Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Marze aby stworzyli tryb : Search and Destroy - bez perków i akimbo. (celowniki laserowe i termike itp przeboleje, byle by bez perkow i killstreakow)

 

akimbo...na to nie ma lekarstwa (poza prywatami), podobnie na tuby i perki...ale wejdź na Objective Barebones Pro i tam nie będzie KS'ów, a przy odrobinie szczęścia S&D trafisz ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

BTW to akimbo w ogóle jest potwierdzone?

nie było jeszcze listy broni (przegapiłem coś ;):wariat: ), ale skoro w MW2 był Winchester z 1887 to raczej nie widzę powodu dla którego takiej broni miało by nie być w BO....tak samo Glock czy M93, chociaż to zależy dokładnie od lat w których toczyć się będzie fabuła singla....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wg mnie akimbo będzie, nawet na okładce to widać ;)

http://bi.gazeta.pl/im/0/8145/z8145160X,Call-of-Duty--Black-Ops.jpg

 

Do akimbo nic nie mam, sam często korzystam z dwóch G18 i naprawdę to bardzo skuteczna broń. :)

Ale tuba rzeczywiście jest nobska (nie używam).

A co złego jest w celownikach laserowych? Mi z niektórych broni słabo się celuje (np M4, ACR, Vector) i dlatego dodaję do nich celownik laserowy. Po to takie coś w grze jest żeby móc tego użyć.

 

Co do cheaterów to w MW2 to prawdziwa plaga. W większości meczów przynajmniej jedna osoba ma WH albo jakiegoś innego cheata. To naprawdę bardzo wkurzające, kiedy jakiś nob z wh zdejmuje cię przez ścianę. ;)

A nie mówię już o trybach Hardcore bez killcama, tam królują wszechobecni AIM-bot'erzy. Skąd mogę to wiedzieć skoro nie widzę jak koleś mnie zdjął? Jeśli koleś dał ci 5 razy rzędu heda to chyba można się domyślić co się dzieje.

Oj powinni poprawić VAC, powinni...

Link to post
Share on other sites

Heh Zeratul byłem lepszy :P

oh rly :o:P:D

a co powiesz na to:

http://img265.imageshack.us/img265/4753/wasteladholyshit.th.png

:)

też Wasteland, tylko za późno screena walnąłem :)

ten screen był gdzieś tutaj w ten wątek wrzucony, ale nie mogę znaleźć, więc jeszcze raz wrzucam :)

 

tyle ze ja WH uzywam :/

tak....wczoraj prawie w to uwierzyłem :P

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Heh Zeratul byłem lepszy :P

oh rly :o:P:D

a co powiesz na to:

http://img265.imageshack.us/img265/4753/wasteladholyshit.th.png

:)

też Wasteland, tylko za późno screena walnąłem :)

ten screen był gdzieś tutaj w ten wątek wrzucony, ale nie mogę znaleźć, więc jeszcze raz wrzucam :)

 

Cheater :P:P:P

A na serio, wygląda na to, że jesteś bardziej PRO ode mnie :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...