Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

@ rexlu - ja zamówiłem obloty (24pin, 2x 6pin, 2x sata II, 1x sata III) w sleeveking 2 tygodnie temu i jeszcze ich nie wysłali. Dostałem maila że mieli w piątek wysłać, także nie jestes jedynym czekającym na przesyłkę od nich ..

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

@ rexlu - ja zamówiłem obloty (24pin, 2x 6pin, 2x sata II, 1x sata III) w sleeveking 2 tygodnie temu i jeszcze ich nie wysłali. Dostałem maila że mieli w piątek wysłać, także nie jestes jedynym czekającym na przesyłkę od nich ..

 

Hah mi ciągle mówią że mam kabel sata w prezencie, już generalnie 3 powinienem dostać %-)

No ja dostałem w piątek wiadomość, że źle nadali i paczka do nich wróciła, wtf ?

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

Mi też napisali że dostane mały upominek...mam nadzieje że w tym tygodniu to dostanę, bo troche długo to już trwa. W sumie to przez 5 dni zamówienie miało status gotowe do wysłania, więc można było się szybciej uwinąć z wysyłką.

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Ehh, upominek nie ma co mówić zaiste zajebi***, przynajmniej będe wiedział by zamawiać oploty gdzie indziej.... Nie myślałem przy składaniu zamówienia że to będzie tyle trwało. Ale cóż, najwyżej jak będę znowu potrzebował oplotów poszukam innych źródeł

Link to post
Share on other sites

Ja potrzebuje 6-8 śrubek do przykręcenia mobo nie masz takich na zbyciu ;)?

Każda buda ma inne , ja miałem kilka i do każdej były inne gwinty / wielkość / otworów w tacce.

 

Ale cóż, najwyżej jak będę znowu potrzebował oplotów poszukam innych źródeł

Ja już znalazłem " Darmacz " ma sklep i jutro będę tam zamawiał , zobaczymy jakie maję tempo.

http://www.darmacz.pl/

Link to post
Share on other sites

Mi też napisali że dostane mały upominek...mam nadzieje że w tym tygodniu to dostanę, bo troche długo to już trwa. W sumie to przez 5 dni zamówienie miało status gotowe do wysłania, więc można było się szybciej uwinąć z wysyłką.

Ja tam nadal mam gotowe do wysyłki ;p

Link to post
Share on other sites

Wywaliłem dziś dyski do zatok. założyłem przedłużki sygnałowe i ...

- chciałem żeby zrobiło się pusto w budzie ale zrobiło się dziwnie łyso bez tego koszyka :co:

- nie kupujcie tych przedłużek sygnałowych, jednej brakowało w komplecie / pojedynczego kabelka HDD LED.

W fabryce nie dali :/ A ja zauważyłem dopiero dziś. Nawet sprawdzałem fotki na forum czy przypadkiem nie zgubiłem

go ale na zdjęciu też go nie ma. Po za tym kable we wtyczkach są pomieszane / sygnałowe led / trzeba piny zamieniać

tak aby wtyczka była normalną stroną wpięta.

 

Jeszcze jak jutro wyjmę GPU / sprzedana / to się biednie zrobi na dwa, trzy dni.

No i jutro zamawiam przedłużki u Darmacza pojedyncze GPU . Takie jak na fotce.

http://www.darmacz.pl/bmz_cache/0/0cdba44e3f31a121e5fd17b37a63c21c.image.300x209.jpg

Oczywiście białe :D

 

http://images42.fotosik.pl/490/8622c3c113fb3513.jpg

 

Kable za tacką nie poukładane , nie miałem czasu. Muszę tą dziurę :o zatkać po prawej od kota %-)

I ten kabel usunąć zza kociaka, dopiero teraz go zauważyłem :/

Edytowane przez jacekgothic
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...