Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation Vita


Recommended Posts

http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Console-Tearaway-LittleBigPlanet/dp/B00GSR7OGM/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1387047791&sr=8-4&keywords=playstation+vita

taki super zestawik za 750zł ;)
Zna się ktoś na kupowaniu z amazona ?
Czytałem że nie da się placić paypalem ale widziałem kiedyś coś takiego jak wirtualne karty płatnicze na które przelewa się pieniądze z konta w banku, a z tego co wiem to na amazonie płaci się właśnie kartami płatniczymi. Zna się ktoś dokładnie ?
 

Link to post
Share on other sites

Chyba jednak nie kupie gadałem z kolegą on już ma Vite z rok i mówi że pograł kilka razy teraz leży w szafce i nic nie robi i mówi że ogólnie lipa trochę mnie zniechęcił do kupna i chyba wolę dozbierać na PS4.

Link to post
Share on other sites

Ja grałem już wszystkie gatunki gier na vicie,a bibliotekę mam taką że nie muszę narzekać a jak bym miał mieć ps+ to całkiem,jak będziesz tak patrzył na opinię kumpli to nie kupisz,taka jest prawda,ja jak kupowałem to nie zastanawiałem się,wtedy brałem co było,teraz jest znacznie tanio.A jak będziesz chciał kupić PS4,ściągnij za granicy bundle ps4+ps vita 500 funtów jak za darmo,niedawno to będzie,ale w Polsce tego nie oczekuj ;)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem niedawno PSV i powiem Ci, że tak jak nie żałowałem kupna PSP tak i PSV nie żałuje. Prawdą jest że brakuje mi MH na PSV - te z PSP już mi się przejadło - generalnie brakuje mi gry gdzie mógłbym sobie grać, zdobywać coraz to lepszy pancerz, bić coraz to silniejsze potworki itp. (Soul Sacryfice troszkę tę lukę zapełnia, ale jakoś zawsze lubiłem tę różnorodność pancerzy w MH, ich wygląd i całe to ich składanie... że o miksturkach nie wspomnę)

 

Pamiętaj, że jeśli masz PS3 możesz grać w wiele gier w Remote Play :)

 

 

 

Swoją drogą - kiedyś dużo interesowałem się tym, dzisiaj już nie tak bardzo dlatego pytam:

 

Czy waszym zdaniem handheldy Nintendo są naprawdę lepsze od PSV? Patrzę na ilość sprzedanych egzemplarzy (zarówno gier jak i samych konsolek) i szczerze mówiąc tego nie rozumiem... Nintendo kładzie Sony na kolana...

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...