Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

I niech nikt mi nie pisze,że ciężko się zdejmuje i zakłada chłodzenie na tej karcie bo robi się to banalnie prosto.

możesz napisać trochę krok po kroku od czego zacząć

 

aa właśnie a jak jest z gwarancją jeśli się samemu zdemontuje ?

Edytowane przez forttres
Link to post
Share on other sites

możesz napisać trochę krok po kroku od czego zacząć

Odkręcasz wszystkie śrubki z backplate , potem boczne przy wyjściach DVI w sumie 15 szt / chyba tyle naliczyłem /

następnie delikatnie ściągasz PCB z chłodzenia, jak nie chce zejść to pozwól mu się ześliznąć,

Wyciąg wtyczkę wentyli i po problemie , a... wtyczka strasznie mocno trzyma się w gnieździe, trzeba użyć siły .

 

aa właśnie a jak jest z gwarancją jeśli się samemu zdemontuje ?

Robiłem to z kumplem u którego kupiłem GPU więc żadnych problemów nie przewiduję :D

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko bardzo sceptycznie do nich podchodzę i na mnie nie zarobią więcej niż kosztuje Xonar DX.

Hehe ... i masz rację ;)

 

Masakra, bite 4 godziny konfigurowania durnej myszy logitech G700 :/

Kto to wymyślił :!:

Ledwo doszedłem do ładu z klawiaturą G13 a teraz mysz.

Dochodzę do wniosku, że najprostsze rozwiązania są najlepsze :D

A wynalazki z serii G Logitech są dla masochistów ;)

Muszę ruszyć z moddingiem, bo do zabaw z tego tupu "zabawkami" nie mam

sił %-)

Link to post
Share on other sites

e tam g700 trudna w konfiguracji? Mam ją od 3 dni i aż tak źle nie było xD

Tak, ale miałem problem aby wszystkie przyciski przypisać w grze, nie chciało za cholerę :/

Ale po próbach i testach udało się :D

W tej myszce odrażający jest ten chropowaty plastik :o , myślałem, że będzie taki jak w M 705 ;)

No ale jakoś się przyzwyczaję albo ją sprzedam :)

Link to post
Share on other sites

I mam jeszcze jedno pytanie w biurku mam dużą półkę(z drzwiczkami z przodu) na peceta ale jest tam mały przepływa powietrza czy jeżeli z tylu wytnę dziurę na wentylator 120mm lub 140mm i podepne go do pc (bądz przerobie na usb) ustawie na wolne obroty to czy temperatury spadną(i czy nie będzie on strasznie głośny)?

Link to post
Share on other sites

I mam jeszcze jedno pytanie w biurku mam dużą półkę(z drzwiczkami z przodu) na peceta ale jest tam mały przepływa powietrza czy jeżeli z tylu wytnę dziurę na wentylator 120mm lub 140mm i podepne go do pc (bądz przerobie na usb) ustawie na wolne obroty to czy temperatury spadną(i czy nie będzie on strasznie głośny)?

A co zrobisz z przodem ?

Wytnij całą płytę, jak zrobisz tylko dziurę i wstawisz tam wentyl to będzie głośno, zwłaszcza jeśli płyta zacznie rezonować.

Drzwiczki wykręć, będziesz miał lepszy przepływ powietrza.

BQ są bardzo dobrymi wentylami :D

Link to post
Share on other sites

czy na chłodzenie Fortis założe BQ silent wings?

Mam wrażenie ,że za pomocą tych gumowych uchwytów nie bardzo założysz na pierwszą rev.

na 2 założysz ponieważ masz do wyboru dwa systemy mocowania.

No ale one troszkę kosztują, niestety :/

Jak już to kupuj z PWM do 1500 obrotów, są ciche i wydajne

Lecz jeśli nie zależy Ci na wyglądzie, to za te pieniądze znajdziesz coś lepszego niż BQ :D;)

 

Drzwiczki właśnie z przodu raczej zostaną i tylko plecy wyrzuce.

To czym ten Twój pc będzie oddychał :?:;)

Chcesz robić wyloty powietrza nie interesując się którędy chłodne ma się tam dostawać ... hmm ... :o

A powinno przodem obudowy, zastanów się nad tym ;)

Link to post
Share on other sites

Aha czyli wyjmuje drzwiczki i to wszystko bo z tyłu jest tylko gdzies 5-10cm przelotu.

 

 

To co polecasz na Fortisa,bo jednego BQ Silent Wings i tak kupie do brutusa albo na przód lub tył jeszcze nie zdecydowałem się.

 

Ten wentylator będzie dobry?

http://www.morele.net/be-quiet-silentwings-pure-120mm-18-5-dba-bl043-322735/

Edytowane przez kserax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...