Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

A jak tam plany modernizacji wentyla?

Nic z tego .

Nie da się odwrócić obrotów wirnika względem stojana :/

Niestety po dogłębnej analizie pomysłu gra nie warta świeczki ;)

 

a co zrobiłeś z makaronami?:D

Jeszcze nic :D

 

Postaraj się te makarony zmienić 24pin.

Zamówiłem u Drarmacza przedłużkę z oplotów które będzie miał dopiero za jakieś 10 dni .

Mówił, że świetne. Będę miał z nich przedłużki jako pierwszy w tym kraju :P

Link to post
Share on other sites

A jak Jacek chcesz pastę wymieniać, to podobno po zdjęciu DC II ciężko to wszystko później do kupy złożyć

A co tam może być ciężkiego do złożenia ?

Przecież nie ma tam 100 drobnych elementów :D Jest tylko 4 elementy i trochę śrubek ;)

Muszę jeszcze poczytać czy opłaca się pastę wymieniać, bo tylko procesor GPU może będzie chłodniejszy.

Reszta to thermopad , gustowny różowy :o , Którego nie wiem czy opłaca się wymieniać

 

http://image.ceneo.pl/data/products/10023284/i-3m-thermopad-1-0x-20x-120mm.jpg

 

http://www.ceneo.pl/10023284?se=44BTyLhHThNi9tvQuqz5GT_H4ZjbMHZt&gclid=CODep8eFm7ECFUJL3wodKXMHfA

Link to post
Share on other sites

Dlatego napisałem podobno, bo już nie pamiętam kto to pisał.

Zmieniłem pastę w GPU :D na Shin-Etsu X-23-7762 temperatury spadły o jakieś 8 stopni.

Karta była poskładana tandetnie :/ dwie " kości " pamięci nie stykały się thermopad'em, wcale nie były chłodzone :!:

I niech nikt mi nie pisze,że ciężko się zdejmuje i zakłada chłodzenie na tej karcie :D bo robi się to banalnie prosto.

 

to i tak masz nie dużo bo u mnie nawet 110 stopni jak były upały, teraz to koło 100 stopni w stresie.

Zdejmij chłodzenie i sprawdż czy wszystkie termopady dolegają .

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

No to niezła komedia. W życiu bym się nie spodziewał że taka firma może taką kaszankę z kartą odwalić. Jesteś pewny że jak chłodzenie było pozkręcane to pady nie przylegały do pamięci?! Bo to aż trudno uwierzyć że karta była w takim stanie stabilna.

Link to post
Share on other sites

No to niezła komedia. W życiu bym się nie spodziewał że taka firma może taką kaszankę z kartą odwalić. Jesteś pewny że jak chłodzenie było pozkręcane to pady nie przylegały do pamięci?! Bo to aż trudno uwierzyć że karta była w takim stanie stabilna.

Tak, nie było śladów na padach po tych 2 kościach, powinny były się odcisnąć / odbić jak cała reszta :/

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...