.Zupełnie bezużyteczna, tak jak zresztą większość karabinów w tej grze.

Link to post
Share on other sites

Wole CoD za taktyke,szybkosc, i za to że jeśli X klan jest o wiele lepszy od Y to na sparze to widać. A w BF można skampić się tak że Cie nawet snajper nie zobaczy.

Ujmę to tak. Jeżeli jest to "klanówka" na zasadach CB, lub innych ligowych, to a i owszem. Jednak w COD4, było widać pewną monotonność, która występuje również w MW2. Granaty leciały praktycznie ZAWSZE w te same miejsca, gracze zajmowali standardowe pozycje, snajperzy ściągali, zawsze z tych samych miejsc. Jednym słowem, można było się spodziewać, co zrobi, i gdzie jest drużyna przeciwna.

 

Co do 1 v 1, to sprawa jest nie do końca sprawiedliwa. Postawmy obok siebie dwóch graczy. Jeden, doświadczony, grający w wielu ligach. Drugi, niedoświadczony, mający jednak, lepszą celność niż ten pierwszy. Kto wygra? Wiadomo - gracz z numerem jeden. Jest lepiej przygotowany taktycznie, wie mniej więcej, gdzie pobiegnie wróg, stara się wsłuchiwać w otoczenie. "Aim" tego drugiego, w takim przypadku na nic się nie zda. Dla mnie, w takich grach jak COD, bardziej liczy się celność, niż taktyka (choć ona również jest ważnym elementem) i tego się trzymam, grając z innymi ludźmi.

Link to post
Share on other sites

bulshit, taktyka jest wazniejsza od skila, nawet noba jak dobrze ustawic to zdejmie kilku, no chyba ze myszki obslugiwac nie umie

Po pierwsze. Wyraziłem swoje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać.

Po drugie. Zniż ton.

Po trzecie. Za PRO gracza nie uznam kogoś, kto dajmy na to, zabił mnie 15 razy z okna w plecy, pomimo, iż byłem dla niego niesłyszalny. A gdy spotykamy się w "cztery oczy", dostaje w tyłek.

Link to post
Share on other sites

Może przedstawię sytuację. Umawiasz się z graczem na 1v1 (początkujący). Na mapie spotykasz go na przeciw (nawzajem się widzicie). Zabijasz go, gdyż masz o wiele lepszą celność. Ostatecznie jednak - przegrywasz. Dlaczego? Pomimo, iż byłeś dla niego niesłyszalny, On zabił Ciebie w plecy, dużoo razy, co zaważyło nad zwycięstwem. Takiego gracza nie uznam za PRO.

Link to post
Share on other sites

Może przedstawię sytuację. Umawiasz się z graczem na 1v1 (początkujący). Na mapie spotykasz go na przeciw (nawzajem się widzicie). Zabijasz go, gdyż masz o wiele lepszą celność. Ostatecznie jednak - przegrywasz. Dlaczego? Pomimo, iż byłeś dla niego niesłyszalny, On zabił Ciebie w plecy, dużoo razy, co zaważyło nad zwycięstwem. Takiego gracza nie uznam za PRO.

Hehe a to dobre, ale wydaje mi się że obecnie walka polega na tym, żeby "zdjąć" kogoś w taki sposób żeby być niezauważonym. Sory ale rycerstwo umarło w średniowieczu. Na obecnym polu walki nie ma miejsca na honor. Liczy się efekt a nie styl i mi to odpowiada. :[

 

 

Właśnie się zastanawiam.W listopadzie będę mógł kupić jedną grę.A potem następną na gwiazdkę.Co kupić AC Brotherhood czy black ops(w listopadzie)?

Ja bym wybrał COD :) Do AC nigdy się nie przekonałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...