Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

heh ja mam te low profile 16 gb 4x4 za 400zł równe ;p (1600mhz)

I nie dośćże ładne są te czarne to jeszcze porządne :)

 

jeszcze jak mi oploty przyjdą i wsyzstko ogarnę to dodam wam zdjęcia, bo narazie pasek led dodałem jeden (10cm niebieski), troszku pookładałem pododawałem i fajnie się będzie z przedłużkami prezentować, a przynajmniej powinno ^^

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

Nie mam nic wspólnego z gostkiem który ma sleeveking.pl .

On podobno jest z Łodzi ...

Wydawał mi się uczciwy i miał bardzo dobre ceny, więc go polecałem.

Każdy chce zaoszczędzić parę groszy.

A, że gość okazał się niekompetentny, to już nie moja wina .

Ja mam nauczkę aby już nikogo nie polecać, bo można sie przejechać.

 

Ale mnie gość wk*****ł !!!

ku**a żebym ja świecił oczami za jakiegoś niekompetentnego ...

Trzeba w sygnaturze odnotować i ostrzegać .

ku**a MAĆ !

 

A Was jeszcze raz PRZEPRASZAM

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ten koleś chyba robi te przedłużki dopiero jak zamówienie dostanie...

Też mi się tak wydaje, to podobno jakiś student.

 

Pisałem do gościa i podobno wysłał wszystkie zamówienia.

Z jednym były problemy podobno z winy poczty, nieczytelny adres.

Tyle udało mi się dowiedzieć.

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Ale mnie gość wk*****ł !!! ku**a żebym ja świecił oczami za jakiegoś niekompetentnego ... Trzeba w sygnaturze odnotować i ostrzegać . ku**a MAĆ !

spokojnie szkoda nerwów ja teraz po jego mail pije piwko dla ukojenia przed spaniem :) .
Link to post
Share on other sites

jacekgothic, ale nic nie jest z twojej winy przecież : ).

 

Ja tam ciągle do nich piszę. Ponoć to u mnie nieczytelny adres ... to jak to piszą : O i 2 tygodnie żeby się o tym dowiedzieć nice ...

A kolega sleeveking nie jest sam, on ma jakąś brygadę chyba -.-. Ale oploty robią dopiero jak zamówienie, co w sumie jest oszukiwaniem klienta bo na stronie pisze ze stan na magazynie średni czy coś w tym stylu.

Link to post
Share on other sites

tak wentyle na auto normalnie to 10 procent w stresie to tak 30-40 przy takiej temperaturze to chyba powinno być na maksa heh

Nie koniecznie, a jak reszta temp karty ?

A co do obrotów, musieli z nimi zjechać aby się mogli chwalić cichszą pracą o te 14 decybeli w porównaniu z referentem

 

Gdyby się na max kręciły to byś hałasu nie wytrzymał %-)

Link to post
Share on other sites

 

na rdzeniu ok 40 w stresie 60 pamięci 25

 

A co do obrotów, musieli z nimi zjechać aby się mogli chwalić cichszą pracą o te 14 decybeli w porównaniu z referentem

 

heh wiem na full obroty masakra czyli coś za coś

 

zazdroszczę ci tej chwili rozpakowywania robi wrażenie, to może jakieś wspólne testy na naszych pc dzieli nas 70 km godzinka jazdy.

Link to post
Share on other sites

Takie temp. przy DC II na sekcji to normalne. Nie masz się czym martwić. ;)

MOBO Asusa, niebawem GPU Asusa, tykająca bomba z opóźnionym zapłonem :D

Dobrze,że reszta BQ ;)

 

zazdroszczę ci tej chwili rozpakowywania robi wrażenie, to może jakieś wspólne testy na naszych pc dzieli nas 70 km godzinka jazdy.

Na mnie niestety to już wrażenia chyba nic nie zrobi :cry:;)

Parę lat wstecz zrobił na mnie wrażenie Mugen :o ale potem już nic, niestety :/ Chyba dla tego zabrałem się za moddowanie.

Jak sam sobie czegoś nie zrobisz, to nie będziesz miał tak jak Ty chce tylko jak prawie cała reszta społeczeństwa, czyli ni jak ;)

A ludzi moddujących budy w naszym za*****m kraju jest naprawdę mało.Zarobki są tak marne a ceny tak wysokie, że ludzi po prostu nie stać na takie zabawy :/ Ubolewam nad tym, ponieważ jest to naprawdę zaje*** zabawa. A najważniejsze im więcej osób robiących modyfikacje, tym większe doświadczenie ogółu i mniej kłopotów z rozwiązywaniem problemów :)

 

Pomyślimy :D

Link to post
Share on other sites

co myślisz o jednym czarnym a drugim białym?

Raczej dwie białe 8 pin PCIE, jedna 8 pin ATX i 24 pin cała biała z białymi wtyczkami / zamiast czarnych .

Gdzie i za ile można dostać takie?

A no tu http://www.darmacz.aq.pl/e-sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=23_29&products_id=232 Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...