Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeszcze nie, ale chyba obejrzę, jak taki "horror" to z pewnością. Troszkę mnie nudzi teraz Code geass, więc może sobie obejrzę.
A miałem takie 3 pod rząd fajne anime
Angel beats 
Guilty Crown
Elfen lied 
A teraz ten code geass mnie przynudza, znaczy się obejrzałem 12 odcinków w przewie między Angel beats a guilty crown.
@Numik
Ale mnie wciąga to anime, jest genialne, skończyłem już 2 te historie (8 odcinków) i stwierdzam że pierwszy raz się przestraszyłem anime , w sumie najgorsze było to jak się dowiedziałem że ona już była martwa...Jutro sobie obejrzę do końca cały sezon, a ciekawi mnie też 2 na czym polega. :)

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

Skończyłem Higurashi no naku koro ni, 2 sezony
Chyba najlepsze anime jakie do tej pory oglądałem , fabuła bardziej mi się podobała niż w Death Note, Co prawda 2 sezon trochę się zmienia i wszystko wtedy już jest wiadome, a 1 sezon wygląda jak tylko wstęp do 2 sezonu. W 2 sezonie poprawia się kreska, a trzeba Powiedzieć że na początku 1 sezonu (pierwsze 4 odcinki) postacie wyglądały okropnie ! Mimo wszystko po obejrzeniu wszystkich odcinków pozostają pytania od czego to się zaczęło i skąd się to wzięło.
Jedyny minus to to że był zbyt mały balans tej "brutalności" gdzie w 1 sezonie było go nad to , a w 2 za mało.
Teraz zabieram się za Ao no Exorcist

Mam nadzieję że mi się spodoba :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie czy hunter x hunter 2011 to odnowienie starej? Bo starej nie oglądałem a za nową się zabrałem i jak patrzyłem to postacie były niemal identyczne? Co do Shingeki to, zarąbiste jest, szkoda że ma tylko 25 odcinków, liczę na to że będzie 2 seria i koniec razem z mangą bo nie lubie gdy manga nadal trwa a anime się kończy.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie czy hunter x hunter 2011 to odnowienie starej? Bo starej nie oglądałem a za nową się zabrałem i jak patrzyłem to postacie były niemal identyczne?

 

Tak, to odnowienie. Stara wersja skończyła się na długo przed mangą.

 

Ale z mangą jest znowu taki mały problem, że znowu ma status "hiatus". I to od dłuższego czasu. W dodatku hiatus zaczął się w momencie gdy mieli wyruszyć na zupełnie nową przygodę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Mamy jakichś fanów? Jeśli tak to piszcie jakie anime lub manga najbardziej zapadły wam w pamięć. Jakie momenty was wzruszyły lub rozśmieszyły, kto jest waszą ulubioną postacią, co podoba się wam w kulturze japońskiej. Mówiąc ogólnie: Temat do luźnych rozmów na tematy związane z Japonią, mangą i anime. Zachęcam do rozmowy i mam nadzieję że nie jestem jedyny na tym forum xD

 

// pozwoliłem sobie podpiąć Twój temat z już obecnym o tych zainteresowaniach.  wormadam

Link to post
Share on other sites

Od siebie Polecam Sword art Online (chyba żadne anime mnie tak nie wzruszyło) Shingeki no Kyojin (genialna fabuła) High School DxD (jeśli ktoś lubi echii to się nie zawiedzie, nie dość że cycki to jeszcze zabawne i ciekawa fabuła :D) oraz High School of the Dead (jedno z nielicznych jeśli nie jedyne anime z zombiakami, okraszone genialną fabułą i postaciami oraz potrafiące rozbawić oraz wzruszyć :) ) Jeśli ktoś chce coś więcej pisać na pw :)

 

 

Ps. No i oczywiście 3 "tasiemce" które każdy chyba zna czyli Naruto Shippuuden, Bleach oraz Fairy Tail  (to ostatnia jak dla mnie jest najlepsze) jest jeszcze One Piece ale  to tylko dla wytrwałych, około 1000 odcinków może przerazić osoby chcące zacząć je oglądać)

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

Obejrzałem już z 50 czyli dość mało, w tym tasiemce takie jak naruto, bleach, fairy tail, hxh 2011. I najbardziej które mi się spodobało i do tej pory wracam do niego to Higurashi no naku koro ni(po prostu kocham to anime), strasznie lubię anime typu horror, masakra. Tak jakoś je lubię, pod względem fabuły, chyba jednak najlepiej zrobionym było Death Note.
Edit : Zapomniałem dodać jeszcze genialne anime jakim jest FMA brotherhood
Jak ktoś chcę komedie to na pewno Binbougami ga! 

Z obecnie lecących można na pewno obejrzeć hxh 2011, Rozen Maiden 2013, Attack on titan, który już był już wspominany.

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...