Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

ja, swiety, koles z hussars i marccc

tego no-life'a świętego brać będziesz do składu :lol::rotfl:

@.daft

grałem z Quantim nie raz....i aby zażegnać ten spór (zagrać se możecie, mi to tam rybka, chodzi aby nie było chamstwa w temacie) wystąpię w roli mediatora....

nie wiem ile masz przegranych godzin w MW2 i na jakich statach na ogół końcysz mecze, ale proponuję nie lekceważyć tego pana z Jokerem na avatarze :P może nie jest on najlepszym graczem jakiego znam, ale na pewno plasuje się w czołówce tutaj się udzielających....ścisłej czołówce

powtarzam swoją radę - przejrzyj temat parę stron wstecz i zobaczysz że Quanti wie czym jest ESL itp....a potem dopiero komentuj....

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a wezme, wiesz swiety moze i jest nolife ( i nie lubi mnie :P ) ale jak sie powie ze jest frajer do skopania to zawsze jest chętny.

 

nie lubi mnie bo ja od poczatku jak mam mw2 rzucalem sie o 1v1 ( a nobem bylem jeszcze, 55lvl 0 prestiz) no i w dupsko srogo dostalem ( 1 z 3 moich porazek, jeszcze 1 byla z kojotusem na snajpy i 1 z marcc ale ten sam lvl mialem i ciagle 1 kreske w pingu mimo ze ja hostem bylem o0 [ z yoszimu nie pamietam wyniku, zagram jeszcze raz to dopisze]). Wiec chcialem rewanz i pisalem do niego glupoty ( bo on taki pr00 elo byl a ja taki szaraczek) i wkurzyl sie na mnie ze mu du*e zawracam ciagle i jak sie pytam o 1v1 to mowi zebym spier*&lał :sciana:

Link to post
Share on other sites

40 stron tego tematu to chwalenie sie jak sie kogos dojechalo z lamerskimi klasami, ile atomowek sie zdobylo etc. nie chce mi sie tego wszystkiego czytac. fakt, zobaczylem 1 wypowiedz nie patrzac na poprzednie. ocenilem z gory. odnosnie sceny, niestety ale u nas nie ma dobrych druzyn, sa przecietne ktore mysla, ze sa bardzo pro. tak samo z graczami. husarsi dostali od nas ostatnio i zaczeli nas wyzywaz od noobow za naszymi plecami ( scena jest mala wiec wiesci szybko sie roznasza ). osobiscie nie mam nic do nich poza 1 osoba ktora sam osobiscie wywalilem ze swojego teamu - gerwazy. bardzo arogancki, nie dajacy sobie nic powiedziec osobnik. albo VT z ktorymi przegralismy final na modernwar sd. pare tygodni pozniej kilku z nich musialo kupic nowe klucze do MW2 bo... ich zbanowali.

odnosnie Quantinum, nie wiem jak gra. tak jak napisalem wyzej, przeczytalem, usmiechnalem sie ( 95% takich osob pisze, ze ile juz osiagnelo w tej grze nie majac pojecia o czym pisza ) i odpisalem. w MW2 nie gram juz bo ta gra ma wiecej minusow niz plusow. bledow nie poprawili tylko wydaja kolejne DLC zeby zarobic kase. zobaczymy jak bedzie wygladalo black ops z dedykami.

koniec tematu.

Link to post
Share on other sites

nie nie koniec, zagrajmy. z 2 strony, lepiej grac u nas w Polsce, bo w Europie na TDM są perki, na s&d nie ma, ale fakt ze na eslu sa opcjonalne perki mnie zniesmacza. Do hussarsow, skoro ich znasz to znasz pewnie tez AoS nie?

 

''( 95% takich osob pisze, ze ile juz osiagnelo w tej grze nie majac pojecia o czym pisza ) ''

myslisz ze pisalbym ze zdobylem iles tam headow z ump i ze mam dajmy na to czerwony kamuflaż ?

 

 

michał, mówiłem już , ok ale Ty tylko noża możesz używać :P bo ja gram juz 10h w bc i dalej nie wiem o co chodzi :sciana:, ale z heli juz 4 osoby zabilem ... sam przyznaj ze pr0.

Link to post
Share on other sites

1 vs. 1 w BC2 :ciekawy: :P

 

nie mam BC2.....pogadaj z MJ'em nt zasilacza i gry w ramach USS to pomyślim (bo wtedy na nowego kompa wysępię od rodziców jak zasilacz będzie :P )

 

40 stron tego tematu to chwalenie sie jak sie kogos dojechalo z lamerskimi klasami, ile atomowek sie zdobylo etc. nie chce mi sie tego wszystkiego czytac.

mówiłem jasno - parę stron wstecz...

 

odnosnie Quantinum, nie wiem jak gra. tak jak napisalem wyzej, przeczytalem, usmiechnalem sie ( 95% takich osob pisze, ze ile juz osiagnelo w tej grze nie majac pojecia o czym pisza ) i odpisalem

IMO w tym wypadku się bardzo pomyliłeś....i idąc dalej skoro Quanti chce grać to powinniście chyba zagrać....będzie wiadome kto lepszy (przy okazji wyjdzie kto kiedy lagował, jakiego WH używał i z jakimi n00Bowskimi brońmi latał :P bo przy takich okazjach często tym się ludzie tłumaczą, ale myślę że nie na tym poziomie...Quanti nie tłumaczył się po przegranej z Kojotusem, przyznał że jest dużo lepszy na Barretty :) )

 

ja osobiście mogę zagrać w składzie takim jak wymienił Michał na Quantiego...ale osobiście znalazł bym chyba lepszy :) i do tego byłby świetny host :P jednakże nadal uważam, że Quanti nie ma szans wtedy....a na CB grać nie będę....na rzucane noże to co innego :P:sciana: (ew. jakaś knife-arena w CS :P )

 

UT2k4 - też świetna gra i w nią grałem niegdyś całkiem dobrze, ale zaprzestałem tego jakieś 2 lata temu....ale to na inny temat dyskusja....dodam tylko, że w UT2k4 boty są najsłabsze, więc nie jest to tak skillowa gra jak mówi .daft - lepsze boty są w UT ('99), najlepsze w UT3, więc ta ostatnia jest (teoretycznie) najbardziej skillowa

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

IMO w tym wypadku się bardzo pomyliłeś....i idąc dalej skoro Quanti chce grać to powinniście chyba zagrać....będzie wiadome kto lepszy (przy okazji wyjdzie kto kiedy lagował, jakiego WH używał i z jakimi n00Bowskimi brońmi latał :) bo przy takich okazjach często tym się ludzie tłumaczą, ale myślę że nie na tym poziomie...Quanti nie tłumaczył się po przegranej z Kojotusem, przyznał że jest dużo lepszy na Barretty :sciana: )

 

 

nie tłumaczyłem sie po porażce z marccem, zreszta wiedziałem ze przegram, nie wiem czy Ci mowilem ale on jest (przynajmnie ostatnio był) na 1 miejscu w polsce 1v1 esl mw2. A ja bylem taki nobek i sie rzucalem to odprawil mnie :P ale rewanz na pewno będzie, tylko pocwicze jeszcze troche :)

 

 

blizz, sp******j mi z tym yoszimu ! :PP

Link to post
Share on other sites

1) Quanti....to co ja powiedziałem to weź w cytat....

2) o meczu z tym kolesiem nic mi nie mówiłeś, więc nie wiedziałem czy się tłumaczyłeś czy nie..."Kojota" poznałeś przeze mnie, więc dlatego o tym meczu wspomniałem....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

albo dawajcie na same rzucane noże :D:P:sciana::P:evil::):D

dobra, biorę tarczę :P:):P:P:P

same noże znaczy same noże :P broń podstawowa to SMG / AR / LMG / Snajpa....

pozdrawiam

 

EDIT

ciekawie się robi jak któryś z graczy dorywa się do Pave Low'a albo Apache'a :D

Link to post
Share on other sites

IMO w tym wypadku się bardzo pomyliłeś....i idąc dalej skoro Quanti chce grać to powinniście chyba zagrać....będzie wiadome kto lepszy (przy okazji wyjdzie kto kiedy lagował, jakiego WH używał i z jakimi n00Bowskimi brońmi latał bo przy takich okazjach często tym się ludzie tłumaczą, ale myślę że nie na tym poziomie...Quanti nie tłumaczył się po przegranej z Kojotusem, przyznał że jest dużo lepszy na Barretty )

Średnio sensowne są takie pojedynki, bo tutaj wszystko zależy od tego, kto kogo pierwszy zobaczy, a niekoniecznie od umiejętności.

Link to post
Share on other sites

albo od znajomosci respow,szybkiej myszki i refleksu, troche silla, celnosci , i prawidlowego spawna i przemieszczania sie., nie biegania tylko ciaglego chodu na kucaka, padania na placka ( noobskie ale stosowane) gdy sie zobaczy przeciwnika, dobrej broni, reszta sie zgadza.

 

 

 

EDIt: mysle ze to ja vs ilus tam was to mozna sprobowac, nie sadze zebym przegral bo zobacz :

 

zanim ktorys z Was mnie zabije, ja ubije z 3 z Was bo duzo Was bedzie nie? a zanim wy wyczaicie mnie jednego i w dodatku zabijecie to tylko 1 frag, a mi przed tym kilka wpadnie, ale chetnie bym sprobowal cos takiego

Link to post
Share on other sites

ostatnio gram 1v1 , 1 runda jestem hostem i wygrywam jednym fragiem, potem zmiana hosta i dostaje w du*e 30-6 wiec cos jest nie tak nie?

 

owszem, wychodzi na to, że coś nie tego....

trza by Yoshimu wziąć na spectatora i hosta to by lagów nie było przy jego necie :sciana:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...