Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

yyy nic?

Żadna z tych gier nie jest warta pieniędzy które sobie za nie życzą...

Skąd to wnioskujesz?O COD'dzie wiem co powiesz."Chcesz dostać to samo co mw2 tylko w innym opakowaniu?Ale poproszę o jakiś argument o Brotherhood'zie.
Link to post
Share on other sites

Saiya-jin.W battlefieldzie istnieje takie coś jak recoil.NIe myśl że w bfie rozwalisz wszystko spray'ująć.Nie dziwne że nie zabijasz jak celujesz obok...

Strzelam seriami, ale ta gra chyba po prostu jest jakaś dziwna. Recoil istnieje też w CoD i moim zdaniem jest lepszy. W ogóle dla mnie bronie są lepsze w MW2. Większość broni z BC2 tak "pstryka" jak plastikowa zabawka. Sądząc po tym ile amunicji trzeba wpakować we wrogów, to można wyciągnąć wnioski, że to jest symulacja pola bityw... ASG. :[

Szybki jesteś. Już z 1,5 miesiące temu zamówiłem preorder w gram.pl :)

Link to post
Share on other sites

Saiya-jin przecież część broni z BC2 jest taka sama jak w MW2. Różnica polega na tym że w Battlefield nie ma tylu możliwości dostosowana broni do swoich potrzeb. A co do ilości pocisków potrzebnych do zabicia to chyba jesteś fanem RPD + Grip + Extended Mags ( nie wiem czy w ogóle w LMG da się to wybrać bo nie grałem tym praktycznie w ogóle), Bling Pro / Cold Blooded/ Steady Aim i G18 w akimbo. Do tego dochodzi hardcore i można załatwić i 5 lub więcej osób zbytnio nie przesuwając myszki.

Link to post
Share on other sites

Hehe a to dobre, ale wydaje mi się że obecnie walka polega na tym, żeby "zdjąć" kogoś w taki sposób żeby być niezauważonym. Sory ale rycerstwo umarło w średniowieczu. Na obecnym polu walki nie ma miejsca na honor. Liczy się efekt a nie styl i mi to odpowiada. :[

tak...tylko stawiając na przeciwko siebie 2 osoby na Rust na 1v1 nie wygra ten, kto lepiej celuje tylko ten, co będzie kampił po respach...

 

recoil w MW2 jest kijowy - broń tylko podrzuca, gdzie tak na prawdę np AK-47 powinno rzucać dookoła....tak na prawdę przy seriach do 5 strzałów (w niektórych broniach więcej, w innych mniej) każdy pocisk leci w miejsce kropki na cel. laserowym / krzyża na ACOG / czubka muszki...to nie jest dobry model rozrzutu

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Saiya-jin przecież część broni z BC2 jest taka sama jak w MW2.

Co z tego, skoro są inaczej wykonane?

 

A co do ilości pocisków potrzebnych do zabicia to chyba jesteś fanem RPD + Grip + Extended Mags ( nie wiem czy w ogóle w LMG da się to wybrać bo nie grałem tym praktycznie w ogóle), Bling Pro / Cold Blooded/ Steady Aim i G18 w akimbo.

Ke? A to niby skąd żeś sobie strzepał? W CoD wystarczy kilka pocisków i gość leży, a w BC trzeba walić i walić.

 

a gdzie na tym filmiku jest zabijanie pięścią Saiya-jin :[

1:15? Chyba, że to nóż.

Link to post
Share on other sites

A dla mnie nie, uzasadnij w takim razie dlaczego kampa na respa jest dla ciot?Bo sam tak nie umiesz?

Ja sam nigdy nie zniżyłbym się do takiego poziomu grając w żadną grę. Twórcy gry ustawili po kilka spawnpointów na mapie właśnie po to żeby wykluczyć takie zachowanie graczy. Jeśli podnieca cię strzelanie do kogoś kto jest zupełnie bezbronny i nie może podjąć żadnej akcji to jest bardzo smutne. Po co w takim razie grasz z kimkolwiek? Nie lepiej strzelać do jakichś nieruchomych celów np. tarcz? Jeśli kampienie na spawnie to twoja strategia gry w Modern Warfare 2 to równie dobrze możesz zacząć grać w lidze dla niewidomych. Gratulację że nauczenie się wszystkich spawnpointów zajęło ci 100 godzin. Ale dla mnie takie podejście do gry jest zj***ne.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie jest lepsze niż CoD 4, WaW, CS, BC2 i jak na razie wydaje mi się lepsze od BO, ale to się zobaczy dopiero, jak gra wyjdzie.

http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/170/5/6/AreYouFuckingKiddingMe_1200px_by_CrusierPL.png

 

Tylko to pasuje do twojej wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Mam takie samo zdanie jak Saiya-jin. Lagi zdarzą się raz na 50 serwerów. IWNet działa całkiem przyzwoicie. Do tego dochodzą różnorodne bronie, multum zadań do wykonania, dobrze zaprojektowane mapy (w CoD 4, podobała mi się tylko Broadcast), no i killstreaki. Mam przegrane ponad 900h, i gra dalej się nie nudzi. Jedyny minus, to oczywiście cheaterz'y :)

Link to post
Share on other sites

@Quanti

dobrze wiesz, że respienie jest swego rodzaju kamperstwem (na prawdę dobrze o tym wiesz, ale nigdy się zapewne do tego nie przyznasz :) )

przesadą jest stwierdzenie, że jest to zajęcie dla ciot, bo opanowanie respienia zajmuje sporo czasu....ale również przesadą jest usprawiedliwianie swojego zachowania czasem, który na poznanie respów się poświęciło....

granie 1v1 gdzie jedna osoba zna wszystkie respy jest bezcelowa...i każdy to wie, nawet Ty;

jeśli obie strony znają respy - może być ciekawie, aczkolwiek nie byłem świadkiem takiej potyczki

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...